2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: mavişim80 - 27 Ağustos , 2012, 17:42:44
haftaya cumartesi gidicez nasipse canım ozaman inş. gösterir
sağol canım alahım kimseyi hastalıkla sınamasın kocaman olmus seninkide maşallah senin cinsiyette belli değil dimi henuz ?

aminnnnn canımm  :amin: :amin:
Bizim erkek sanırım erğe benziyo dediler ama pozisyonunu yakalayamadık paşamın bir türlü  :love9: :love9:Sağlıklı sıhatli olsunlarda farketmez  :amin: bizde 5 Eylülde gideceğiz kısmet olursa inşallah  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

esracım

Herkese günaydın.Özlemcim geçmiş olsun canım kayınpeder için.Umarım çabucak iyileşir ama sende bebeğinde iyiymişsiniz bu çok güzel bir haber.Henüz cinsyeti öğrenmemişsiniz.İnşallah önümüzdeki randevüye gösterir kendini minik yaramazın.
Zeynepcim haftasonu bartına gitmekten vazgeçtim.Hem yorgunluğumu atamadım hem de çok iyi değilim bu aralar.Bu sabah işe gelirken arabada çok midem bulandı ve arabayı durdurdum sonuç itibariyle kustum.Kusunca çok rahatladım.Artık benim dinlenmeye ihtiyacım var.O yüzden en iyisi dizimi kırıp evde oturmak.
Yelizcim senin minik yine tam olarak göstermemiş sanırım.Varsın olsun inşallah bir dahaki sefere görürsünüz.

_inci_tanem_

Günaydın Esracımm  :opucuk:
Bencede dinlen canım baya yoğun bir tempo olmuş çünkü miniğinide bu kadar yorma annesi  :opucuk: Bende hala parfün kokularına karşı hassasiyet devam ediyo  :igrenc: evet göstermemeye kararlı ama  erkeğe benzetiyolar sanırım paşamız gelecek RABBİM hayırlısıyla nasip eder inşallah  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

esracım

Canım dinlenicem çünkü çok yoruldum çok.Neyseki perşembe resmi tatil ve bu da beni çok mutlu ediyor.Parfüm kokularını bende hiç sevmiyorum.Aynı şey bende de oldu.Bugün kusmuşum üstine asansöre bindim dediğin gibi bir parfüm kokusu ıyyyyyyy diyosun yani.Peki bir dahaki kontrolünüz nezaman canım ?

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: esracım - 28 Ağustos , 2012, 09:41:38
Canım dinlenicem çünkü çok yoruldum çok.Neyseki perşembe resmi tatil ve bu da beni çok mutlu ediyor.Parfüm kokularını bende hiç sevmiyorum.Aynı şey bende de oldu.Bugün kusmuşum üstine asansöre bindim dediğin gibi bir parfüm kokusu ıyyyyyyy diyosun yani.Peki bir dahaki kontrolünüz nezaman canım ?

ALLAH kısmet ederse inşallah 5 Eylülde canım inşallah AFP testi yapılacak(3'lü testin bir çeşiti) RABBİM bunuda hayırlsıyla atlatmayı nasip eder inşallah güzel haberlerle :amin: sizin kontrolünüz ne zaman canım ??

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

günaydın kızlarrr  :opucuk:  :flowers:

esracım kendini iyi hissetmiyosan gitme tabi boşver yat dinlen güzelce  :icon_thumright: havalara baksana bizim tatil de yattı gibi fırtına sel yağmur uyarısı var hep  :crybaby2: :crybaby2:

_inci_tanem_

günaydın zeynepcimm  :opucuk:
belki düzelir havalar endişe etmeyin kızlar tatil planın bu şekilde iptal olduğu için üzüldüm ama  :'( :'( diğer taraftan havaların serinlemesine çok sevindim bunlalıyodum canım sanırım sizlerde farklı değildiniz  :-\

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

esracım

Yelizcim bizim kontrolümüz 12 eylülde.O zaman cinsiyetimizi öğrenecektik bakalım öğrenebilecekmiyiz :) Bana da dörtlü test demişti.Bakalım ben mi yanlış anladım yoksa  :dontknow: :dontknow:

Zeynepcim üzülme vardır bunda da bir hayır emin ol buna.Cidden sel uyarısı yapıldı.Batı karadenizde içinde.Bizim planlarda yatar gibi geliyor ama arkadaşlar gitsede biz kesinlikle gitmeyeceğiz.Çünkü yorgunum cidden.Benim dinlenmeye ihtiyacım var.

_inci_tanem_

Bizde bu sefer pozisyonunu yakalayabilirsek inşallah cinsiyeti öğreneceğiz canım aman sağlıklı olsunlarda :amin:  varsın göstermesinler  :love9: :love9: her dr.başka şekilde şeyler istiyo dediklerini yaptırıyoruz bizde bundan sonra renkli ultrason dedi ayy hayırlısıyla o günlere gelsek yaa  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

ya öyle tabi vardır bi hayır ama bende çok bunaldım artık 3. senem bu tatilsiz geçirdiğim dayanamıyorum yani artık çalışmaya falan çook sıkıldım  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

hadi bakalım kızlar peş peşe cinsiyetlerinizi öğrenin müjdeler verin bakalımm  :opucuk:  :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: zynpesra - 28 Ağustos , 2012, 10:13:43
ya öyle tabi vardır bi hayır ama bende çok bunaldım artık 3. senem bu tatilsiz geçirdiğim dayanamıyorum yani artık çalışmaya falan çook sıkıldım  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

hadi bakalım kızlar peş peşe cinsiyetlerinizi öğrenin müjdeler verin bakalımm  :opucuk:  :amin:

Düzelir canım ya daha eylül gelmedi eylüldede havalar sıcak oluyo stres yapma gidersin ALLAH'ın iziniyle  :amin:
Hayırlısı bakalım zeynepcim gösterceklermi kendilerini  bizimkisi pek bi gizemli  :) :)

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

inşallah canım  :amin: :amin:
ya sorma pek bi nazlı çıktı senin minikk utangaç olcekk heralde  :k06:  :opucuk:

esracım

Yelizcim dediğin gibi sağlıklı olsunlar varsın biz geç öğrenelim.Zeynepcim inşallah düzelir h.sonuna havalar.Sende gönlünce eğlenirsin.Haklısın aslında bunalmışsındırda.İnşallah havalar bu imkanı verir size.

_inci_tanem_

heralde öyle olucak kuzumm  :love9: :love9: ilk gittik sırtını döndü yüzüstü yatıyodu  :love9: sonra gittik sırt üstü yatıyo bacaklarda üst üste pek göremedi erkeğe benziyo dedi,geçen başka dr.baktırdım ondada oturur pozisyondaydı uygun değil ama erkeğe benziyo dedi erkek sanırım zaten benim için fark eden birşey yok sağlıklı olsunda sağ salim kucklarımıza alalımda hayırlısıyla :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy