2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

sukeyna

Alıntı yapılan: _CaNParEm_ - 21 Aralık , 2012, 22:52:18
kusura bakmayın kızlar hemn cvp yazamıyorum bizim hatun beni rahat bırakmıyoo hele bugün çok üzdü beni nedense hiç uyumadı anca rahat bıraktı sürekli emmek istedi  :dontknow:  :binkybaby:
hepinizin iyi olmasına sevindim bizde normal şartlarda iyiyiz şükürler olsun  :amin: :amin:
ben 38 haftamda doğum yaptım cnm  :icon_thumright:
Allahım sizlerede yaşatsın bu harika duyguyu inşallahh  :amin: :amin:

O kadar naz olacak annesi

nescafe

kızlar merhabalar nasılsınız? biz çok şükür iyiyiz kızımla salı günü kontrolümüz var. allah izin verirse inşallah iyi geçer her şeyyy. ben size bişey sormak istiyorum doktorum ve konuştuğum herkes sol tarafına yat diyor ama ben çok zorlanıyorum sola yatınca her yerim ağrıyor. sağa yatınca daha rahat oluyorum sizce bi sakıncası var mıdır?

sukeyna

Canım aynı sekilde bende saga yatarak rahat ediyorum ve gecen hafta doktoruma sordum bu durumu, kendini zorlama nasıl rahat ediyorsan oyle yat dedi

RüZgAr GüLü

ANNELER BENDE ARTIK GURUPTAN AYRILIYORUM (YUSUF TALHA ) BEBEĞİMİZ DÜNYAYA TEŞRİF ETTİ :) HAYIRLI DOĞUMLAR SİZEDE .... arada girip  dürteriz sizi teyzeleri :)

sukeyna

Alıntı yapılan: RüZgAr GüLü - 23 Aralık , 2012, 21:46:55
ANNELER BENDE ARTIK GURUPTAN AYRILIYORUM (YUSUF TALHA ) BEBEĞİMİZ DÜNYAYA TEŞRİF ETTİ :) HAYIRLI DOĞUMLAR SİZEDE .... arada girip  dürteriz sizi teyzeleri :)

Cok sevindim canım maşallah bebisimize cok bekletti annesini

sevdaözgür

OOO HERKES DOĞUM YAPMIŞ YAA.NE GÜZEL.GÖZÜNÜZ AYDIN.
BENDE BEKLİYORUM GELSİN KIZIM ARTIK.

RüZgAr GüLü

S.A HAMİŞ ANNİŞLER NASILSINIZ GÖRÜŞMEYELİ  :opucuk: inş hayırlı bi şekilde doğumlarınızı yapıp aramıza katılırsınız RABBİM o gün size güç kuvvet versin inş  :amin: :amin: :amin: çok ihtiyacınız olacak çünkü  :opucuk:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: RüZgAr GüLü - 31 Aralık , 2012, 12:22:18
S.A HAMİŞ ANNİŞLER NASILSINIZ GÖRÜŞMEYELİ  :opucuk: inş hayırlı bi şekilde doğumlarınızı yapıp aramıza katılırsınız RABBİM o gün size güç kuvvet versin inş  :amin: :amin: :amin: çok ihtiyacınız olacak çünkü  :opucuk:

:amin: :amin: :amin: :amin: sağol canım  :opucuk:
iyiyiz ALLAH'a hamd olsun sabırsızlıkla oğluşumun gelmesini bekliyoruz sağ salim hayırlısıyla  :amin: :amin: :amin:
sen nasılsın oğluşun nasıl  :love9: :love9: buralar herkez birbir doğu yapınca ıssız kaldı  :-\ en son benim zaten bizim topikte sanıyorum hayırlısı olsun :amin:  izinler bitince toplanırız yine  ;)

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

sevdaözgür

Alıntı yapılan: RüZgAr GüLü - 31 Aralık , 2012, 12:22:18

a.s canım sen nasılsın? gözün aydın buarada.Allah analı babalı büyütsün.nasıl oğlun? kaç kg doğdu?normal doğum mu oldu senin ? benimde şimdilik normal görünüyo hayırlısıyla 10 günüm kaldı

_nilgun_

Selam kızlarr. Sayfadaki aktiflik baya azalmış, herkes kavuşuyor bir bir bebeğine. Allah hepimize kısmet eder inşallah. Benim bebeğim de 10 ocakda gelecek. Çok heyecanlıyım :)

sevdaözgür

Alıntı yapılan: _nilgun_ - 31 Aralık , 2012, 13:57:09
Selam kızlarr. Sayfadaki aktiflik baya azalmış, herkes kavuşuyor bir bir bebeğine. Allah hepimize kısmet eder inşallah. Benim bebeğim de 10 ocakda gelecek. Çok heyecanlıyım :)

evet ya bi biz kaldık benimde ocak 10 gibi tabi erken gelmek isterse çok sevinirim kızımı özlüorum daha hiç görmeden :)

sukeyna

Benim sezeryan olacağı icin iki haftam kaldı hayırlısıyla, ama vakit gecmiyo evde , esim de dogu da , insallah uc gun sonra gelecek, yani hem kocisimi hem oglusumu bekliyorum  :love7:

sevdaözgür

Alıntı yapılan: sukeyna - 31 Aralık , 2012, 14:21:54
Benim sezeryan olacağı icin iki haftam kaldı hayırlısıyla, ama vakit gecmiyo evde , esim de dogu da , insallah uc gun sonra gelecek, yani hem kocisimi hem oglusumu bekliyorum  :love7:

ayy çok zor Allah yardımcın olsun kocasız ben bi günümü geçiremedim.çok özlüyosundur.Hayırlı doğumlar inşlALLAH BİZE DE  :amin:

sukeyna

Alıntı yapılan: sevdaözgür - 31 Aralık , 2012, 14:31:36

ayy çok zor Allah yardımcın olsun kocasız ben bi günümü geçiremedim.çok özlüyosundur.Hayırlı doğumlar inşlALLAH BİZE DE  :amin:

Hemde nasıl zor oldu :y25: ayda bir gelebildi ancak ama Allah'tan Annemler yanimdaydi hep, ise git gel derken buraya kadar geldik canım
Sana da hayırlı doğumlar tatlım  :love9:

sevdaözgür

Alıntı yapılan: sukeyna - 31 Aralık , 2012, 14:35:15
Alıntı yapılan: sevdaözgür - 31 Aralık , 2012, 14:31:36

Hemde nasıl zor oldu :y25: ayda bir gelebildi ancak ama Allah'tan Annemler yanimdaydi hep, ise git gel derken buraya kadar geldik canım
Sana da hayırlı doğumlar tatlım  :love9:

saol canım öptüm grşrz