2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 01 Ağustos , 2012, 09:49:30
yelizcim o kaygılar hiç bitmiyor malesef ya ikili üçlü cinsiyet detaylı derken hamilelikten bişi anlamıyorsun

Evet canım ya hemile kalana kadar hamile kalınca bütün sıkıntılar bitecek bir oh diyecekmişiz gibi geliyodu..
şimdi ikili testi üçlü testi ayrıntılı ultrasonu annede yapılan taramalar 9 ay bebeişleri kucağa alana kadar tam bir stres GÜZEL ALLAH'ım hepimize sağ salim sağlıklı sıhhali kucağımıza almayı nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 01 Ağustos , 2012, 09:48:45
maşallah prensesime
ya zeynepcim ne kadar sürdü epey uzun sürüyor diyorlardı
ayy bende cok kaygılıyım bir gitseydim ben ta 21.haftada gidicem

tşk ederiz teyzoşuu  :opucuk: canım çok uzun sürmedi ya 7-8 dk anca yani eğer benim doktor beni başından savmadıysa her organını ayrı ayrı gösterdi anlattı çokta uzuun sürmedi yanii  :dontknow: :dontknow:

melek100lü

ben 20 dk diye biliyorum ama çok az bakılmış seninkine sanki  :icon_scratch:

neyse sağlıklı olduğunu biliyorsun yaaa boş ver takılma canım  :love9:

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: yyeeliz - 01 Ağustos , 2012, 09:49:43
Alıntı yapılan: zynpesra - 01 Ağustos , 2012, 09:35:45
Günaydın kızlarrr  :opucuk: :opucuk: :opucuk: ben şimdi ayrıntılı ultrasondan geldim şükür herşey normal hatta benim kız 20+1 görünüyo şuan maşallahh  :nazar: :nazar: ama yani kendi doktorumdan farklı neye baktı anlamadım  :dontknow: :dontknow: oda inceliyodu herşeyini buda inceledi  :dontknow: :dontknow:

MAşallah buğlem'e kocaman kız olmuş annesi prensess :nazar: :nazar:

tşk ederiz ederizzz  :opucuk: :opucuk: büyümuş beniimm kıızm kocaman olmuş kilosu 360 gram olmuş anası gibi etli butlu olacak benim kuzuum  :k06: :k06: sen nasılsın cnm miniğin nasıl yarın 2li testini vereceksin inşallah sorunsuz gelir sonuçların  :amin: :amin:

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: melek100lü - 01 Ağustos , 2012, 09:58:12
ben 20 dk diye biliyorum ama çok az bakılmış seninkine sanki  :icon_scratch:

neyse sağlıklı olduğunu biliyorsun yaaa boş ver takılma canım  :love9:

yani bende bu kadar kısa beklemiyodum ama herşeyinede baktı yani suyu normalmiş ellerine kollarına bacaklarına ayrı ayrı baktı omurgasını beyninin odacıklarını oluşumlarını ne işe yaradığına falan baktı ama cnm yani çokta gerekli bişey değilmiş diye düşünüyorum ben allahtan  :dontknow: öyle sağlığı kiğlosu gelişimiğ yerinde şükür ve kızımı görmüş oldum ona sevindim en çokta  :k06: :k06:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: zynpesra - 01 Ağustos , 2012, 09:58:35
Alıntı yapılan: yyeeliz - 01 Ağustos , 2012, 09:49:43
Alıntı yapılan: zynpesra - 01 Ağustos , 2012, 09:35:45
Günaydın kızlarrr  :opucuk: :opucuk: :opucuk: ben şimdi ayrıntılı ultrasondan geldim şükür herşey normal hatta benim kız 20+1 görünüyo şuan maşallahh  :nazar: :nazar: ama yani kendi doktorumdan farklı neye baktı anlamadım  :dontknow: :dontknow: oda inceliyodu herşeyini buda inceledi  :dontknow: :dontknow:

MAşallah buğlem'e kocaman kız olmuş annesi prensess :nazar: :nazar:

tşk ederiz ederizzz  :opucuk: :opucuk: büyümuş beniimm kıızm kocaman olmuş kilosu 360 gram olmuş anası gibi etli butlu olacak benim kuzuum  :k06: :k06: sen nasılsın cnm miniğin nasıl yarın 2li testini vereceksin inşallah sorunsuz gelir sonuçların  :amin: :amin:

aminnnnnnnnnnn inşallah canım  :amin: :amin: :amin:
Ayyyy maşallah tekrar kuzuma ya yolu yarıladınız hayırlısıyla inşallah sonuna kadar hayırlısıyla gidip sağ salim kucağına almayı nasip etsin GÜZEL ALLAH'ım cümlesiyle  :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

melek100lü

bende çok merak ediyorum kilosunu kime benzediğini  :aferin:

offf çok uzun zaman oldu görmüyeli çoook özledim miniğimi  :opucuk:

melek100lü

yeliz yarınmı gideceksin ikili test için  :icon_scratch:

inşallah iyi çıkar seninde sonuçların  :amin:

HASRET!M S@N@

cok az bakmıs cnm benm arkadas yarım saat sürdü dedi genelde en az öyleymiş seninki 1 saat sürer demişti hatta biri prof. gitti 1 saat sürmüş

HASRET!M S@N@

yelizim korkma birsey cıkmaz inş ikili testte ense kalınlıgı cok önemli o iyi cıktı mı tamam sorun olmuyor genelde

ZéynéP.SimAy

Amin yelizcm amin  :amin: :amin:

ya bu kadar kısa sürmesi benide şüphelendirdi ama tecrübe de olmayınca bide duymadım bu konuda çok bişey kızdım şimdi yani  :caca: :caca:

_inci_tanem_

aminnnnnnnnnnn inşallah kızlar bizim için dua edin hayırlı sağlıklı çıksın sonuçlarımız daha babannenin haberi yok bayrama RABBİM nasip kısmet eder inşallah söylicez :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

melek100lü

Alıntı yapılan: yyeeliz - 01 Ağustos , 2012, 10:16:04
aminnnnnnnnnnn inşallah kızlar bizim için dua edin hayırlı sağlıklı çıksın sonuçlarımız daha babannenin haberi yok bayrama RABBİM nasip kısmet eder inşallah söylicez :amin: :amin: :amin:

korkma canım ultrasonda bile azçok tahmin ediyor doktorun

iyi çıkıcanı düşünüyorum gelişimi iyi deyince  öylede oluyor çok şükür  :amin: :nazar:

seninde iyi çıkar canım inşallah  :amin: :nazar:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: melek100lü - 01 Ağustos , 2012, 10:18:13
Alıntı yapılan: yyeeliz - 01 Ağustos , 2012, 10:16:04

korkma canım ultrasonda bile azçok tahmin ediyor doktorun

iyi çıkıcanı düşünüyorum gelişimi iyi deyince  öylede oluyor çok şükür  :amin: :nazar:

seninde iyi çıkar canım inşallah  :amin: :nazar:

ALLAHIN iziniyle bende öyle düşünüyorum canım inşallah iyi sonuçlar alacağız ALLAH'ın iziniyle  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

HASRET!M S@N@

bana yapılmadı o testler doktorum bizim için ense kalınlıgı cok önemli dedi baktı ikisininde cok güzel dedi korkma inş bundan sonrada birsey olmaz dedi cnm
gelişiminden anlıyor doktorlar inş seninde hersey güzel gider
ya kızlar benm karnım daha cıkmadı normal mi
bebeklerim iyidir değil mi