2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

melek100lü

Alıntı yapılan: aleyna635 - 18 Mayıs , 2012, 00:59:39
ya beni de aranıza alın. 5 aralık gibi doğum tarihi.şimdilik 11 haftalık.rabbim herkesin kucağına almayı nasib etsin...
:love9: :love9: :love9: hoş geldin aramıza  :flowers: nerdeyse aynı zamanlarda olcak bebeklerimiz :love9: :love9: :love9: hayırlısı olsun canım :amin: kucağımıza almayıda nasip etsin inşallah  :love9: :love9: :love9: 

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: aleyna635 - 18 Mayıs , 2012, 00:59:39
ya beni de aranıza alın. 5 aralık gibi doğum tarihi.şimdilik 11 haftalık.rabbim herkesin kucağına almayı nasib etsin...
hosgeldin cnm sağ salim kucagına alırsın inşşş

ayse_etiskenece

inş rabbim devamını nasip ederse benimde ocak sonu gbi oluyor galiba adet tarihim 17 nisandııııııııııı :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:2-3 gün önce öğrendim hamileliği çarşamba dr. a gtcem bakalım ne dicek :love7: :love7: :love7: :love7:

melek100lü

:love9: :love9: hoşgeldin Ayşecim inşallah sağlıklı sıhatli  :love9: :love9: :love9: bebeğini kucağına almakda nasip olur hepimize :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ayse_etiskenece

Alıntı yapılan: melek100lü - 20 Mayıs , 2012, 19:16:30
:love9: :love9: hoşgeldin Ayşecim inşallah sağlıklı sıhatli  :love9: :love9: :love9: bebeğini kucağına almakda nasip olur hepimize :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
hoşbulduk canım bneimmmmmmmmmmmmmmmm inşllah rabbim hepimize sağlıkla alabilmeyi nasip etsinnnnnn :amin: :amin: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

ayse_etiskenece

Alıntı yapılan: melek100lü - 20 Mayıs , 2012, 19:19:32
:amin: :amin: :amin: inşallah canım  :opucuk:
melekcim bişey sorcam adetimi 2 gün geçmişti kan tetsine gttim 335 çıktı normalmi...çarşambada gtcem inş yükselmiştir..martta kimyasal geçirdimde o zaman 25 çıkmıştı tabi hep bi korku

RüZgAr GüLü

S.A arkadaşlar bende katıldım aranıza 2 ay 2 haftalık hamileyim bende ALLAH nasib ederse bebeğimiz aralıkta geliyo :) :binkybaby:

ayse_etiskenece

Alıntı yapılan: RüZgAr GüLü - 20 Mayıs , 2012, 20:55:10
S.A arkadaşlar bende katıldım aranıza 2 ay 2 haftalık hamileyim bende ALLAH nasib ederse bebeğimiz aralıkta geliyo :) :binkybaby:
ne güzel hayırlı olsun canım..inş rabbim sağlıkla kucağına alabilmeyi nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin:

RüZgAr GüLü

melek100lü

Alıntı yapılan: ayse_etiskenece - 20 Mayıs , 2012, 19:23:58
Alıntı yapılan: melek100lü - 20 Mayıs , 2012, 19:19:32
:amin: :amin: :amin: inşallah canım  :opucuk:
melekcim bişey sorcam adetimi 2 gün geçmişti kan tetsine gttim 335 çıktı normalmi...çarşambada gtcem inş yükselmiştir..martta kimyasal geçirdimde o zaman 25 çıkmıştı tabi hep bi korku
:love9: :love9: :nazar: ayşecim değerin çok güzel canım hiç korkma  :nazar: :love9: :love9: :love9:
ALLAH IN  İZNİYLE  :nazar: SAĞSALİM ALICAKSIN KUCAĞINA  :amin: :amin: :amin: :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: RüZgAr GüLü - 20 Mayıs , 2012, 20:55:10
:love9: :love7: VE ALEYKÜM SELAM HOŞGELDİN ARAMIZA :flowers:
İNŞALLAH SAĞLICAKLA ALIRSIN BEBEĞİNİ KUCAĞINA  :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

hosgeldiniz kızlar allah sağ salim kucagınıza almayı nasip etsin

HASRET!M S@N@

kıs annelerimiz epey cogaldı artık gelince sohbet edek  :hello2: :hello2: :hello2:

ZéynéP.SimAy

ne güzel yaa hergün yeni annelerimiz ekleniyo aramıza Rabbim hepinize sağlıklı gebelik nasip eder inşallaahh  :muzz: :muzz: