2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

sukeyna

Merhaba hanımlar  ;D

Ben bebisime park yatak almıştım icine aldığım yatak büyük geldi :-ooo iade de alamıyorlarmış küçük boy yatak da o mağazada yok of cok sıkıldım sabahtan beri

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: _CaNParEm_ - 04 Aralık , 2012, 10:54:50
neyse cnm normla bi kontrol olacak test falan olmadıktan sonra başka bi doktorun bakması çokta sorun olmaz  :icon_thumright:
cnm çok para ama ya kaliteli falan ama yazık değilmi o kadar paraya walla ben 60 tl verdim de ona bile çok diyorum sen 2 katından bahsediyosun inan çevremdeki çoğu kişi normal çantacılarda 20 l,raya falan bavul tarzı çantalrdan alıp kullanıyoo  :dontknow: yani çanta bu o kadar para verme derim ama sen bilirsin tabi  :icon_thumright:

bende bilmiyorum dün gördüm beğendim ama banada fazla geldi :( araştıracağım daha nike'da gördüm çantalar onlarda hoştu hemde 70 TL'ye falan bulunuyo bakalım araştırmaya devam zamanımız var ALLAH'ın iziniyle zeynepcim sen iyi almışsın fiyatını  :icon_thumright:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: sukeyna - 04 Aralık , 2012, 11:26:44
Merhaba hanımlar  ;D

Ben bebisime park yatak almıştım icine aldığım yatak büyük geldi :-ooo iade de alamıyorlarmış küçük boy yatak da o mağazada yok of cok sıkıldım sabahtan beri

iade almıyolarsa uygun ölçüde getirsinler o zaman canım  :icon_thumright: hiç sıkma canını ama baskın bir konuşma yap ki elinde kalırsa ne yapacaksın o yatak  :-ooo

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

esracım

merhaba canlarım iyi olmanıza çok sevindim.
bebeğinin kalp atışını yarım saat dinlemişsiniz zeynepcim maşallah.ne güzeldir onu dinlemek.
yelizcim inşallah kontrolünüz iyi geçer canlarım.bebeğin için iyi şeyler derler sana.
sukeynacım neden geri almıyorlar itiraz et canım.hakkını ara derim.

müdürüm ankarada akşam aradı nasılsın diye sağlığmı sordu.perşembe raporum bitiyordu.işe gitme dedi.pazartesi ben gelince beraber gideriz dedi.benim yerime vekaleti verdiğim arkadaş veznedar arkadaşı çok hırpalamış.arkadaş aradı esra hanım gelebilirsen gel diyor.müdürde esra ile konuşş gelebilirse gelsin demiş, bende gitmeyi düşünüyorum açıkçası.

ZéynéP.SimAy

evet esracım çokk güzel çookk  :love9: :love9: :love9: kanaman falan yoksa kendini iyi hissediyosan git esracım bence birazda kafan değişir sürekli evde yatmakta sıkar diye düşünüyorumm evde yatmak  :dontknow:
cnm yatakla beşiği aynı yerden almadınmı nasıl satıyolarki farklı ebatlarda şeyi sana bide geri almıyolarmışşş  :caca: :caca: :caca: :caca:
yelizcim bak tabi başka yerlerede hemen bi yere aldanmamak gerek  :icon_thumright:

_inci_tanem_

aminnnnn inşallah esracım  :amin:  :opucuk:

Bana kalırsa raporun bitene kadar gitme derim canım büyük bir sorun teşkil etmiyosa yolum uzun diyosun dr.gerekli görmese o raporu vermezdi ama tabi en iyisini kendin bilirsin kendini nasıl hissediyorsan birde  :opucuk:

öyle yapıcaz zeynepcim bakınıcaz daha o dediğim bence güzeldi büyükçe bir kol çantası gibi duruyodu bakalım spor hoş çantalarda var 70 Tl civar'ı onlardanda olabilir  :icon_thumright:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

esracım

Zeynepcim Yelizcim raporum perşembe bitiyor ve o gün gitmeyi düşünüyorum.Kendimi iyi de hissediyorum.Diğer arkadaş gıcıklık etmiş veznedara.Gidip düzeni oturtmam gerek.
Benim aldığım çantada büyükçe kol çantası gibiydi.Hatta valiz gibi.Deri kullanımı çok güzel.120 TL verdim ama şimdi her şey o civarlarda.Ömürlük valiz.

_inci_tanem_

raporun bitince olabilir canım  :icon_thumright: ama sallanmayan yollardan git ayın 10'nundaki konrollüne kadar kendine çok dikkat et  :opucuk:

bende dün çarşıda gezerken kraft'ın gördüm hoş geldi banada 129 TL diyince biraz duraksadım nike'de bakmıştım 60-70-80 TL'ye kadar hoş çantalar var bkiciz artık :) net kararı bu ay sonuna vermem lazım ama hayırlısıyla inşallah  :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

esracım

canım gidicem artık ne yapalım.veznedar arkadaş çok zor durumda kalmış.gidicem 3 gibi çıkarım işten.fazla geç vakte kalmayacam.
yelizcim çantayı ikinci bebektede kullanırsın o yüzden almanı öneririm.içinde kalmasın.az beklemedik yaramazları.şimdi bi şey beğenmişiz alsak çok mu.kasıklarım ağrıyor arada.6 ay çok rahattım kendime nazar değdirdim ben.yani demek istediğim şu.o kadar bekledik korku dolu hamililikler geçiriyoruz arada bi iki şeyi pahalı alsak ne olacak...

_inci_tanem_

tamam canım dikkat ette kendine  :opucuk:  ALLAH'ın iziniyle birşey olmaz evet 3 trimester banada biraz skıntılı gibi geldi sanki  :-\ yatarken falan zorlanıyorum biraz biraz RABBİM bugünlerimizi aratmasın yavrularımız sağlıcakla gelsin kucaklarımıza inşallah  :amin: :amin: :amin:
Zaten başka yerde beğenmezsem muhtelemen alırım canım öyle pis bi huyum var :suclu:  beğenmediğim şey'i almam öylesine aldı olmak içime sinmesi lazım  :icon_thumright:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

esracım

benim kalçada çok kötü o yüzden yürürken yatarken zorlanıyorum senin gibi..sende dikkat et kendine  :opucuk: ;) canım sağıma da soluma da yatsam benim kız oynamaya başlıyor.sanki sıkışıyormuş gibi hareket etmeye başlıyor.içime sinmiyor böyle yatmakta.ve ben hep sırt üstü yatıyorum artık sırtım kafam ağrıyor.sende de oluyor mu böyle...
içine sineni almak en iyisi  :icon_thumright:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: esracım - 04 Aralık , 2012, 14:58:03
benim kalçada çok kötü o yüzden yürürken yatarken zorlanıyorum senin gibi..sende dikkat et kendine  :opucuk: ;) canım sağıma da soluma da yatsam benim kız oynamaya başlıyor.sanki sıkışıyormuş gibi hareket etmeye başlıyor.içime sinmiyor böyle yatmakta.ve ben hep sırt üstü yatıyorum artık sırtım kafam ağrıyor.sende de oluyor mu böyle...

benim oğluşumda  hertürlü oynuyo canım ama en çok sırt üstü yattığımda rahatsız oluyomuş çünkü kan akımı yavaşlıyomuş bebişlere  :-\  sana tavsiyem sol yanına yatman o sıkışmaz merak etme dün sağlık ocağında ki ebede bebeğe en iyi kan akışı ve kalbinin rahatlığı için sol yanına yat dedi  :icon_thumright: aklında bulunsun  :opucuk:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

esracım

Alıntı yapılan: yyeeliz - 04 Aralık , 2012, 15:02:01

benim oğluşumda  hertürlü oynuyo canım ama en çok sırt üstü yattığımda rahatsız oluyomuş çünkü kan akımı yavaşlıyomuş bebişlere  :-\  sana tavsiyem sol yanına yatman o sıkışmaz merak etme dün sağlık ocağında ki ebede bebeğe en iyi kan akışı ve kalbinin rahatlığı için sol yanına yat dedi  :icon_thumright: aklında bulunsun  :opucuk:
bunu söylemiştiniz bende nezaman soluma yada sağıma yatsam başlıyor oynamaya.korkuyorum o zaman  :'(

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: esracım - 04 Aralık , 2012, 15:04:02
Alıntı yapılan: yyeeliz - 04 Aralık , 2012, 15:02:01

bunu söylemiştiniz bende nezaman soluma yada sağıma yatsam başlıyor oynamaya.korkuyorum o zaman  :'(

korkma canım öyle en iyi pozisyonmuş demekki kızın kanlanıp canlanıyo işte  :opucuk:  ;)

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

sukeyna

Bende aksine sag tarafıma yatınca cok rahat ediyorum , doktoruma sordum soluma yatmak zorunda miyim diye zorlama kendini rahat et dedi :aferin:
O yüzden cok takmayın kafanıza bunları zaten hamilelik sıkıntı , rahat rahat uyuyun :love8: