2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

melek100lü

ZéynéP.SimAy

yaaa geliyodum yoldaan döndüm tel geldi :ehi: :ehi: :ehi: afiyet olsun balım sana başka zmn inşallah artıkk  :amin:  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

_nilgun_

Günaydın kızlarrr, nasılsınız? Keyifler yerindedir umarım.

ZéynéP.SimAy

günaydın cnm hoşgeldin  :flowers: şükür iyiyizz bizler siz nasılsınızzz tansiyonun ne halde  :opucuk:

sukeyna

Alıntı yapılan: zynpesra - 17 Eylül , 2012, 09:43:57
benim sürekli yapılıyo cnm o tahlillerim  :dontknow:
Her ay gittiğinde tekrarlıyor mu doktor , alla allah benim ki hiç tekrarlatmadı  :violent1:

melek100lü

Alıntı yapılan: zynpesra - 17 Eylül , 2012, 10:12:38
yaaa geliyodum yoldaan döndüm tel geldi :ehi: :ehi: :ehi: afiyet olsun balım sana başka zmn inşallah artıkk  :amin:  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bidaki sefere ozaman  :suclu: :opucuk:  bi baktım seni beklerken bitirmişim ne varsa  :k06: :k06:

ZéynéP.SimAy

yani şöyle diyim zaten nerdeyse her gittiğimizde 2li 3 lü teslerimiz oldu sonrasında şeker yüklemesi oldu bunların hepsini yanında diğer tüm kan tahlillerimide yaptı doktorum en son bu gittiğimde yapmadı normal kontrol etti bir dahaki gittiğimde aç gidicem yine bakacak test yapacak yani ama yapılması gereiyo çünkü kanın düşebiliyo ona göre kan hapı veriyo en son emire eksikliği çıktyı bende onada ayrı ilaç verdi

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: melek100lü - 17 Eylül , 2012, 11:15:55
Alıntı yapılan: zynpesra - 17 Eylül , 2012, 10:12:38

bidaki sefere ozaman  :suclu: :opucuk:  bi baktım seni beklerken bitirmişim ne varsa  :k06: :k06:
oohh afiyet bal şeker olsun Yağızefeye yarasın inşallahh  :amin: :amin: :amin:

melek100lü

_nilgun_

Alıntı yapılan: zynpesra - 17 Eylül , 2012, 11:13:16
günaydın cnm hoşgeldin  :flowers: şükür iyiyizz bizler siz nasılsınızzz tansiyonun ne halde  :opucuk:

Saol cnm. Yine düşüyor tansiyonum ama idare ediyorum.
Bebiş bu aralar çok hareketli, uykumdan bile uyandırıyor ama böyle hareketli olması çok hoşuma gidiyor :)
Bu arada kızlar şeker yüklemesini kaçıncı haftada yaptırdınız?

sukeyna

Alıntı yapılan: zynpesra - 17 Eylül , 2012, 11:18:04
yani şöyle diyim zaten nerdeyse her gittiğimizde 2li 3 lü teslerimiz oldu sonrasında şeker yüklemesi oldu bunların hepsini yanında diğer tüm kan tahlillerimide yaptı doktorum en son bu gittiğimde yapmadı normal kontrol etti bir dahaki gittiğimde aç gidicem yine bakacak test yapacak yani ama yapılması gereiyo çünkü kanın düşebiliyo ona göre kan hapı veriyo en son emire eksikliği çıktyı bende onada ayrı ilaç verdi
2 li testler falan ayrı canım bizim onlar yapıldı, şeker yüklemesi de bir dahaki gidişimizde olacak, kan ilacı 13. haftadan beri kullanıyorum zaten ben  :dontknow:

RüZgAr GüLü

GÜNAYDIN kızlar  :'( :'( :crybaby2: :crybaby2:   moralim çok bozuldu napcam şimdi ben önerileriniz varsa söyleyin bana  :crybaby2:   neyse uzatmadan konuya gireyim kızlar benim meme ucum çok küçükmüş öyle diyorlar bebek tutamazmış sütünde kaçarmış diyorlar çok üzüldüm şimdi ben bebişimi emziremiyecekmiyim yardım ediiiinnn  :sad1:

_nilgun_

RüZgAr GüLü

_nilgun_

Canım meme ucun emzirmeye uygun değilse slikon meme uçları var. İnternetten incelemeni tavsiye ederim.
Yani meme ucunun uygun olmayışı emzirmene engel olmuyor.