2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: esracım - 27 Eylül , 2012, 09:39:50
Meleğim Elifim güle güle kullanın kullansınlar aldıklarınızı.

En güzel heycan bu oluyor.Bende dün akşam ne aldım biliyor musunuz ? Bebeğin eşyalarını koymak için bir çanta aldım.Çanta kocaman bi şey.Bir ara fotosunu çeker koyarım siteye inşallah.

nerden aldın cnm ay koyun koyun fotoları çok tatlı oluyolarrr  :opucuk:  :nazar: :nazar:

elfo

Alıntı yapılan: esracım - 27 Eylül , 2012, 09:39:50
Meleğim Elifim güle güle kullanın kullansınlar aldıklarınızı.

En güzel heycan bu oluyor.Bende dün akşam ne aldım biliyor musunuz ? Bebeğin eşyalarını koymak için bir çanta aldım.Çanta kocaman bi şey.Bir ara fotosunu çeker koyarım siteye inşallah.

bekliyoruz heyecanla  :hello2: :hello2: :hello2:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

melek100lü

ben geldim  :opucuk: esra koy güzelim bakalım  :love9: ben koliledim yeni evimde nasip olursa çekerim  :icon_thumright:

esracım

tamam onu da çekip koyucam kızlar.ben çok hızlı çıktım işe çanta alarak başladım.bebeğimin eşyalarının boyutunu git gide büyüterek devam ediyorum.halbuki daha minnağız biz  ;D

zeynepcim barutçuoğlunda ikinci kattaki çantacı var ya ordan aldım.deri büyük boy çanta.bezden almadım çantayı.siyah kırmızı tonlarında.çanta demek yanlış olur valiz gibi  :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi:

melek100lü

BENİMKİDE BAYA BÜYÜK BİŞEY  KIRMIZI ALDIM BENDE  :love9:

BİBEREN ISISINI KORUYAN BÖLMESİ VAR O ÇOK HOŞUMA GİTTİ  :icon_thumright:

ZéynéP.SimAy

ya bende bitane beğenmiştim kırmızı kocaman bişeydi termos yeri falan yanındaydı çok hoşuma gitmişti ama ben alana kadar satılmış o başka renleri kalmış onlarıda beğenmedim bende araba koltuğula uyumlu renkte lacivert renkte pempe şeritleri olan büüyk bi çanta aldım onunda termos gözü var ama ayrıca aparat olarak içine koyuvermişler  :'( 

melek100lü

esracım

sizlerde koyuverin çantalarınızı şekerler.meleğim sen taşınınca eve yerleşince hemen koy.zeynepcim sende hemencik.çantalarınız çok güzel ve özellikli görünüyor.çok güzel.resimleride görürsem tam olacak  :icon_thumright:

ZéynéP.SimAy

yok gözleri falan çok kullanışlıda kafama taktığım olmadı ya ona takılıyom ben  :BangHead:  bişeyi beğendiğin zmn alcan arkadaş snra böyle kalıyon işte  :BangHead: bide benim beğendiğim 89 tl.di şimdi aldığım 60 tl tek başına bi çanta ben ömrümde kendime bu kadar pahalı çanta almadım yahuu  :k06:

ZéynéP.SimAy

cnm koycam bi fotoalrını çekebilsem eve gidince hiç bişey yapacak halim kalmıyo gözümde almıyo bide hatme başladım inşallah doğumdan önce bitirmeye çalışacam  :amin: :amin:

melek100lü

Çokda uygun aldım uzun zamandır bakınıyordum dükkanlara   70  :love9:100  :love9:110  arasıydı ben 50 ye buldum hemen alim dedim  ;) :icon_thumright:

arabamız  kırmızı beyaz  :love9: pusetiyle takım  :icon_thumright:

kangurumuz kırmızı  :love9: çatamız kırmızı  :k06: :k06:

melek100lü

Allah kabul etsin zeynep cim  :amin: inşallah bitirmekde nasip olur  :love9:

esracım

İnşallah bitirirsin Zeynepcim.Doğru diyorsun insanın hiç hali olmuyor eve gidince bi şey yapmaya.Fotoğraf çekmekten bile aciz oluyoruz düşün yani.Keşke ilk beğendiğin çantayı alsaymışsın.Aklında kalmış belliki.Benim çantada biraz pahalıydı ama ileride de kullanılabilecek bir çanta.Her daim.Birde bebeklerin ıvır zıvırı çok oluyor ya o yüzden büyük olması hoşuma gitti.

Meleğim daha puset falan alınacak değil mi :) Onu da kırmızı alayım bari çantama uyumlu olsun  ;D

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: melek100lü - 27 Eylül , 2012, 10:30:04
Çokda uygun aldım uzun zamandır bakınıyordum dükkanlara   70  :love9:100  :love9:110  arasıydı ben 50 ye buldum hemen alim dedim  ;) :icon_thumright:

arabamız  kırmızı beyaz  :love9: pusetiyle takım  :icon_thumright:

kangurumuz kırmızı  :love9: çatamız kırmızı  :k06: :k06:

walla iyi almışınız kuzum  :icon_thumright: biz arabayı yaza doğru alcaz inşallah zaten millet herşeyi almayın bizede kalsın diyip duruyolar hediyede gelebilir arabası bakalım gelemsede zaten yaza doğru alcaz kış günü kullanamam diye almadık onu daha kangurusu var osu var busu var nedir ayol buu hiç bitmiyo eksiği yawruların artık bende kanguruyu lacivertli pempeli alırım çantayla filan uyumlu olsun diye  :laughing7:

ZéynéP.SimAy