2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

sukeyna

Arkadaşlar ben yattığımda kolum uyuşuyo ama şöyle sağ kolumun üzerine yatıorum sol kolum uyuşuyo hamilelikle ilgisi var mıdır :dontknow:

ZéynéP.SimAy

sağol canm ya yok bu çocuk sorunlu sürekli böyleymiş bi kız kaçırmış sonra olayalr olmuş kız evden gitmiş bu ailesini suçluyo yuvamı yıktınız diye falan dünde evden çıktı hala öyle bağırıyodu aptall  :caca: :caca:
günaydın yelizicm nasılsın bakalım testini verdin dimi dün inşallah hayırlı sonuçlarını alırsın 1 hafta sonra  :amin: :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: sukeyna - 03 Ağustos , 2012, 09:53:55
Günaydın yelizcim iyiyiz çok şükür sıcaklar dışında  :occasion14: sen nasılsın

Bizde aynıyız canım ALLAH'a çok şükür ama bugün hava bulutlu gibi inşallah serin olur...Sıcaklar bunaltıyı oğluşun nasıl ??

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

Günaydın yelizcim  :opucuk: nasılsın canım yaptırdınmı testlerini  :icon_scratch:

esracım

Yelizcim dün gördün mü bebeğini yine ? İnşallah sonuçlarda iyi çıkar.

Zeynepcim ikinci etap tokide mi oturuyorsun yoksa ? Bende 400 e oturuyorum.Neden böyle coştu ev kiraları bilmiyorum ama biz ev sahibi ile konuştuk 2014 aralığa kadar böyle olacak kiramız.İnşallah sonrasında ev almak nasip olur.

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: zynpesra - 03 Ağustos , 2012, 09:56:41
sağol canm ya yok bu çocuk sorunlu sürekli böyleymiş bi kız kaçırmış sonra olayalr olmuş kız evden gitmiş bu ailesini suçluyo yuvamı yıktınız diye falan dünde evden çıktı hala öyle bağırıyodu aptall  :caca: :caca:
günaydın yelizicm nasılsın bakalım testini verdin dimi dün inşallah hayırlı sonuçlarını alırsın 1 hafta sonra  :amin: :amin:

ALLAH'a hamd olsun iyiyim canım  :opucuk: ölçümler yapıldı dr.çok beğendi ALLAH'a şükür burun kemiği oluşmuş güzel ense kalınlığı çok güzel bu ikisi çok önemliydi çok iyi gördüm dedi RABBİM'e sonsuz şükürler olsun  :amin: Kan verdik inşallah onlardanda hayırlı güzel sonuçlar alacağız dedi dr.'umuz  :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

melek100lü

Zeynepcim çok muhattap olma canım olayla

mümkün olduğunca  cama bolkonada çıkma kavga esnasında

Rabbim korusun inşallah ne yapacağı belli olmaz

BEN HİÇ ÇIKMIYORUM KORKUMDAN  :-\ :-\ :-\

sukeyna

Alıntı yapılan: yyeeliz - 03 Ağustos , 2012, 09:57:10

Bizde aynıyız canım ALLAH'a çok şükür ama bugün hava bulutlu gibi inşallah serin olur...Sıcaklar bunaltıyı oğluşun nasıl ??
Çok şükür iyiyz canım ama uyuşukluk oluyo kolumda falan, doktor kontrolüme de daha var soramıyorumda  :honk:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: melek100lü - 03 Ağustos , 2012, 09:58:14
Günaydın yelizcim  :opucuk: nasılsın canım yaptırdınmı testlerini  :icon_scratch:

Günaydın canım iyiyim çok şükür ALLAH'a sen nasılsın  :opucuk: yapıldı testlerim RABBİM'e sonsuz şükürler olsun ense kalınlığı ve burun kemiği güzeldi dr.şu an herşey çok güzel görünüyo inş.kan sonucundada güzel hayırlı sonuçlar alırız dedi  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

melek100lü

sükeyna bendede oluyor bikaç gündür ellerimde uyuşma

üstünemi yatıyoırum bilmem  :dontknow: :dontknow:

esracım

Yelizcim doktorundan güzel şeyler duymuşsun.Maşallah yavruna  :nazar: :nazar:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: sukeyna - 03 Ağustos , 2012, 10:00:54
Alıntı yapılan: yyeeliz - 03 Ağustos , 2012, 09:57:10

Çok şükür iyiyz canım ama uyuşukluk oluyo kolumda falan, doktor kontrolüme de daha var soramıyorumda  :honk:

ara dr.sor canım ihmal etme istersen rahatsızlık fazla veriyosa  :opucuk:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

_inci_tanem_

ALLAH'A hamd olsun sonsuz şükürler olsun canım inş.diğer sonucumuzda sorunsuz çıkar

veeeeeeeeeeeeeeeeee

Galiba sanırsam YİĞİT geliyooooooooooo ALLAH'ın iziniyle  :love9: :love9: :love9:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

melek100lü

Alıntı yapılan: yyeeliz - 03 Ağustos , 2012, 10:02:00
Alıntı yapılan: melek100lü - 03 Ağustos , 2012, 09:58:14

Günaydın canım iyiyim çok şükür ALLAH'a sen nasılsın  :opucuk: yapıldı testlerim RABBİM'e sonsuz şükürler olsun ense kalınlığı ve burun kemiği güzeldi dr.şu an herşey çok güzel görünüyo inş.kan sonucundada güzel hayırlı sonuçlar alırız dedi  :amin: :amin: :amin:

korkma canım sorun çıkmaz inşallah  :amin:

azçok tahmin ediyorlar zaten maaşallah  bıdığının burun kemiğide oluşmuş :nazar:

yerim ben onun burnunu  :opucuk: kızınmı olcak acaba senin hep içimden öyle geçiyor  :dontknow:

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: esracım - 03 Ağustos , 2012, 09:58:52
Yelizcim dün gördün mü bebeğini yine ? İnşallah sonuçlarda iyi çıkar.

Zeynepcim ikinci etap tokide mi oturuyorsun yoksa ? Bende 400 e oturuyorum.Neden böyle coştu ev kiraları bilmiyorum ama biz ev sahibi ile konuştuk 2014 aralığa kadar böyle olacak kiramız.İnşallah sonrasında ev almak nasip olur.

cnm 1. etap 2.kısım mı ne işte evde 2 kişi zor yanyana geçiyo verdiğimiz para dağlar kadar  :caca: yani öğrenciydi askeriyeydi onlar sayesinde coştular cnm ev sahipleri  :caca: valla senin güzelmiş benimki bu senenin sonunda isteyecektir zam bakalım ne olacak  :dontknow: hayırlısı olsun aslında benim kayınpedrim azıcık bizi düşünse bize çokta güzel ev alır ama işte diyemiyosun bişey inşallah bizede nasip olur cnm  :amin: :amin: