2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

nescafe

canım benm çok teşekkür ederim.benm bebiş daha küçük aslında ya geçen çarşamba 11+1dik. ben onu hatalı hazırladım sanırırm yoksa 13+1 değiliz henüz. doktorum yönlendiriyor da ne biilim bu ikili testi çok önemsemiyor eğer geçen hafta kendisi ölçüm alabilseydi yapmayalım diycekti ama ölçüm alamadığı için bi tıp merkezinde yaptırsan da olur dedii ne bilim ben de bi özel hastaneden randevu aldım. bebeğim allaha emanet ama ne bilimm korkuyorum ben ilk bebeğimi kaybedince her an kötü bişe sölicekler diye allahım onu ve tüm bebekleri korusun inşallahh.

_inci_tanem_

Bende seninle aynı durumdayım canım bende ilk bebeğimi kaybettim :'( :'(  şimdi çok endişeli bir gebelik geçiriyorum ama RABBİM inşallah bu sefer acılarını göstermez ve sağ salim kucağımıza almayı nasip eder hayırlısıyla  :amin: :amin: :amin: bu arada son adet tarihin  ne canım  :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

nescafe

17 mayıs canım ama geç döllenme oldu sanırım. çünkü biz eşimle 28 mayısa kadar falan korunuyorduk:)senin ne son adettarihin?

esracım

Yelizcim demek hareketlerini görürüm diyorsun ayy bak şimdi çok mutlu oldum  :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt:  Sizlerde güzel şeyler duyacaksınız buna inancım sonsuz.Umarım bizde senin kadar duyarız iyi şeyler.nescafe o zaman seninle aramızda birgün var.bende çarşamba gidiyorum ikili test yapaılacak bakalım doktorumuz neler diyecek bizlere ?

nescafe

esracım hayırlıısı canım inşallahhh iyi şeyler duyarız. ayyyy biz geçen gitttiğimizde bile gördük kıpır kıpırdı böyle ki şimdi daha net görürsün inşallahhh.allahım cümlesinin bebeğini korusun içinde bizimkileri de inşallahh. kızlar benm çıkmam lazım dışarda birazcık işim var allahaa emanet olun hepiniz.

melek100lü

:opucuk: :love9: günaydın yeliz  :opucuk:  esra  :opucuk:  özlem  :opucuk:  zeynep  :opucuk:  nilgün
nalan  :opucuk: nescafe  :opucuk:  canan  :opucuk:

:love9: nasılsınız  :nazar: :amin:  bebişler nasıl  :love9: ben çok şükür iyiyim oğluşumda iyi maaşallah  :amin: :nazar:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: nescafe - 13 Ağustos , 2012, 09:44:55
17 mayıs canım ama geç döllenme oldu sanırım. çünkü biz eşimle 28 mayısa kadar falan korunuyorduk:)senin ne son adettarihin?

anladım canım sağlıklı olsunlarda  :amin: 12 mayıs canım

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: esracım - 13 Ağustos , 2012, 09:47:26
Yelizcim demek hareketlerini görürüm diyorsun ayy bak şimdi çok mutlu oldum  :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt:  Sizlerde güzel şeyler duyacaksınız buna inancım sonsuz.Umarım bizde senin kadar duyarız iyi şeyler.nescafe o zaman seninle aramızda birgün var.bende çarşamba gidiyorum ikili test yapaılacak bakalım doktorumuz neler diyecek bizlere ?
Ben ilk hareketini 9 haftalıkken görmüştüm canım RABBİM'e şükürler olsun  :amin: :amin: eller ayaklar oynuyodu  :love9: :love9:
Sende bu hafta rahatlıkla görürsün inşallah benim dr.ikili teste gelirken karnın tok olsun tatlı birşeyler ye gel demişti aklında bulunsun esracım  :opucuk:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

esracım

Meleğim sana da günaydın canım.Oğluşunla seni iyi olmanıza sevindim umarım hep iyi olursunuz.Kızlar haftasonu neler yaptınız ? Ben iki günde misafir aldım.Öyle çok kasılmadım.Misafir sayılmazlar aslında arkadaşlarımız.Arkadaşımızın biri hamileyim diye böğürtlen getirmiş.Kendisi toplamış sebze desen o da var organik.Onlarıda getirmiş.Kendisi dikmiş bahçeden.Çok güzeldi hepsi.Canınız çekmedi değil mi kızlar :suclu: :suclu:

melek100lü

:nazar: :amin: Amiiiin esracım rabbim acılarını göstermesin :amin:

miniklerimizin ben hafta sonu temizlik yaptım

bugünde devam camlar silindi perdeler yıkandı

oğlumun minik kıyafetleri yıkandı bugün ütü yapıcam  :occasion14: :occasion14: :occasion14: bayramda misafirlerim olcak

6 aydır temizlik yapamadık  :-\  başlıyalım artık anca

_inci_tanem_

Günaydın melekcim hoşgeldin  :opucuk: hep iyi olun inşallah oğluşunla  :amin:
Ben hafta sonu c.tesi öğlene kadar çalıştım öğlen anneme gittim hep yattım  ;)
pazar günü evdeydim akşam ark.iftara gidecektik  eşim çalıştı biraz ortalığı toparladım çamaşırlarla uğraştım sonra hazırlandık gezmeye gittik arkadaşım bebişime takım almış minnak mavi inşllah güzel ALLAH'ım hayırlısıyla sağlıkla giydirmeyi nasip eder  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

melek100lü

günaydın yelizcim  hepbirlikde inşallah canım  :opucuk:

seninde miniği görmene azkalmış inşallah güzel haberlerle dönersin :amin:

yapıcak kimse yokki işleri herşey bana bakıyor  :aferin: :aferin:

yavaş yavaş yaparım artık

nalan_brs

günaydın melekcim , Günaydın güzel anneler  :hello: iyisinindir inşallah hepiniz

Bizde de geleneksel bayram temizliği başlamış bulunmaktadır.  :k06: haftasonu cam ve perde olayına girdik.Camlar silindi,perdeler yıkandı,kocalara eziyetle astırıldı  :occasion5:

esracım

Yelizcim benim doktorda tok gel dedi ama şekerli şeyler ye demedi.ben yinede yerim o yeterki hareket etsin zaten çokta severim şekerli şeyleri :))
Meleğim demek misafirleriniz var bayrama.Az da kaldı iyi yapmışsın işlerini yavaş yavaş yapmakla.Bayram süresince kalacaklar sanırım.Söyle yardım etsinler sana.Öyle kendini çok yorma canım.Yelizcim bende bol bol uyudum c.teside pazarda ama arada kalkıp bi şeyler yedim yine yattım.Açlık beni uyandırıyor.Uyanıyorum yiyorum sonra yine yatıyorum.Çok şükürki hemen yine uyuyorum ;DMeleğim demek senin oğlanın kıyafetleri yavaş yavaş yıkanmaya başlandı.Vay be zaman ne çabuk geçiyor..Ne güzel değilmi :muzz: :muzz: :muzz:

melek100lü

günaydın nalancım  :opucuk: malesef bende de başladı temizlik olayı