2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

esracım

Adamlar geliyor nasıl söyleyeyim.Geçenlerde bir müdür yardımcısının işini araştırıyoruz.Artık içim geçti  bayılacam.Krakerimi çıkardım.Kusura bakmayın hamileyim dedim.O da sağolsun annelik çok güzeldir hayırlı olsun dedi  :k06:

ZéynéP.SimAy

Canım çokta takılma bence insanlar hiç bir bahanesi yokken tutmuyolar ki şimdi baksan canoğlu şekerci hepsi doludur yani sende keyfinden tutmamazlık yapmıyosun sonuçta takılmaa  :opucuk:

esracım

Doğru diyorsun ben burda kendi kendimi yiyorum yakalandım diye.Millet afiyetle yerken ben kendimi yiyorum.Takmayacağım tabikide  :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: Sağol canım  :opucuk: :opucuk:

ZéynéP.SimAy

HASRET!M S@N@

_inci_tanem_

GÜnaydın canımmmm sağol sen nasılsın prensinle prensesin nasıl ??

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

HASRET!M S@N@

biz iyiyiz cok sükür cnm calısmaya geldik işimiz varmısta siz nasılsınız gülüm hersey yolunda demi

ZéynéP.SimAy

Günaydın kızlarrr  :opucuk: :opucuk: :opucuk: ben şimdi ayrıntılı ultrasondan geldim şükür herşey normal hatta benim kız 20+1 görünüyo şuan maşallahh  :nazar: :nazar: ama yani kendi doktorumdan farklı neye baktı anlamadım  :dontknow: :dontknow: oda inceliyodu herşeyini buda inceledi  :dontknow: :dontknow:

melek100lü

:nazar: :amin: Günaydın herkese  :flowers: NASILSINIZ  :amin: :nazar:

:nazar: :amin: BEN ÇOK ŞÜKÜR İYİYİM BEBEĞİMDE İYİ :amin: :nazar:

melek100lü

:nazar: :amin: maaşallah buğleme tombiş bi bebek olcak  :opucuk: :nazar: :amin:

yerim ben onun heryerini  ne tatlı olmuştur demiiii :love9: :love9:

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: melek100lü - 01 Ağustos , 2012, 09:39:12
:nazar: :amin: maaşallah buğleme tombiş bi bebek olcak  :opucuk: :nazar: :amin:

yerim ben onun heryerini  ne tatlı olmuştur demiiii :love9: :love9:

evet meleğim çok tatlı çook  :love9: :love9: bi hafta ileri atmış haftamız inşallah gelişimi hep böyle gider kuzumunn  :amin: ama emin ol ayrıntılı ultrasonunda çok bi farkı yokmuş diğerinden ben ikinci bir göz olarak bakacam dedi doktor sadece benim doktorumda her gittiğimde bakıyodu organlarına buda aynılarına baktı  :dontknow: :dontknow:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 01 Ağustos , 2012, 09:24:34
biz iyiyiz cok sükür cnm calısmaya geldik işimiz varmısta siz nasılsınız gülüm hersey yolunda demi
ALLAH'A şükür şu an herşey yolunda görünüyo canım yarın ikili test için muayenimiz var ondanda hayırlı sağlıklı sonuçlar alırsakkk daha bi mutlu huzurlu olacağız ALLAH'ın iziniyle  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

HASRET!M S@N@

maşallah prensesime
ya zeynepcim ne kadar sürdü epey uzun sürüyor diyorlardı
ayy bende cok kaygılıyım bir gitseydim ben ta 21.haftada gidicem

HASRET!M S@N@

yelizcim o kaygılar hiç bitmiyor malesef ya ikili üçlü cinsiyet detaylı derken hamilelikten bişi anlamıyorsun

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: zynpesra - 01 Ağustos , 2012, 09:35:45
Günaydın kızlarrr  :opucuk: :opucuk: :opucuk: ben şimdi ayrıntılı ultrasondan geldim şükür herşey normal hatta benim kız 20+1 görünüyo şuan maşallahh  :nazar: :nazar: ama yani kendi doktorumdan farklı neye baktı anlamadım  :dontknow: :dontknow: oda inceliyodu herşeyini buda inceledi  :dontknow: :dontknow:

MAşallah buğlem'e kocaman kız olmuş annesi prensess :nazar: :nazar:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına