2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

melek100lü

Özlemin herkese selamı vardı  :opucuk: onun ve bebeği için

dua edelim inşallah iyi olurda aramıza döner yeniden :amin:

nalan_brs

Rabbim yardımcısı olsun.acil sağlık ve şifa versin bebiğine kendine   :amin: :amin:  hastanede mi yatıyo şimdi

_inci_tanem_

A.s konuşursan sen çok selam söyle canım  :opucuk:
Son durum nasıl şimdi bebek nasıl özlem nasıl ??

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

HASRET!M S@N@

melek100lü

hala hastanede nezaman çıkacağı belli değilmiş

kritikde yani kanmaması oluyormuş aradada parça

düşürüyormuş doktoru herşeye hazırlıklı ol demiş

yüzde 50 yaşama şansı varmış bebeğin  :sad1: :sad1:

Rabbim yardımcısı olsun inşallah  :amin: :amin: hayırlısı ne ise o olsun :amin:

HASRET!M S@N@

offf cok üzüldüm  :sad1:
dilerim rabbim bebeğini özleme bagıslar ya bir rahat edemedi bu kız
bu mübarek günlerde bebeği onunla kalır inşşşşşşş  :amin:

_inci_tanem_

:'( :'( :'(   :y25: RABBİM yardımcısı olsun  :amin: :amin: :amin:
Önümüzdeki mübarek RAMAZAN aynını yüzü suyu hürmetine hayırlısıyla yavrusunu özleme bağışlasın RABBİM  :amin: :amin: :amin: Acısını göstermesin inşallah :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

HASRET!M S@N@

19 Temmuz , 2012, 12:12:32 #1702 Son düzenlenme: 19 Temmuz , 2012, 13:07:26 HASRET!M S@N@
NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

Serserim......................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  1 ARALIK 2012   :binkybaby:kız  :binkybaby: 
MELEK100LÜ...............................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar: 4 ARALIK 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby: (YAĞIZ EFE)
Aleyna635.................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:     5 ARALIK2012 :binkybaby:
Rüzgar gülü...............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:    14 ARALIK2012 :binkybaby: erkek  :binkybaby:
ZYNPESRA.................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   24 ARALIK2012 :binkybaby: kız
HASRET!M S@N@................ .....Bebislerimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   24 ARALIK 2012   :binkybaby:  :binkybaby: erkek  :binkybaby: kız
Gül-i Rana.................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:    5  ocak 2013   :binkybaby:
ASLI59 ......................................Bebişimizi Bekliyoruz inşallal   :love9: :nazar:    24 Ocak 2013 :binkybaby:
sükeyna...................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:      26 Ocak 2013 :binkybaby:  :binkybaby: erkek
Ayşe_etiskence........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 
Dilkan.......................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Aysel.......................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Toluarzu...................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Bedriyegülşen...........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
redice........................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 07/01/2013  :nazar: :binkybaby:
EMEL26.....................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
MALATYALI44............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
dilekibrahim..............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
-deniz-....................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
ElmaŞekerim............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
mavişim80 ...............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9: :nazar:
Nilgün     ...............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9: :nazar:
yyelizz .....................................Bebişimizi Bekliyoruz İnşallah  :love9: :nazar:
umrancan ................................Bebişimizi Bekliyoruz İnşallah   :love9: :nazar:
esracımm ................................Bebişimizi Bekliyoruz İnşallah   :love9: :nazar:

[/quote]

RüZgAr GüLü

S.A kızlar nasılsınız hepinize rabbim sağlık sıhhat versin doğumlarımız kolay olsun inş amiiiiiiiiiiinnnnnnnnnn  :opucuk: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

RüZgAr GüLü

Canancım benimkide erkek listeye ekle oğluşumuu  :toothy10: :toothy10: :toothy10:      nalancım seninkide hayırlı olsun gelinime iyi bak artık gelin arıyorum bu sayfada :))) savunun kendinizi kız anneleriiii  :ehi: :k06: :muzz:

RüZgAr GüLü

RABBİM inş özlemede yardım etsin çok zor günler geçiriyor dua edelim ....:(

HASRET!M S@N@

EKLİORUM HAYATIM DÜŞÜNDÜM HATIRLAYAMADIM EKLİCEKTİM YOKSA

esracım

canancım benide ekler misin listeye...

kızlar özleme çok üzüldüm ya.inşallah her şey güzel olur.Allah ım inşallah bebeğini ona bağışlar.Rabbim yardımcısı olsun.evladının acısını göstermesin.

nalan_brs

Alıntı yapılan: RüZgAr GüLü - 19 Temmuz , 2012, 12:18:12
Canancım benimkide erkek listeye ekle oğluşumuu  :toothy10: :toothy10: :toothy10:      nalancım seninkide hayırlı olsun gelinime iyi bak artık gelin arıyorum bu sayfada :))) savunun kendinizi kız anneleriiii  :ehi: :k06: :muzz:

Ooo  :nazar: daha kızım doğmadan kısmetleri başladı  :k06: maşalal maşallah
Canancım benide ekler misinnnn listeyeee  :flowers: Doğum tarihi kısmetse 01.01.2013

ZéynéP.SimAy

kızlar ya ben ne zmndır sayfaya giremiyodum hata verip duruyodu anca girebildim  :caca: :caca: :caca: ya özlemime çok üzüldüm Allahım hayırlısını versin hakkında inşallah gzel haberlerle dönerr  :amin: :amin: