2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

ZéynéP.SimAy

hm düşük tehlikesi olunca patates yenmiyomuymuş ilk defa duydum canım  :dontknow: :dontknow: walla canım doktorlarda öncelikle süt diyorlar sonrasında süt ve süt ürünleri diyolar yani sen zorlada olsa sütünü iç hafta da  bir kaç kez ama yoğurdunu ayranını ve peyrini ihmal etme benceee  :opucuk:

melek100lü

bende hiç duymamıştım patatesin düşük tehlikesi yaptığını  :dontknow:

mavişim80

evet sahsen bende duymamıstım ama yidirmiyorlar naparsın bosverin siz benimkileri
sesimi cıkarmıyorum bende napim
aklımada soktular bu saatte sonra ye deselerde yemem
siz bildiğini yapın
herkesin bildiği bazen doğru olmayabiliyor.

olsun mutlaka hergun süt içmeye ayran içmeye mutlaka calısıyorum

redice

KIZLAR MERHABA

NASILSINIZ? YA BÜGÜN ÇOK KÖTÜ Bİ HABER ALDIM Bİ ARKADAŞIM HAMİLEYDİ DOUM YAPMIŞ FAKAT BEBEĞİ ÖLMÜŞ  :y25:  :'( :y25: ÇOK ÜZÜLDÜM ANLATAMAM.PSİKOLOJİSİ BOZULMUŞ. SEBEP OLARAK DA BEBEĞİN EŞİ ERKEN YAŞLANMIŞ. ARAŞTIRDIM. KİREÇLENMEDEN OLUYOMUŞ. SİZ DE DİKKAT EDİN. DR UNUZA 35.HAFTADAN İTİBAREN SORUN.BEN ÖYLE YAPICAM.ÇÜNKÜ 35.HAFTADAN SORA SÜREKLİ KONTROL GEREKTİRİRMİŞ ŞÜPHELİ DURUMDA.

RüZgAr GüLü

Alıntı yapılan: redice - 02 Temmuz , 2012, 18:23:50
KIZLAR MERHABA

NASILSINIZ? YA BÜGÜN ÇOK KÖTÜ Bİ HABER ALDIM Bİ ARKADAŞIM HAMİLEYDİ DOUM YAPMIŞ FAKAT BEBEĞİ ÖLMÜŞ  :y25:  :'( :y25: ÇOK ÜZÜLDÜM ANLATAMAM.PSİKOLOJİSİ BOZULMUŞ. SEBEP OLARAK DA BEBEĞİN EŞİ ERKEN YAŞLANMIŞ. ARAŞTIRDIM. KİREÇLENMEDEN OLUYOMUŞ. SİZ DE DİKKAT EDİN. DR UNUZA 35.HAFTADAN İTİBAREN SORUN.BEN ÖYLE YAPICAM.ÇÜNKÜ 35.HAFTADAN SORA SÜREKLİ KONTROL GEREKTİRİRMİŞ ŞÜPHELİ DURUMDA.

çok üzüldüm ya ALLAH sabır versin inş  :sad1: RABBİM hepimize hayırlı bi doğum nasip etsin inş  :amin: :amin: :amin:   :opucuk:   ... Bu arada sen nasılsın canım ne zmandr yoksun bebişin nasıl  ;)

melek100lü

Alıntı yapılan: RüZgAr GüLü - 03 Temmuz , 2012, 09:55:56
KIZLAR MERHABA

NASILSINIZ? YA BÜGÜN ÇOK KÖTÜ Bİ HABER ALDIM Bİ ARKADAŞIM HAMİLEYDİ DOUM YAPMIŞ FAKAT BEBEĞİ ÖLMÜŞ  :y25: :'( :y25: ÇOK ÜZÜLDÜM ANLATAMAM.PSİKOLOJİSİ BOZULMUŞ. SEBEP OLARAK DA BEBEĞİN EŞİ ERKEN YAŞLANMIŞ. ARAŞTIRDIM. KİREÇLENMEDEN OLUYOMUŞ. SİZ DE DİKKAT EDİN. DR UNUZA 35.HAFTADAN İTİBAREN SORUN.BEN ÖYLE YAPICAM.ÇÜNKÜ 35.HAFTADAN SORA SÜREKLİ KONTROL GEREKTİRİRMİŞ ŞÜPHELİ DURUMDA.

çok üzüldüm ya ALLAH sabır versin inş  :sad1: RABBİM hepimize hayırlı bi doğum nasip etsin inş  :amin: :amin: :amin:   :opucuk:   ... Bu arada sen nasılsın canım ne zmandr yoksun bebişin nasıl  ;)

Arkadaşına Allah sabır versin :amin: başısağolsun :amin:

Gerçekten tarifi imkansız bir acı :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

çok üzüldüm ve ilk defa duydum böyle bişeyi

Rabbim birdaha böyle acı yaşatmasın inşallah :amin:

Rabbim bizimgibi hamile olan ve bebek isteyen tüm  arkadaşlarımıza kolay doğum nasip etsin

sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlatlar versin :amin:

evlatlarımızın acısı göstermesin inşallah :amin: :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: melek100lü - 03 Temmuz , 2012, 10:03:50
Alıntı yapılan: RüZgAr GüLü - 03 Temmuz , 2012, 09:55:56
KIZLAR MERHABA

NASILSINIZ? YA BÜGÜN ÇOK KÖTÜ Bİ HABER ALDIM Bİ ARKADAŞIM HAMİLEYDİ DOUM YAPMIŞ FAKAT BEBEĞİ ÖLMÜŞ  :y25: :'( :y25: ÇOK ÜZÜLDÜM ANLATAMAM.PSİKOLOJİSİ BOZULMUŞ. SEBEP OLARAK DA BEBEĞİN EŞİ ERKEN YAŞLANMIŞ. ARAŞTIRDIM. KİREÇLENMEDEN OLUYOMUŞ. SİZ DE DİKKAT EDİN. DR UNUZA 35.HAFTADAN İTİBAREN SORUN.BEN ÖYLE YAPICAM.ÇÜNKÜ 35.HAFTADAN SORA SÜREKLİ KONTROL GEREKTİRİRMİŞ ŞÜPHELİ DURUMDA.

Arkadaşına Allah sabır versin :amin: başısağolsun :amin:

Gerçekten tarifi imkansız bir acı :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

çok üzüldüm ve ilk defa duydum böyle bişeyi

Rabbim birdaha böyle acı yaşatmasın inşallah :amin:

Rabbim bizimgibi hamile olan ve bebek isteyen tüm  arkadaşlarımıza kolay doğum nasip etsin

sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlatlar versin :amin:

evlatlarımızın acısı göstermesin inşallah :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
RABBİM Eyüp peygamberimizin sabrını versin çok zor :y25: :y25: :y25:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

amiiiiin bitanem gerçekten çok zor  :crybaby2:

RABBİM KİMSELERE VERMESİN BÖYLE ACI  :amin:

ARKADAŞIMIZA SABIR VERSİN İNŞALLAH  :amin: :amin:

RüZgAr GüLü

mavişim80

arkadasının başısağolsun canım :
rabbim kimseyi evlat acısıyla sınamasın
peygamber sabrı versin
tarifi zor bir acı bu
allahım sen bizleride ve bütün anneleri de böyle acıyla sınama yarabbim..

ZéynéP.SimAy

Arkadaşının başı sağolsun gerçekten çok zor bi durum  :'( :'( :'( geçen gün arkadaşım doğum yaptı yanına gittik biz gitmeden bi bebk cenazesi çıkmış arkadaşım aşırı üzülmüş sütü kesilmiş  :y25: :y25: çocuk doğmuş eve çıkarmışlar annesi emzirmiş yatırmış o arada çocuk hıçkırmış hemde biraz kusmuş ama hiç kontrol etmemişler bebeğe 3 buçuk saat uyuyo diye bakmamışlar bi bakmışlarki bebek mosmor kusmuk nefes borusunu tıkamış ve çocuk resmen can çekişmiş sonra hast. yetiştirmişler ama nafile birazını burda temizlemişler sonra büyük bi hastaneye sevketmişlr ama bebek yola çıktıktan 10 dk sonra yolda vefat etmiş Allahım evlatlarımızı korusun ve bizlere de bakma kuvveti versin dikkatlerimizi hiç eksik etmeyelim kızlar nolur Allahım böyle olaylardan korusun bizi ve evlatlarımızı  :y25: :y25: :y25:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: mavişim80 - 03 Temmuz , 2012, 10:16:54
arkadasının başısağolsun canım :
rabbim kimseyi evlat acısıyla sınamasın
peygamber sabrı versin
tarifi zor bir acı bu
allahım sen bizleride ve bütün anneleri de böyle acıyla sınama yarabbim..

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

melek100lü

offffff zeynep çok özüldüm yaaa  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ALLAH IM NASIL BİR GÜN Kİ HEP FELAKET HABERİ ALIYORUZ  :crybaby2: :crybaby2:

SEN BETERİNDEN KORU BÜTÜN MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZİ YARABBİM  :amin: :amin: :amin:

ZéynéP.SimAy

evet bende çokk üzüldüm yani hiç tanımasanda kişileri giden bir evlat ve en çok canı yanacak olan bir ana Allahım sabırlar versin inşallah  :amin: :amin: :amin: Allahım kimselerin başına vermesin  :amin: :amin:

_inci_tanem_

:amin: :amin: :amin: :amin:
böyle şeyler okumayı hiç istemiyorum çok üzülüyorum :y25: :y25: :y25:
RABBİM korusun hepimizn meleklerini acılarını göstermesin inşallah :amin: :amin: :amin:
O aileyede ALLAH sabırlık versin  :amin: Evlat acısı ve evlat hasretiyle sınmasın RABBİM kimseleri :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına