2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

RüZgAr GüLü

ya bende kız olur diye düşünüyorum  çü nkü beni her gören yüzün çok çökmüş iyorlar çirkinleşmissin biraz kızın olur diyorlar ama tabi ALLAH bilir ...

HASRET!M S@N@

cnm genelde diyorlar kız olunca anne cirkinleşirmiş ama bana da herkes güzelleşmini diyo kişiye göre değişiyor galiba

melek100lü

bende çok çirkinleştim herkes kız diyordu ama  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

oğluşum olcakmış bende anlamadım  :k06: :k06:

büyük oğlum kız sımalıydı arkasından gelen kız olcak dediler  :ehi: :ehi:

oda oğlan oldu kısmet artık sağlıklı olsunda oğluşum  :amin: :amin:

neden çirkinleştim onu anlamadım  :suclu: :suclu: :suclu:

ZéynéP.SimAy

hayırlısı olsun kızlar sağlıklı olsunlar en başta  inşallah öğreniriz elbet bizde saklamazlarsa kendilerini  :amin: :amin:

RüZgAr GüLü

2 hafta sonraaa belli olcak bakalım inş hayırlısı....  sağlıklı bi şekilde hayırlısıyla dünyaya getirdiğimiz günleride burada paylaşmamız nasib olur inşallahh :))

HASRET!M S@N@

bir bana diyorlar galiba durun bakalım cinsiyetlerimiz ne cıkacak o tezi cürütecekmiyiz yoksa dogru mu bakısaz gerci melek cürütmüşte
bende kilo aldıgım için cok iyi olmusun diyorlar hep 49 kilodaydım hep zayıftım ya ondan iyi oldu
hiç sivilcemde yok simdilik cok sükür

redice

Alıntı yapılan: RüZgAr GüLü - 06 Haziran , 2012, 11:54:53
2 hafta sonraaa belli olcak bakalım inş hayırlısı....  sağlıklı bi şekilde hayırlısıyla dünyaya getirdiğimiz günleride burada paylaşmamız nasib olur inşallahh :))

kızlar kaçıncı haftanızda öğrendiniz cinsiyeti

HASRET!M S@N@

cnm bir tek melek öğrendi oda 13. haftasında erkek oldugu için ben herhalde bu değil diğer gittiğimde ögrenirim doktorumun söyleyecegini pek sanmıyorum ama belli de olmaz

melek100lü

sivilce olmadı bende ama ben çok çirkin hissediyorum kendim  :suclu:

bide ye ekşiyi doğur ayşeyi derler  :hungry: :hungry:

bütün hamileliklerimde ekşi yedim hepde oğlan oldu  :suclu:

gerçekten çürüttüm canancım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

HASRET!M S@N@

bir onu değil hepsini cürütmüşün cnm  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
valla ben hepsini yiyorumm eski acı tatlı hiçbirinden tiksinmedim

melek100lü

ben 12 .buçuk haftalıktı öğrendiğimde  :love9: :love7: :love9:

hiç sormadan söyledi doktorumuz  :k06: :k06: :k06:

ultrasonu bir açtı tamda poposunu dikmiş

pipisi değil o dedi baya gülmüştük  :ehi: :ehi: :ehi:

ZéynéP.SimAy

biz henüz öğrenemedik bitek melek 12 . haftada öğrendi sanırım  :dontknow:

RüZgAr GüLü

HASRET!M S@N@

NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

Serserim......................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  1 ARALIK 2012   :binkybaby:
MELEK100LÜ...............................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar: 4 ARALIK 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby: (YAĞIZ EFE)
Aleyna635.................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:     5 ARALIK2012 :binkybaby:
Rüzgar gülü...............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:    14 ARALIK2012 :binkybaby:
ZYNPESRA.................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   24 ARALIK2012 :binkybaby:
HASRET!M S@N@................ .....Bebislerimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   24 ARALIK 2012   :binkybaby:  :binkybaby:
Gül-i Rana.................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:    5  ocak 2013   :binkybaby:
ASLI59 ......................................Bebişimizi Bekliyoruz inşallal   :love9: :nazar:    24 Ocak 2013 :binkybaby:
sükeyna...................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:      26 Ocak 2013 :binkybaby:
Ayşe_etiskence........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 
cute552.....................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Dilkan.......................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Aysel.......................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Toluarzu...................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Bedriyegülşen...........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
redice........................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
EMEL26.....................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
MALATYALI44............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
dilekibrahim..............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
-deniz-....................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
ElmaŞekerim............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
özlemdkrn ...............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9: :nazar:
Nilgün     ...............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9: :nazar:

HASRET!M S@N@