2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

RüZgAr GüLü

Alıntı yapılan: nalan_brs - 19 Temmuz , 2012, 13:24:33
Alıntı yapılan: RüZgAr GüLü - 19 Temmuz , 2012, 12:18:12
Canancım benimkide erkek listeye ekle oğluşumuu  :toothy10: :toothy10: :toothy10:      nalancım seninkide hayırlı olsun gelinime iyi bak artık gelin arıyorum bu sayfada :))) savunun kendinizi kız anneleriiii  :ehi: :k06: :muzz:

Ooo  :nazar: daha kızım doğmadan kısmetleri başladı  :k06: maşalal maşallah
Canancım benide ekler misinnnn listeyeee  :flowers: Doğum tarihi kısmetse 01.01.2013
CANIM SEN,N Kİ OLMASSA ZEYNEP in VEYA CANAN ın  KIZCAĞIZLARI OLUR ARAMADAYIM DAHA :)))

ZéynéP.SimAy

:k06: :k06: :k06: :k06: hayırdır birileri benim kızıma talip olmuş bakıyorum daaaaaaaa

melek100lü

ZéynéP.SimAy

Walla meleğim kızların kısmetleri çoğalmış burda bilemedim ki benn  :k06: :k06:

melek100lü

ZéynéP.SimAy

Ay evet balım bilemedim bi türlü bakalım bide kıza sorarız olmadı  :laughing7: :laughing7:

RüZgAr GüLü

benim oğlumda çok hızlı çıktı yaa :))) zeynep her türlü konuda anlaşırız dünürümmm evi dayayıp döşeriz kızınızız çeyizini neyinde alırıkk :))) kabul müü :D:D

_inci_tanem_

Günaydın kızlar  :opucuk:
Ya birşey soracağım size hamilelikte tuhaf rüyalar gördünüzmü  :sad1:
Rüya tabirine baktım oda köt bir yorum yapmış RABBİM hayırlara vesile etsin ama yinede içim tuhaf oldu  :'(
RABBİM mübarek günde hayırlı yazılar yazsın inşallah  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: yyeeliz - 20 Temmuz , 2012, 08:23:40
Rüya tabirine baktım oda köt bir yorum yapmış RABBİM hayırlara vesile etsin ama yinede içim tuhaf oldu  :'(

:nazar: günaydın yelizcim :opucuk: hayırlara çıksın inşallah :amin:

Ramazanın mübarek olsun :amin: bitanem nasılsın :love9:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: melek100lü - 20 Temmuz , 2012, 09:14:25
Alıntı yapılan: yyeeliz - 20 Temmuz , 2012, 08:23:40

:nazar: günaydın yelizcim :opucuk: hayırlara çıksın inşallah :amin:

Ramazanın mübarek olsun :amin: bitanem nasılsın :love9:

:amin: :amin: :amin:
ALLAHA hamd olsun iyiyim canım sadece rüyam biraz tadımı kaçırdı bende hayırlara yordum :amin:
Sen nasılsın minnak nasıl  :opucuk: sende öyle seni endişelendiren rüyalar görüyomusun yada hamilelerin bilinç altı yaptığuı şeyleri gördüğünü falan duydun mu  :sad1:
Seninde Ramazan'ın mübarek olsun  :opucuk: RABBİM hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin birdahaki RAMAZANA'da sevdiklerimizle birlikte çıkmayı nasip etsin RABBİM  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

Günaydın canlarımm  :opucuk: :opucuk: :opucuk:  HAyırlı ramazanlarr  :amin: :amin: :amin: Yelizcim bazen oluyo o tarz rüyalar hayırlara çıksın bende birkaç kez gördüm akşama kadarda etkisinden kurtulamamıştım ama şükürler olsun bişey çıkmadı yani bişeylerden etkileniyosun bişeyler duyuyosun bilinçaltında neler oluyo bilemiyoruz oda rüyamıza yansıyo

melek100lü

:love9: :nazar: günaydın zeynepcim hayırlı ramazanlar canım  :opucuk:

olmazmı bende çok görüyorum hala unutamadığım okadar çok rüyam varki :icon_scratch:

melek100lü

mesela birinde  hamile bile değilim bebeğim 900gr doğuyor ağlıyorum bu bebek yaşamaz diye  :crybaby2:

netten baktım 900gr bebek yaşarmış  :dontknow: hiç unutamıyorum orüyamı :y25:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: zynpesra - 20 Temmuz , 2012, 09:32:36
Günaydın canlarımm  :opucuk: :opucuk: :opucuk:  HAyırlı ramazanlarr  :amin: :amin: :amin: Yelizcim bazen oluyo o tarz rüyalar hayırlara çıksın bende birkaç kez gördüm akşama kadarda etkisinden kurtulamamıştım ama şükürler olsun bişey çıkmadı yani bişeylerden etkileniyosun bişeyler duyuyosun bilinçaltında neler oluyo bilemiyoruz oda rüyamıza yansıyo

Hayırlı  ramazanlar canım  :opucuk: :opucuk:
Dimi ben dün çok hareket ettim eğildim kalktım falan sürekli aklıma kötü şeyler geldi  :y25:
Sonra gece rüyamdada öyle kötü birşey gördüm RABBİM hayırlara çıkarsın  :amin: :amin: :amin:
Rüya tabirine baktım birde sersem gibi onlarda abuk sabuk yorumlamışlar o etkiledi beni

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

Canım yani rüya tabirleride gerçekleri ne kadar yansıtır helede nette o kadar çok site var ki ve çoğu birbirinden alıntı Allahın izniyle sadece bilinçaltının yansıttığı bi rüyadır hayırlara vesile olsun  :amin: :amin: :amin: