2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: esracım - 31 Temmuz , 2012, 09:28:44
Alıntı yapılan: yyeeliz - 31 Temmuz , 2012, 09:26:36
Alıntı yapılan: esracım - 31 Temmuz , 2012, 09:18:41
Günaydın kızlar :)
Güzel haberler alan anne adaylarını tebrik ediyorum.Özlemcim canım sende üzülme lütfen her şey yoluna girecek ve bugünler anı olarak kalacak sana.Seneye bu zamanları bebeğin kocaman olmuş olacak :opucuk: :opucuk: İkili test sonucunda iyiymiş çok şükür.Darısı bizlerin başına...
Yelizcim senin ikili test nezaman belli olacaktı canım ?

aminnnnn inşallah  :amin:
Canım daha perşembe günü yapılacak ikili testimiz daha sonuç ne zaman belli olur bilmiyorum ama hayırlı güzel sonuçlar olur hepimizin inşallah  :amin: :amin: :amin:

2 ağustosta gidiyordun değil mi ? Canım inşallah güzel çıkar test sonuçlarınız.biraz panik yapıyordun.Umarım şimdi rahatsındır.

aminnnnnnnnnnnnnnnn inşallah canımmm :amin: :amin: :amin:
Evet canım 2 ağustosta saat 4'de randevum İnanıyorum güzel çıkacağına ama işte insan bazen kötü düşünmeden yapamıyo galiba şeytan biryerlerden vesvese veriyo tek benmi böyleyim yoksa herkezde azda olsa varmı bilmiyorum :'( :'(

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

:nazar: yeliz  :opucuk: :nazar: esra  :opucuk: :nazar: zeynep :opucuk: :nazar: özlem :opucuk: :nazar: canan :opucuk:

:nazar: sevda :opucuk: :nazar: nalan :opucuk: :nazar: rüzgar gülü  :opucuk:

:love9: :love9: başka unuttuklarım varmı bilmiyorum nasılsınız  :love9: :love9:

esracım

Meleğim günayadın canım.Hamileliğin ilerleyen haftalarında nasıl gidiyor ? Umarım her şey yolundadır szin için.Bu sabah yataktan zor kalktım.Halbuki akşamda erken yatmıştım ama hala uykum var  :sleepy1:

_inci_tanem_

Hoşgeldin meleğimm  :opucuk: :opucuk:
Hamd olsun iyiyiz sen nasılsın  :opucuk: paşan nasıl  :opucuk:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

:opucuk: :opucuk: Meleğimm günaydınn biz iyiyiz şükürler olsun sen nasılsın paşanlaaa  :opucuk: :opucuk:  :nazar: :nazar:

esracım

Alıntı yapılan: yyeeliz - 31 Temmuz , 2012, 09:36:33
Güzel haberler alan anne adaylarını tebrik ediyorum.Özlemcim canım sende üzülme lütfen her şey yoluna girecek ve bugünler anı olarak kalacak sana.Seneye bu zamanları bebeğin kocaman olmuş olacak :opucuk: :opucuk: İkili test sonucunda iyiymiş çok şükür.Darısı bizlerin başına...

Canım daha perşembe günü yapılacak ikili testimiz daha sonuç ne zaman belli olur bilmiyorum ama hayırlı güzel sonuçlar olur hepimizin inşallah  :amin: :amin: :amin:

2 ağustosta gidiyordun değil mi ? Canım inşallah güzel çıkar test sonuçlarınız.biraz panik yapıyordun.Umarım şimdi rahatsındır.

Evet canım 2 ağustosta saat 4'de randevum İnanıyorum güzel çıkacağına ama işte insan bazen kötü düşünmeden yapamıyo galiba şeytan biryerlerden vesvese veriyo tek benmi böyleyim yoksa herkezde azda olsa varmı bilmiyorum :'( :'(

Yelizcim inan herkes senin gibi korku yaşıyordur.Şimdi seni telkin ediyoruz sakinleştirmeye çalışıyoruz ama iki hafta sonra da sen beni rahatlatmaya çalışacaksın bundan eminim :) İnşallah hepimiz güzel haberler verebiliriz canım.

esracım

Zeynepcim kızın ismi Buğlem mi olacak ? Çok güzel yakışır kızına  :icon_thumright: :icon_thumright: Doğru düzgün giremedim siteye.Bazı şeyleri kaçırmışım.

melek100lü

Alıntı yapılan: esracım - 31 Temmuz , 2012, 09:47:24
Meleğim günayadın canım.Hamileliğin ilerleyen haftalarında nasıl gidiyor ? Umarım her şey yolundadır szin için.Bu sabah yataktan zor kalktım.Halbuki akşamda erken yatmıştım ama hala uykum var  :sleepy1:
[/quote

:nazar: günaydın canım kasık ağrıları oluyor canım  :-\ 

erken doğum tehlikem varmış çok hareket etmiyorum

bolbol ayaklarımı havaya dikiyorum çok küçük miniğim

inşallah vaktinde gelir dünyaya bütün minişlerimiz  :amin: :nazar:

bu haftalarda uyku çok normal canım sonra geçiyor  ;D

melek100lü

Alıntı yapılan: yyeeliz - 31 Temmuz , 2012, 09:47:42

yelizcim çok şükür oğluşumun maaşallahı var çok hareketli  ;D :nazar:

iyi olmana sevindim canım  :opucuk:

melek100lü

Alıntı yapılan: zynpesra - 31 Temmuz , 2012, 09:49:09
:opucuk: :opucuk: Meleğimm günaydınn biz iyiyiz şükürler olsun sen nasılsın paşanlaaa  :opucuk: :opucuk: :nazar: :nazar:

:nazar: :amin: çok şükür canım bizde iyiyiz oğluşumla  :opucuk: :nazar:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: esracım - 31 Temmuz , 2012, 09:50:01
Alıntı yapılan: yyeeliz - 31 Temmuz , 2012, 09:36:33

Yelizcim inan herkes senin gibi korku yaşıyordur.Şimdi seni telkin ediyoruz sakinleştirmeye çalışıyoruz ama iki hafta sonra da sen beni rahatlatmaya çalışacaksın bundan eminim :) İnşallah hepimiz güzel haberler verebiliriz canım.

aminnnnnnnnnnnnnn  canım inşallah :amin: :amin: :amin:
RABBİM güzel sağlıklı sonuçlarımızı yazmayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: melek100lü - 31 Temmuz , 2012, 09:53:49
Alıntı yapılan: yyeeliz - 31 Temmuz , 2012, 09:47:42

yelizcim çok şükür oğluşumun maaşallahı var çok hareketli  ;D :nazar:

iyi olmana sevindim canım  :opucuk:

Maşallah oğluşuna  :nazar: :nazar:
Darısı bizim başımıza bizimkilerde öyle hareketlenir hayırlıısyla sağlıkla inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

melek100lü

esracım

Alıntı yapılan: melek100lü - 31 Temmuz , 2012, 09:52:31
Alıntı yapılan: esracım - 31 Temmuz , 2012, 09:47:24
[/quote

:nazar: günaydın canım kasık ağrıları oluyor canım  :-\ 

erken doğum tehlikem varmış çok hareket etmiyorum

bolbol ayaklarımı havaya dikiyorum çok küçük miniğim

inşallah vaktinde gelir dünyaya bütün minişlerimiz  :amin: :nazar:

bu haftalarda uyku çok normal canım sonra geçiyor  ;D

canım inşallah vaktinde gelir paşam.yat dinlen hep boşver işi gücü.hiç bilmiyordum erken doğum riski olduğunu.inşallah en aza indirirsin.
demek benim uyku halimde normal.bu akşam arkadaşlarla iftara arkadaşa gideceğiz.orda iftar olmadan biraz uyurum artık.çünkü ben direk misafirliğe gideceğim.

_inci_tanem_

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına