2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

ZéynéP.SimAy

ne zormuş bu annelik yahu  :laughing7: çok sağol canım benim kızçemde tombiş olmuş artıkk  :nazar: :nazar:

_inci_tanem_

ohhhhh çok şükür ALLAH'a canım çok sevindimmm  :hello2: :hello2: :hello2: ama demiştim uyuyan prenses  :love9: :love9: :love9:
Maşallah prenses'ine RABBİM cümlemize sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ZéynéP.SimAy

evet cnm şükür bende çok mutlu oldum  :muzz: :muzz: zilli içerde ne yoruluyosa sanki ben taşıyom ben yoruluyom hatun naz yapıyoo  :love9: :love9: :love9:

_inci_tanem_

Nazlı kız olucak annesi  :love9: :love9:
Prenses iyi olsunda varsın naz yapsınn  :opucuk: :opucuk:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

öyle valla cnm bütün melekler iyi olsun inşallahh  :love9: :love9:  :amin: :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: zynpesra - 26 Eylül , 2012, 13:33:33
öyle valla cnm bütün melekler iyi olsun inşallahh  :love9: :love9:  :amin: :amin:

aminnnnnnn inşallah canım aminn  :amin: :amin: :amin:
Günlü saatli eli ayağı düzgün sağ salim akıllı fikirli şekilde RABBİM kucaklarımıza almayı nasip etsin yavrularımızı hayırlısıyla  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

Aminn canım amin bugün ömrümden ömür gitti inan ne kötü zormuş bide bekledim bi dünya saat hast.de iyice strese girdim orda  :icon_pale:  :cildir:

_inci_tanem_

Evet canım sana kesinlikjle hak veriyorum bende öyle pimpirikliyim  ama işte strese girerek bebeğimize kendimizede zarar veriyoruz ALLAH'a emanet meleklerimiz  :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

esracım

Zeynepcim kilosuda iyiymiş maşallah.Bir sonrakş randevü nezaman peki ? Benim haftaya çarşamba ;D

ZéynéP.SimAy

maşllah kuzumaa  :nazar: cnm benim diğeri 8 Ekimdi değiştirmedi o gün yine gel dediii  :k06:

elfo

zeynepcim çok sevindim yaa biliyodum bişey olmadığını ama kendine dikkat et canım  :opucuk:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

_inci_tanem_

Günaydınnn kızlarr  :opucuk: :opucuk: Bugün nasılsınız prensler ve prensesler nasıl  :love9: :love9: :love9:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

esracım

Günaydın Yelizcim.Biz iyiyz canım sen ve oğlun nasıllar peki ?

Zeynepcim benimde 3 Ekim dr a gidiş tarihim canım.Bi şey kalmadı çok şükür.

_inci_tanem_

Günaydın esracım hamd olsun ALLAH'a iyiyiz oğlumda iyi sanırım ama henüz tam ayılamadı  :love9: :love9:

Bizde 9 Ekimde gidiyoruz dr.Renkli renkli göreceğim oğluşumu ALLAH'ın iziniyle  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

Günaydın canllarımm  :opucuk: :opucuk:
elifcim eşek sıpası kızım doktora gittik ettik o kadar korkuttu bizi şimdide hiç yerinde durmuyo şükürler olsunn  :amin:  :laughing7: :laughing7: ama insan korkuyo tecrübede olmayınca  :dontknow:
esracım canım beklerim 3.de vaktin olursa geçenki pek kısa olduu  :opucuk:
nasılsınız bakalım oğluşlar kızçeler nasılll  :opucuk: :opucuk: