2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

mavişim80

canım bilmiyorumki 20-ile 27 arası gel duyarız dedi
neyse olsun bakalım kızdım ama hiç bişey anlatmadı ben sorarsam öyle cvp verdi kadın muhtemel doğum tarihim 30 ocakmıs hayırlısıyla...düşük önleyici vs hiç bişey vermedi..yada erkenmi daha anlamadım
meleğim bambaska bi duyguymus.allahım herkese yaşatsın.ama henuz soktayım yani minik birşey gördüm ve inanamadım.kist felan yok.dış gebelikte yokmus.rahime yerleşmiş
biliyormusunuz ne oldu doktor sıkma kendini dedi.keseyi ararken ben hemen farkettim minik bi koyu kabarcık gördüm ahanda bu demeye kalmadan doktor anca gördü  :k06:
neyse kızlar...allahım hayırlısını versin
birde neye cok üzülüyorum biliyormusunuz.k.v halasının torunu var burda onlarında 8 senedir olmuyor.hepte sık görüşürüz.hatta gecen hafta test yaptırmadan ordaydık.ben şimdi ona nasıl söylerim nasıl bakarım yüzüne.sanki nispet yapar gibi.inş. başkasından duyar diye ümid ediyorum.cok üzülür emiinim.bende cok üzüldüm cunku anlıyorum.içim pırpır oluyo onu düşününce allahım tez zamanda onada versin inş

günaydın zeynepcimm hoşgeldin.
kızlar benim bir kaç işim var ara ara gelip size laf yetiştiririm. :toothy10:   :toothy10:   :hieyt:yeni geldim dukkana toparlamam lazım...

.he birde kızlar doktor dediki ödem için sordum da öyle dedizaten :) bol bo prtoteinli seyler ye dedi neler yemeliyim nezaman bana yardımcı olurmusunuz ????

ZéynéP.SimAy

özlemcim hayrılı olsun keseni görümüşşsün çok mutlu olsum inş en yakın zamanda pıtpıtlarıda duyarsın  :opucuk: :opucuk: ya bencede o doktoru değiştir neymiş o ilk zmnlarda ayda bir kontrole çağrılırmı ya walla 10 günü geçmedi nerdeyse benim keseyi gördük kalbini dinledik gelişimi kontrol ettik o ne biçim doktormuş öyle  :dontknow: :dontknow:

sukeyna

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 04 Haziran , 2012, 10:18:52
Alıntı yapılan: sukeyna - 04 Haziran , 2012, 09:55:17
Senin bulantıların geçti, benim ki başladıı :crybaby2:
kıyamam cnm cok mu oluyor
Sabah kalktığımdan beri devam ediyo anlamadım, hiç birşey yiyemiyorum, yemeyince de halsiz hissediyorum :honk:

RüZgAr GüLü

GÜNAYDIN KIZALAR BENDE GELDİM BİRAZ GEÇ OLDU AMA  ANCA UYANDIM :)))   BEBİŞLERİNİZ BULANDIRIYOMU SİZİ YAA   ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN BEN O BULANTILARI SADECE 1 HAFTA ÇEKTİM ÇOK ŞÜKÜR AMA SANKİ 1 AY GİBİ GELDİ :(( İNŞ GEÇER SİZİNKİDE :(

HASRET!M S@N@

ben yasamadım ama eminim yasayanlara cok zordur allah yardımcınız olsun kızlar

RüZgAr GüLü

_nilgun_

Merhaba kızlar. Ben de aranıza bugün katıldım. 7 haftalık hamileyim. 10 gündür o bulantılardan neler çekiyorum bi bilseniz. Hala da devam ediyor. Malesef her gün çıkarıyorum. Hiç bir şey yiyemiyorum, her şeyin kokusundan tiksiniyorum. Şimdiden kilo vermeye başladım. Bu böyle ne kadar devam edecek bilmiyorum. Bildiğim tek şey eğer böyle devam ederse sanırım hastaneden çıkamicam :(

RüZgAr GüLü

Alıntı yapılan: _nilgun_ - 04 Haziran , 2012, 12:23:59
Merhaba kızlar. Ben de aranıza bugün katıldım. 7 haftalık hamileyim. 10 gündür o bulantılardan neler çekiyorum bi bilseniz. Hala da devam ediyor. Malesef her gün çıkarıyorum. Hiç bir şey yiyemiyorum, her şeyin kokusundan tiksiniyorum. Şimdiden kilo vermeye başladım. Bu böyle ne kadar devam edecek bilmiyorum. Bildiğim tek şey eğer böyle devam ederse sanırım hastaneden çıkamicam :(
CANIM HOŞGELDİN ARAMIZAA HAYIRLI OLSUNNN :) sendemi bulantı çekenlerdensin ALLAH yardımcın olsun ne diyim :( inş tez vakitte geçer hepinizki ...

