2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

sukeyna

Evet sonunda erdim muradıma gördüm keseyi, azıcık kalp atışlarını da dinledik çoook uzaktan geliyodu ses ama :-*

melek100lü

RüZgAr GüLü

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 29 Mayıs , 2012, 11:32:55
hosgeldin cnm seninde masallah epey olmus
isim neydi cnm dogal yolla mı kaldın kendini tanıt bize biraz
biz burda hep sohbet edicez artık sende gelirsin

Adım aysel  evet doğal yolla hamile kaldım bende inş rabbim tamamına erdirir cümlemizinkini... :)

RüZgAr GüLü

ayy listemiz çok güzel olmuş yaa ellerinize sağlık RABBİM inş hayırlısıyla dünyaya getirmemizi nasib eylesin ... :)

_deniz_

Benim de bebişim 6 haftalık. Geçen hafta kesemizi gördük. Bugün de ultrasonda bebişimizin kalbinin pıt pıt attığını gördük :) süper bir duyguydu. Fakat doktorumuz kalp atışlarını dinletmedi. Cihaz bebeğin kalbine baskı yapıyormuş, bebeğin kalbine zarar verme ihtimali az da olsa varmış..

ayse_etiskenece

Alıntı yapılan: melek100lü - 30 Mayıs , 2012, 13:32:20
:love9: :love9: :love9: :love9: selamün aleyküm kızlar nasılsınız :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

2li testimizin sonucu çıktı çok şükür herşey yolunda çok mutluyum  :love9: :love7: :love9: sizde nevar ne yok

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
gözün aydın canım ne güzel maşallahhhhhhhhhhh :nazar: :nazar: :nazar: rabbim kcağınada almayı nasip etsin

melek100lü

:love9: :love9: :love9: :flowers: sağol ayşecim darısı senin bebeğinin başına inşallah sağlıcakla alırız kucağımıza :amin: :love9: :love9: :love9:

ayse_etiskenece

artık özlemide eklicezzzzzzzzzzz :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: inş dahada artar bbeiş bekleyen annelerimizzzzzzzzzzzzzzzzzzz

melek100lü

:nazar: :love9: :love9: günaydın şekerler nasılsınız  :flowers: :love9: :love9: :nazar:

ZéynéP.SimAy

günaydın melekcim biz iyiyizzz siz nasılsınıızzzzzz  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

melek100lü

Alıntı yapılan: zynpesra - 01 Haziran , 2012, 10:51:02
günaydın melekcim biz iyiyizzz siz nasılsınıızzzzzz  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:nazar:günaydın zeynep cim bizde çok iyiyiz oğluşumla çok şükür :amin: :nazar:

mavişim80

merhaba arkadaslar bende aranıza yeni katılıyorum..
inş. sizler gibi bende hayırlı bir gebelik geciririm..
bilgilerinize cok ihtiyacım olucak......allahım sağsağlim kucagımıza almayı nasip etsin

ayse_etiskenece

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 01 Haziran , 2012, 16:55:39
bilgilerinize cok ihtiyacım olucak......allahım sağsağlim kucagımıza almayı nasip etsin

amin canım bneim hoşgeldin inş hep beraber sağlıklı bir şekilde kucağımıza larıız o mis kokularını çekeriz içimizeeeeeeeeeeeee :amin: :amin: :amin: :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 01 Haziran , 2012, 16:55:39
:love9: :love9: :flowers: özlemcim hoşgeldin aramıza :flowers: :love9: :love9: :love9:
elimizden geldiğince yardımcı olururuz canım :opucuk:
rabbim sağlıklı bişekilde kucağına almayı nasip
etsin inşallah canım acılarını göstermesin :amin: :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

Serserim......................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  1 ARALIK 2012   :binkybaby:
MELEK100LÜ...............................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar: 4 ARALIK 2012  :binkybaby: erkek  :binkybaby: (YAĞIZ EFE)
Aleyna635.................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:     5 ARALIK2012 :binkybaby:
Rüzgar gülü...............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:    14 ARALIK2012 :binkybaby:
ZYNPESRA.................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   24 ARALIK2012 :binkybaby:
HASRET!M S@N@................ .....Bebislerimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   24 ARALIK 2012   :binkybaby:  :binkybaby:
Gül-i Rana.................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:    5  ocak 2013   :binkybaby:
ASLI59 ......................................Bebişimizi Bekliyoruz inşallal   :love9: :nazar:    24 Ocak 2013 :binkybaby:
sükeyna...................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:      26 Ocak 2013 :binkybaby:
Ayşe_etiskence........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 
cute552.....................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Dilkan.......................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Aysel.......................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Toluarzu...................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Bedriyegülşen...........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
redice........................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
EMEL26.....................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
MALATYALI44............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
dilekibrahim..............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
-deniz-....................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
ElmaŞekerim............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
özlemdkrn ...............................Bebişimizi bekliyoruz inşallah   :lova9: :nazar: