2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

RüZgAr GüLü

Günaydıııınnnn ANALARRRR  :toothy10:       YA KIZLAR BEN 6 BUÇUK AYLIK OLDUM AMA SADECE 3 KİLO ALDIM NASIL SİZCE  :icon_scratch:    doktoruma sordum bi sorun yok bebekte dedi içten büyütüyosun ebru şallı gibi dedi fit bi anne olcaksın dedi  :ehi:    :basardim: :basardim:

ZéynéP.SimAy

ay ne güzel ya benim ise geri kalan 3 ayda sadece 3 kilo almaya hakkım var herşeyi kesti doktorum  :BangHead: :BangHead: :violent1: :violent1:

RüZgAr GüLü

CAN TANEM

Çok sağolun kızlar :opucuk: Meleğim tek sağlıklı shhatli olsunda nazlı olsun cnm  :love9: :love9:

_nilgun_

Selam kızlar ben de 22 haftalık oldum henüz 2.5 kilo almışım.. Sanırım hamile kalırkenki kilomuza ve metebolizmamıza göre değişiyor

RüZgAr GüLü

Alıntı yapılan: _nilgun_ - 11 Eylül , 2012, 12:11:18
Selam kızlar ben de 22 haftalık oldum henüz 2.5 kilo almışım.. Sanırım hamile kalırkenki kilomuza ve metebolizmamıza göre değişiyor
evet ya kişinin yapısına görede değişebiliyor kilolar neyse ya sağlıklı olsunlarda kiloyada zayıflığada razıyız :)

_nilgun_

Aynen öyle canım yeterki bebişimizin sağlığı iyi olsun.  Sadece 2.5 kilo almama rağmen bile kendimi ağırlaşmış hissediyorum. Özellikle akşamları nefes alamıyorum sanki. Son haftalarda ne yapıcaz bakalım. Neyseki yaz bitiyor yoksa işimiz daha da zordu.

RüZgAr GüLü

bende aynı şekilde ya sanki içimde demir taşıyorum :D:D  kış anneleri olduğumuz için şanslı anneler derler kış annelerine :)  rabbim sağlıklı bi şekilde az sancı çekip (YARIM SAATÇİK )bebişlerimizi kucağımıza almayı nasib etsin inşş.... :)

melek100lü

banada doktorum 29 artı 2 demişti dün sadece 4 kilo aldım  :aferin: şimdilik  :k06: :k06:

RüZgAr GüLü

:hungry:    İYİ YİYORUZ AMA KİLODA PEK ARTIŞ YOK  :hungry:   :muzz:

ZéynéP.SimAy

RüZgAr GüLü

ZéynéP.SimAy

9 kilocuk almışımmmm  :ehi: :ehi: tabi çok cnm birden aldım ama ayda 1 gidiyofu bu ay çok artmış tabi ödem şişlikte olabilir ama kilo görünüyo tabii  :caca:

ZéynéP.SimAy

Bu arada yelizzzz esra nerdesiniz kızllaarrr hu huuuuuu  :director: :director: :director: :director: :director:

RüZgAr GüLü

anaaaaaaaammmm :):) yok canıım okadarda çok değil yaneee 9 kilocuk neki :D:D:D:D