_nilgun_

Alıntı yapılan: RüZgAr GüLü - 04 Haziran , 2012, 12:31:34
CANIM HOŞGELDİN ARAMIZAA HAYIRLI OLSUNNN :) sendemi bulantı çekenlerdensin ALLAH yardımcın olsun ne diyim :( inş tez vakitte geçer hepinizki ...

Çok teşekkür ederim canım. Hamileliğin tadını çıkarmak istiyorum ama mide bulantıları izin vermiyor malesef. Zaten şu bulantılar bi geçsin yapacağım ilk şey tıka basa yemek yemek olacak :)

HASRET!M S@N@

cnm hosgeldin aramıza allah yardımcın olsun
rüzgar gülü 2.5 aylık olduk 11 haftalıkkk

HASRET!M S@N@

NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

Serserim......................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  1 ARALIK 2012   :binkybaby:
MELEK100LÜ...............................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar: 4 ARALIK 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby: (YAĞIZ EFE)
Aleyna635.................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:     5 ARALIK2012 :binkybaby:
Rüzgar gülü...............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:    14 ARALIK2012 :binkybaby:
ZYNPESRA.................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   24 ARALIK2012 :binkybaby:
HASRET!M S@N@................ .....Bebislerimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   24 ARALIK 2012   :binkybaby:  :binkybaby:
Gül-i Rana.................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:    5  ocak 2013   :binkybaby:
ASLI59 ......................................Bebişimizi Bekliyoruz inşallal   :love9: :nazar:    24 Ocak 2013 :binkybaby:
sükeyna...................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:      26 Ocak 2013 :binkybaby:
Ayşe_etiskence........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 
cute552.....................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Dilkan.......................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Aysel.......................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Toluarzu...................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Bedriyegülşen...........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
redice........................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
EMEL26.....................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
MALATYALI44............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
dilekibrahim..............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
-deniz-....................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
ElmaŞekerim............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
özlemdkrn ...............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9: :nazar:
Nilgün     ...............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :love9: :nazar:

mavişim80

nilguncum hoşgeldin canım aramıza..biran önce gecer inş. bulantıların..allah yardımcın olsun
bende 5haftalıgım henuz yok inş. da olmazz..

_nilgun_

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 04 Haziran , 2012, 12:43:23
nilguncum hoşgeldin canım aramıza..biran önce gecer inş. bulantıların..allah yardımcın olsun
bende 5haftalıgım henuz yok inş. da olmazz..

Çok teşekkür ederim cnm. İnşallah sen de böyle bulantılar yaşamazsın ve bebişini güzel güzel beslersin cnm :)

melek100lü

:love9: :love9: :flowers: nilgün hoşgeldin aramıza  :flowers: :love9: :love9:

inşallah çabuk geçer bulantılarınız  :amin: benimde yeni geçti çok iyi anlıyorum seni maaşallah bebeğine :nazar:

_nilgun_

Alıntı yapılan: melek100lü - 04 Haziran , 2012, 12:54:05
:love9: :love9: :flowers: nilgün hoşgeldin aramıza  :flowers: :love9: :love9:

inşallah çabuk geçer bulantılarınız  :amin: benimde yeni geçti çok iyi anlıyorum seni maaşallah bebeğine :nazar:

Çok teşekkür ederim . Senin bulantıların ne zaman başladı ve ne zaman geçti cnm. Bir de bulantıları yaşarken neler yaptın bir şeyler yiyebilmek için ? Benim sıkıntım başka bir rahatsızlığımın daha olması. Hamilelik de diğer rahatsızlığı tetikliyor ve ortaya daha karışık bir durum çıkıyor malesef :(