2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

elfo

yelizcim bebeğin kova burcu olacak ha  :hello2: ben de kova burcuyum  ;D
maşaAllah sıkıntı stres vesvese derken bitirdiniz sayılır şafakları.
benim acayip derecede çatı kemiklerim ağrıyor. yürümekte zorluk çekiyorum. geceleri sağıma soluma dönerken uyanıyorum ağrıdan. Rabbime şikayet değil kesinlikle. doktorum çatı kemiklerin açılıyor ondan dedi. annem de hamileliğinde ağrısı çok olanın doğumu kolay olur Allah ın izniyle 3-4 kere ıkınmada çıkarırsın diyor. ben de sevindim aa ne güzel sancım da mı az olur dedim. hııı beklersin sancı az olur dedi  :ehi:
esracım burda bi arkadaşım cuma günü doğum yaptı onunkisi de kız. 10 gün erken geldi kerata  :nazar:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

_inci_tanem_

Evet canım hayırlısıyla kova burcu olacak paşam  :love9: :love9: daha erkenci falan davranmaya kalkmazsa  :love9:

Ayy ben artık çok zorlanıyorum canım ya yatağa yatmak ayrı zor kalkmaz ayrı dönmek ayrı  :love9: :love9:
Ama RABBİM'ize ne kladar şükür etsek az bize bu mucizeyi yaşattı ya hamd olsun  :amin: :amin:

Eşim artık iyice zorlandığımı gördüğü için 9 ay böyle birşeymiş demekki hayatım az kaldı sabret diyo  :love9: :love9:sağlıkla hayırlısıyla sağ salim gelsinde razıyım ben bunlara seve seve  :love9: :love9:

Bizim sezeryan olduğu için henüz kıpırdama yok bende stres falan yani sadece heyacanla heyecanla zamanı doldurmaya çalışıyorum  :love9: :love9:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

elfo

evet canım hamd olsun Rabbim kimseyi bu mucizeden mahrum bırakmasın.
ben şimdilik fazla ağırlaşmadım. hatta görenler karnın ne zaman çıkacak diyorlar. belki de böylesi şu anda daha güzeldir. ağırlaşmak mutlaka çok zordur. içinde insan taşıyorsun kolay değil. sen hala çalışıyorsun bi de değil mi  :sad1: benim ağrılarım artarsa izin başlangıcımdan önce bile rapor alabilirim
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

_inci_tanem_

aminnnnnnnn canım   :amin: :amin: :amin:

ben artık baya ağırlaştım arkadaşlar takılıyo canım burada doğuracaksın diye  :honk:

evet çalışıyorum canım hala 25'i son olacak ALLAH'ın iziniyle ama evde kalsam hem daha ağırlaşacağım hemde daha tembelliğe alışacağım böylesi daha iyi oldu bir yönedende sanırım

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

nescafe

günaydınn kızlarr. çok şükür bitirdik günleri sona doğru geldik. rabbim sağ salim sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallahh.ben hala rahatım çok şükür hatta yatağın sağına soluna dönerken hızlı döndüğümde falan kızıyorum kendime bebişime bişey olacak diye korkup.tek sorunumm nefes almakta zorlanıyorum. ama bu sıkıntıların hepsi yavrularımızı kucağımıza alınca geçecek inşallahh. allahım heimizin meleğini korusun. :amin:

sukeyna

Son bir gunüm benimde hayırlısıyla bugün de bi gecseydi  :hello2:

RüZgAr GüLü

s.a kızlar nasılsınız görüşmeyeli yaa çok özledim yazışmayı oğluşumla uğraşmaktan kendime bile bakamıyorum artık kocacığımada bakamıyorum tabi oda ayrı bi dert :ehi: sizler nasılsınız rabbim tez vakitte bi avazda kurtarsın sizi inş :amin: :amin:

mavişim80

NASIL PAŞAN KUZUM ÖPÜYOM DOCAMAN KUZUMU
BİLDİĞİN GİBİ KİMSECİKLER KALMADI ,
GÖRDÜĞÜN GİBİ
BENDE GUN SAYIYORUM GELSİN SIPAM DİYE  :toothy10: :toothy10:

sevdaözgür

MRB KIZLARRR
ARTIK BENDE GERÇEK Bİ ANNEYİM.ÇOK ÇİRKİN!  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Bİ KIZIM VAR.BENDE VAKİT BULAMIORUM.SARILIK GEÇİRİYORUZ.HAMİŞLERE TAVSİYELERİM VAR.
1-GÖĞÜSLERİNİZE KREM BAŞLAYIN.BENİM RESMEN PARÇALANDI.KULLANMADIIĞM KREM KALMADI.KANTORON YAĞI KULLANIORUM MÜTHİŞ BİRŞEY.AĞIYODUM YAA RESMEN.
2-SARLILIK GÖZ VE ÇEVRESİNDE GÖSTERİO KENDİNİ 3.GÜN SORASINDA ŞİDDETLENİYO.DİKKATLİ OLUN

BANA BU TAVSİYELERDE BULUNAN OLSAYDI ÇOK DUA EDERDİM.  :flowers: AMA OLMADI  :violent1:

ÖPÜORUM KIZLAR SİZİ ALLAH KURTARSIN HAMİŞLERİ.DOĞUM YAPANLARINDA YAWRULARINI BAĞIŞLASIN.

ZéynéP.SimAy

canlarım nasılsınız bakalım çok boş bırkamışsınız buraları  :caca:
esracım benim kızım tam 15 gün önce geldi sanırım 38. hafta oluyo  :laughing7:
yelizcim cnm çok az kaldı Allahım hayırlısıyla kavuştursun yawruna  :amin: :amin:
biz iyiyiz şükürler olsun kızımla uğraşmaktan pek bişeye vaktimolmuyo bugünde kızıma beşik mevlidi yaptık kuzumm prensesler gibi oldu  :nazar: :nazar:
hepinizi öpüyorummmm  :opucuk: :opucuk:

_inci_tanem_

aminnnnnn inşallah zeynepcim  :amin: :amin:

maşallah prensese  :nazar: :nazar: doğduda kocaman oldu bile  :nazar:

Bizim yarın ki kontrolümüzde tekrar suyumuzu kontrol edecekler azalma varsa 37.haftayı doldurunca gelecek minik erkeğim hayırlısı olsun bakalım sağ slaim gelsinde kuzucuklarımız  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

sukeyna

Alıntı yapılan: _CaNParEm_ - 20 Ocak , 2013, 23:24:50
canlarım nasılsınız bakalım çok boş bırkamışsınız buraları  :caca:
esracım benim kızım tam 15 gün önce geldi sanırım 38. hafta oluyo  :laughing7:
yelizcim cnm çok az kaldı Allahım hayırlısıyla kavuştursun yawruna  :amin: :amin:
biz iyiyiz şükürler olsun kızımla uğraşmaktan pek bişeye vaktimolmuyo bugünde kızıma beşik mevlidi yaptık kuzumm prensesler gibi oldu  :nazar: :nazar:
hepinizi öpüyorummmm  :opucuk: :opucuk:

Zeynepcim nasılsın bebegin emıyor mu, mama takviyesi yapıyor musun?

mavişim80

Alıntı yapılan: _inci_tanem_ - 21 Ocak , 2013, 12:09:01

Bizim yarın ki kontrolümüzde tekrar suyumuzu kontrol edecekler azalma varsa 37.haftayı doldurunca gelecek minik erkeğim hayırlısı olsun bakalım sağ slaim gelsinde kuzucuklarımız  :amin: :amin: :amin:

canm bişey kalmamıs benimde bu hafta artıkım allahımın izniyle bebğimizi kucagımıza alma zamanımız geliyor

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: mavişim80 - 23 Ocak , 2013, 00:35:57
Alıntı yapılan: _inci_tanem_ - 21 Ocak , 2013, 12:09:01

canm bişey kalmamıs benimde bu hafta artıkım allahımın izniyle bebğimizi kucagımıza alma zamanımız geliyor

canım benim paşamda nasipse önümüzdeki hafta gelecek sanırım dr.'muz öne almaya karar verdi net tarih 28 ocakta belli olacak hayırlısıyla inşallah    :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

mavişim80

amin cnm sağsalim gelsinlerde hayırlısı allahtan ukuzummm :amin: