2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

bana ebe biz 17.haftadan sonra yapıyoruz sorun olmuyor dedi de
doktorum 20.haftadan sonra dedi benm yaklasık 3-4 gündür kımıldıyorlar mutlaka gün içerisinde hissediyorum
zaten 21.haftamda gidicem doktora o zamana kadarda hissederim galiba

sukeyna

hm, benim doktor randevumda 15 gün sonra, sorarım doktora artık aşı olayını :tongue3:

Amin canım en önemlisi sağlıklı hayırlı evlatlar olsunlarda, kıyafetimiz olmasada olur, çıplak gezdiririm ben oğluşumu  :suclu:

melek100lü

YOK CANIM ERKEK BEBEKLER İÇİNDE ÇOK TATLI ŞEYLER VAR  :love9: :love9:

HASRET!M S@N@

valla ikisinede süper kıyafetler var ben bayılıyorum magazaya girdim mi zor tutyorum kendimi 7.aya kadar bişi almıcam
bir annemle cıkıcaz bayramdan sonra o alacakmıs kıyafet onun dısında ben daha düşünmüyorum
halen korku var içimde ya erken dogarsa ya hepsi elimde kalırsa diye

sukeyna

Ayy Canannasıl dayanıyorsun almadan arkadaşım hemde hem kız hem erkek, biraz önce öğle yemeğine çıkınca iki tane daha penye yelek aldım, görünce dayanamıyorum ben, penye yelek ne kadar kullanışlı olur bilmiyorum ama :dontknow:

HASRET!M S@N@

cnm hep riskliyiz ya korkuyorum 7 ay gecmeden doktorumda pek bişi alma diyo ikizler hep riskli diyo yoksa bende gidince zor tutuyorum kendimi son 2 ayıda atlatırsam tamam

esracım

Merhaba anne adaylarım keyifleri sohbetleri yerinde gördüm.Allah muhabeetinizi artırsın.İnşallah telaşeleriniz bebeklerinizi kucağınıza aldığınızda biter.Cidden bu yavrulara ait korkular hiç bitmiyor.Galiba bu durumu tüm anne adayları yaşıyordur yada bizler kadar istekli olanlar :k06: :k06: Kızlar ben bile bi şeyler aldım.Tutamadım kendimi.Cinsiyetimizde belli değil ama çok güzeller.İnsan haliyle almak istiyor.

sukeyna

Canım inşallah sağlıkla alırız yavrularımızı kucağımıza,hepsi Allaha emanet :amin:

HASRET!M S@N@

amin cnm inş benmde tek bebek olsa simdiye korkum gecerdi ama iki olunca korkuyorum iste

esracım

Sukeyna Canancım inşallah önümüzde çok güzel günler var.Her şey bugünlerden çok daha güzel olacak.Seneye bu  zamanları bebeklerimiz doğmuş hatta kocaman olmuş olacaklar inşallah :amin:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: esracım - 01 Ağustos , 2012, 13:51:46
Sukeyna Canancım inşallah önümüzde çok güzel günler var.Her şey bugünlerden çok daha güzel olacak.Seneye bu  zamanları bebeklerimiz doğmuş hatta kocaman olmuş olacaklar inşallah :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin:

sukeyna

İnşallah esracım sanki zaman hiç geçmiyor gibi,zaman geçse de hemen doğsalar hayırlısıyla, bide aldığımız kıyafetlerin resimlerini bu siteye koymak işkence gibi, hiç uğraşasım gelmiyo yoksa koyacaktım oğluşumun cicilerini :love7:

ZéynéP.SimAy

HASRET!M S@N@

bizim babamız fanatik fenerli tabi bende
haliyle hastane cıkısları fenerbahceli olacak ayrıca cogu zıbın ve kıyafetleri babası coraplarına kadar öyle istiyor
hatta odalarını bile o renklerle yapmayı düşünüyoruz güzel bir duvar kagıdıyla
esimin hep hayaliydi hiçbirsey demiyorum
oglumun bir cıtcıtlı badisi var bile fbli

ZéynéP.SimAy

bizede inşallahh hediye gelcek GS lı gelmezse bende alcam mutlaka kızıma doğuştan cimbomlu olcak bebeğimm  :k06: :k06: