2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

aynı anda gidiyorlarsa aralarında hafta yoksa cıkarki seninkindede hafta olmaz aynı anda olur cıkma ihtimali yüksek bende görünmüştü doktor demiştim demi dedi ikiz olabilir dewnmişti bana ve cıktı cnm seninde görünür büyük bir ihtimal git bence

sukeyna

HASRET!M S@N@

RİCA EDERİM CNM NE DEMEK burda sohbet ediyoruz her zaman gel konusuruz elimden geldiğince yardımcı olurum bende snein gibi erken öğrenmiştim

sukeyna

çok kasık ve bel ağrım var 2 gündür, bu normal mi acaba?baya adet olcakmışım gibi, gece uyuyorum uyanıyorum bel ağrısı hissediyorumm :'(

HASRET!M S@N@

bilemiyorum ki cnm bnm oluyordu o zamanlar hatta cok fazla ama benm catlamayan yumurtalarım kist olusmus cnm ya ondan agrım olmus seninki neden bilmiyorum ama bunu doktoruma söyledim her ihtimale karsı düşük ilacı verdi yarın git sende sor cnm ama yat dinlen
galiba adet zamanında ondan agrıyordur simdi ama doktoruna söyle cnm

sukeyna

Çalışmasamda yatsam dinlensem keşke:(
Düşük için bi jel kullanıyorum zaten, kanama olmuş muydu sende , ağrı ile o olmuyo bende çok şükür.

HASRET!M S@N@

yok cnm ama seninki adet tarihinle alakalı olabilir bebek olmasa muhtemelen bugünlerde adet olman gerekti ondan agrıyor olabilir ama doktora git cnm bazen benm de oluyor adet sancısı gbi agrım ama hamilelikte hersey ciddiye alınmalı bence sneinki cok yeni inş yerlesmeden agrıyordur

RüZgAr GüLü

sukeyna benimki 4 haftalıkken üstten muayeneyle kesesi görünmüştü yani bence görünür bi üstten yaptır önce  rabbim sağlıklı bi şekilde kucağımıza almayı nasib etsin inş .. :)

RüZgAr GüLü

ayy kızlar bu arada benim 3. ayıma girmeme sayılı günler kaldı çok heyecanlıyım acaba cinsiyeti nee :))

HASRET!M S@N@

sukeyna

Alıntı yapılan: RüZgAr GüLü - 28 Mayıs , 2012, 15:17:34
sukeyna benimki 4 haftalıkken üstten muayeneyle kesesi görünmüştü yani bence görünür bi üstten yaptır önce  rabbim sağlıklı bi şekilde kucağımıza almayı nasib etsin inş .. :)
Aa ne güzel inşallah benimde görünür,beklemekte zor :icon_scratch:

HASRET!M S@N@

melek100lü

:nazar: Çok şükür biz iyiyiz oğluşumla :nazar:
sen nasılsın tatlım  :opucuk: :nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

bizde iyiyiz sükür cnm
sabah epey bir korku yasadım biraz leke görür gibi oldum aklım cıktı bu annelik ne zormus
rüyama girdi sonra kanamam oluyor doktora gidiyorum ama nasıl kötüyüm gitti meleğim biri diye
bir aglıyorum ki sorma içim nasıl yanıyor rabbim bununla sınamasın bizleri cok acıymıs  :y25: :y25: :y25:
esimde karnın falan agrıyor ya kaygıdan görmüşündür korkma dedi simdi içimde o acı var
karnımda sızlıyor galiba büyüyor meleklerimmm onun dısında iyiyim cnm

melek100lü

canancım lekelenme rüyandamı gerçekten mi oldu
bende dün rüyamda bebeğimi alcak oluyorlar vermem
diye bağırarak uyanmışım  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
çok korkuyor insan etkisinde kalıyor
şimdi nasılsın  :opucuk: benimde batmalar oluyor büyüdüğü için
tek bukadar olsun razıyım ben  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: