2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

suzannn

ÖZLEMCİM YAT DİNLEN HEP KALKMA HİÇ İNŞALLAH HİÇBİŞEY OLMAZ MELEĞİNE ALLAHIM KORUSUN

mavişim80

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ben geldimmmmmmmmmmmmmmmm
allah razıolsun hepinizden 3 gun bol bol yattım dinlendm
bugun biraz ayaklandım..hamdolsun iyiğim kanamamda azaldı.pzt doktora gidicem
carsambaya vermişti doktorum randevuyu ama bi görmem lazım durumu.işe gidemiyorum brazda korktum galiba psikolojim etkilendi.neyse uzun lafın kısası.kanamam azaldı ne olduguna  bi türlü anlam veremedik.anlamadıkta.bugun biraz iyiğim sancım yok allahıma şükür.
sadece korku var yavaş hareket ediyorum....3 gün yatmak cok ii geldi sanırsam.allah razıolsun k.v hiç kaldırmadan  yattım...ana nede olsa :) cok güzel ilgilendi...üstünüde eniştemiz kalp krizi geçirdi eşininde bugun mevlüdü vardı adam hastanede kadın evde mevlüt yapmak zorunda kaldı.ben hasatym.diğer teyzemiz köyden geldi duurmu öğrendi gelince.somrayın halimizi perişan olduk.allahım sabır versin...allah kimseyi hastalıkla sınamasın.
hee yarı yazdım enişte kalp krizi gecirme derken ayakta geciriyormus.doktorlar tetkiklerin sonucuna bakarken hemen oturtmuslar.cok ciddi değil durum bilinci yerinde pzt anjio olucak.anlıyacagın ne oldugumuzu anlamadık.rabbim bizlere dayanma gücü versin.tekrar girip ara ara sizlere yazmaya calısıcam

ayse_etiskenece

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 10 Haziran , 2012, 00:39:03
kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ben geldimmmmmmmmmmmmmmmm
allah razıolsun hepinizden 3 gun bol bol yattım dinlendm
bugun biraz ayaklandım..hamdolsun iyiğim kanamamda azaldı.pzt doktora gidicem
carsambaya vermişti doktorum randevuyu ama bi görmem lazım durumu.işe gidemiyorum brazda korktum galiba psikolojim etkilendi.neyse uzun lafın kısası.kanamam azaldı ne olduguna  bi türlü anlam veremedik.anlamadıkta.bugun biraz iyiğim sancım yok allahıma şükür.
sadece korku var yavaş hareket ediyorum....3 gün yatmak cok ii geldi sanırsam.allah razıolsun k.v hiç kaldırmadan  yattım...ana nede olsa :) cok güzel ilgilendi...üstünüde eniştemiz kalp krizi geçirdi eşininde bugun mevlüdü vardı adam hastanede kadın evde mevlüt yapmak zorunda kaldı.ben hasatym.diğer teyzemiz köyden geldi duurmu öğrendi gelince.somrayın halimizi perişan olduk.allahım sabır versin...allah kimseyi hastalıkla sınamasın.
hee yarı yazdım enişte kalp krizi gecirme derken ayakta geciriyormus.doktorlar tetkiklerin sonucuna bakarken hemen oturtmuslar.cok ciddi değil durum bilinci yerinde pzt anjio olucak.anlıyacagın ne oldugumuzu anlamadık.rabbim bizlere dayanma gücü versin.tekrar girip ara ara sizlere yazmaya calısıcam

canım kendine iyi bak bol bol dua et inş bbeişin bırakmaz seniiiiiiiiiiiiiiiiiii :amin: :amin: :amin: :amin:

ayse_etiskenece

dün bbeişimin kalp etışını duyduk rabbim ne güzel bir duygudur ultrasonda da belli minicik bişey atıyor orda...inş rabbim tammaına erdiirde kavuşuurm bbeğime inş herkes de sağ salim kavuşsunnnnnnnnn :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

RüZgAr GüLü

iyi çok şükür canım RABBİM in izniyle hiç bişiy olmaz yat dinlen kız eşin yapsın işleride senden bebişinden önemlimi  :)))

RüZgAr GüLü

Alıntı yapılan: ayse_etiskenece - 10 Haziran , 2012, 14:56:16
dün bbeişimin kalp etışını duyduk rabbim ne güzel bir duygudur ultrasonda da belli minicik bişey atıyor orda...inş rabbim tammaına erdiirde kavuşuurm bbeğime inş herkes de sağ salim kavuşsunnnnnnnnn :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
ayyy çok güzel bi duygu bende 1 ay önce dinlemiştim çok heyecanlandım yaaa :) çarşamba günde cinsiyetini öğrenmeye gidicem çatlarım şimdi ben çarşambaya kadar :)))

redice

Alıntı yapılan: RüZgAr GüLü - 10 Haziran , 2012, 17:35:18
iyi çok şükür canım RABBİM in izniyle hiç bişiy olmaz yat dinlen kız eşin yapsın işleride senden bebişinden önemlimi  :)))

O BAMBAŞKA Bİ DUYGU YA.NE KADAR GÜZEL HİSLER YAŞIYORUZ DİMİ RABBİM BİR KADINLARA NASİP ETMİŞ BU EŞSİZ DUYGUYU.SANIRIM BU BİZİM ÖZEL OLDUĞUMUZU GÖSTERİYOR  :occasion5: :muzz: :hello2: :basardim:

redice

Alıntı yapılan: redice - 10 Haziran , 2012, 11:18:37
ALLAH YARDIMCISI OLSUN  :amin: :-\

HEPİMİZ SENDEN HABER BEKLİYODUK CANIM ÇOK SEVİNDİK İİ OLMANA.UMARIM DAHA İYİ OLURSUN.BEBEĞİN İÇİN DUACIYIZ.ALLAH BU DUYGUYU DOYASIYA YAŞATMAK NASİP ETSİN SANA VE HEPİMİZE.

redice

Alıntı yapılan: redice - 10 Haziran , 2012, 23:37:22
Alıntı yapılan: RüZgAr GüLü - 10 Haziran , 2012, 17:35:18

O BAMBAŞKA Bİ DUYGU YA.NE KADAR GÜZEL HİSLER YAŞIYORUZ DİMİ RABBİM BİR KADINLARA NASİP ETMİŞ BU EŞSİZ DUYGUYU.SANIRIM BU BİZİM ÖZEL OLDUĞUMUZU GÖSTERİYOR  :occasion5: :muzz: :hello2: :basardim:

HADİ HAYIRLISI CANIM KALBİNDEN NE GEÇİO CİNSİYET  :hieyt:

mavişim80

arkadaslar ben bu hafta 7.haftaya giriyorum allahın izniyle nezaman duyarım bebeğimin kalp atışını

HASRET!M S@N@

HASRET!M S@N@

NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

Serserim......................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  1 ARALIK 2012   :binkybaby:
MELEK100LÜ...............................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar: 4 ARALIK 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby: (YAĞIZ EFE)
Aleyna635.................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:     5 ARALIK2012 :binkybaby:
Rüzgar gülü...............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:    14 ARALIK2012 :binkybaby:
ZYNPESRA.................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   24 ARALIK2012 :binkybaby:
HASRET!M S@N@................ .....Bebislerimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   24 ARALIK 2012   :binkybaby:  :binkybaby:
Gül-i Rana.................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:    5  ocak 2013   :binkybaby:
ASLI59 ......................................Bebişimizi Bekliyoruz inşallal   :love9: :nazar:    24 Ocak 2013 :binkybaby:
sükeyna...................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:      26 Ocak 2013 :binkybaby:
Ayşe_etiskence........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 
cute552.....................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Dilkan.......................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Aysel.......................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Toluarzu...................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Bedriyegülşen...........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
redice........................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
EMEL26.....................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
MALATYALI44............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
dilekibrahim..............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
-deniz-....................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
ElmaŞekerim............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
özlemdkrn ...............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9: :nazar:
Nilgün     ...............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9: :nazar:

RüZgAr GüLü

redice sevdacım :) cinsietini kız hissediyorum ama tabi bellide olmaz yani çarşamba gününü iple çekiyorum burda açıklarım :)) tabi gösterirse :D

HASRET!M S@N@

hadi hayırlısı cnm bnmm
bende cuma günü gidicem 12+3 olucaz o gün ama ben öğrenemem herhalde
daha erken