2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

RüZgAr GüLü

nalancım hoşgeldin aramıza RABBİM hayırlısını nasib etsin inş :)

mavişim80

AY İNANMIYORUM ŞAKA YAPIYORSUN MAŞALLAH MAŞALLAH Bİ PAŞAMIZ DAHAMI GELİYOR  :nazar: :nazar:
COK SEVİNDİM CANIM ALLAHIM KUCAGINA ALDIGIN GUNLERİDE GÖSTERSİN İNŞ. :nazar: :nazar:
KAC HAFTALIKTIN CANIM SEN ?
BALIK HAFIZALI OLDUM BUGUNLERDE HEP UNUTUYORUM

nalan_brs

OO rüzgargülü çok sevindim.Allah kucağına almayı nasip etsin biran önce.Darısı başıma diyorum.benim miniğimde göstersin kendini biran öce :hello2: :hello2:

Özlemcim o kanamalar zor Allah yardımcın olsun.Bebiğimizi alınca kucağımıza derin bi oooooh çekicez sanırım bu ağrıların  sıkıntıların hediyesi çook güzel kokulu bi melek olarak geri dönecek bize inşallah  :occasion14:

nalan_brs

mavişim80

AY EVET NALANCIM İNŞŞ. HAYIRLISIYLA ALALIM BÜTÜN  KUCAGIMIZA İNŞŞ. :nazar:

RüZgAr GüLü

Alıntı yapılan: mavişim80 - 06 Temmuz , 2012, 17:53:18
AY İNANMIYORUM ŞAKA YAPIYORSUN MAŞALLAH MAŞALLAH Bİ PAŞAMIZ DAHAMI GELİYOR  :nazar: :nazar:
COK SEVİNDİM CANIM ALLAHIM KUCAGINA ALDIGIN GUNLERİDE GÖSTERSİN İNŞ. :nazar: :nazar:
KAC HAFTALIKTIN CANIM SEN ?
BALIK HAFIZALI OLDUM BUGUNLERDE HEP UNUTUYORUM
evet özlemcim bi paşamız daha geliyor hayırlısıyla inşş darısı başına ... 17 haftalık bugün itibariyle :) :k06: :k06:

mavişim80

oy oyy oyy yirim ben onu pipisini.
ay canım allahım ne güzel bir duygu dimi ?
allahım hayırlı evlat olsun inş...
eh artık  evde mutluluk gırla gider :)
nazar değmesin canım rabbim en güzel yazıları yazsın inş.

RüZgAr GüLü

Alıntı yapılan: mavişim80 - 06 Temmuz , 2012, 18:04:48
oy oyy oyy yirim ben onu pipisini.
ay canım allahım ne güzel bir duygu dimi ?
allahım hayırlı evlat olsun inş...
eh artık  evde mutluluk gırla gider :)
nazar değmesin canım rabbim en güzel yazıları yazsın inş.
:opucuk: ayy hemde nasıl süper bi duygu yaaa doktorm pipisinin resmini bile ayrı çekip verdi yaa bakıp bakıp gülüyorummm  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ZéynéP.SimAy

:hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :opucuk: :opucuk: :opucuk: hayırlı olsun canım Rabbim kucapına almayıda nasip etsin inşallahh  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

mavişim80

ZéynéP.SimAy

rüzgar gülü canım şu cinsiyet testinden bi yapsana bakalım tutuyomuu  :ehi:

RüZgAr GüLü

Alıntı yapılan: zynpesra - 06 Temmuz , 2012, 18:12:06
:hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :opucuk: :opucuk: :opucuk: hayırlı olsun canım Rabbim kucapına almayıda nasip etsin inşallahh  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
AMİİİİNNN İNŞ CANIM CÜMLEMİZİNKİNİ İNŞŞ  :opucuk:  :hieyt:               
Alıntı yapılan: mavişim80 - 06 Temmuz , 2012, 18:13:40
hahahha pipi resmi
hahah cok yaratıcı doktorunuz  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
KIZ BENDE GÖRÜNCE ŞOK OLDUM YAAA AY KENDİMİ TUTAMADIM İYİCE Bİ GÜLDÜM YANİ :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:                                                                                     

RüZgAr GüLü

Alıntı yapılan: zynpesra - 06 Temmuz , 2012, 18:18:03
rüzgar gülü canım şu cinsiyet testinden bi yapsana bakalım tutuyomuu  :ehi:
NE CİNSİYET TESTİKİ O BİLİMİYORUM :))))

ZéynéP.SimAy

canım bu topiğin altın var yorum yaptım az öncede ben

HASRET!M S@N@

gözün aydn tatlm bende ögrendm bir kizım birde oglum olack ins kızlar biri listeyi güncelleyip cinsiyetleri yazsa ben teldn gremyrm