2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

cute552

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

kelebegimm

Alıntı yapılan: cute552 - 31 Mart , 2012, 17:29:57
Alıntı yapılan: melek100lü - 31 Mart , 2012, 17:26:46
sema nasılsın güzelim  :opucuk:
iyim canım sen nasılsın bugün progestan içtim sersem gibiyim :honk: :honk:

sayfaniz hayirli olsun kizlarrr :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
canim vajinadan olanini kullan dokdorundan iste
ben vajinadan olanini kullaniyodum yatarken hicfarketmiyodu  :opucuk: :opucuk:

]

melek100lü

ben 1 haftadır içiyorum canım  :opucuk: kendim içiyorum doktora bile gitmedim daha düşük tehlikesi için vermişti önceki aylarda şimdilik şükür iyiyiz iyibir doktor buldum arkadaşlar tavsiye etti çok yoğunmuş randevu almaya çalışıyorum alamazsam 3 hafta sonraya kalcak  :y25:

melek100lü

kelebeğim sağol canım :opucuk:  inşallah busayfada bebeklerimize uğur getirsin  :amin: :amin: :amin:

cute552

Alıntı yapılan: kelebegimm - 31 Mart , 2012, 17:33:57
Alıntı yapılan: cute552 - 31 Mart , 2012, 17:29:57
Alıntı yapılan: melek100lü - 31 Mart , 2012, 17:26:46
sema nasılsın güzelim  :opucuk:
iyim canım sen nasılsın bugün progestan içtim sersem gibiyim :honk: :honk:

sayfaniz hayirli olsun kizlarrr :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
canim vajinadan olanini kullan dokdorundan iste
ben vajinadan olanini kullaniyodum yatarken hicfarketmiyodu  :opucuk: :opucuk:

canım hap olanından verdi ilk başladığım için bugün içeyim dedim allaha şükür akıntım beyaza döndü yarın yatarken alırım günde 1 defa aman bebeğim iyi olsunda ben nasıl olsa dayanırım evdeyim zaten yatarım bende bütün gün

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

DoctorGunel

kizlar sayfaniz hayirli olsun :flowers:...her gun sayiniz artsin ve bebeklerinizi saglikli sekilde dogurun insallah...ben son bahar annesiyim kismetse ,ama sayfaniza hayirli olsun diyeyim dedim... :nazar: :nazar: :nazar:
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

melek100lü

Alıntı yapılan: DoctorGunel - 01 Nisan , 2012, 19:48:03
kizlar sayfaniz hayirli olsun :flowers:...her gun sayiniz artsin ve bebeklerinizi saglikli sekilde dogurun insallah...ben son bahar annesiyim kismetse ,ama sayfaniza hayirli olsun diyeyim dedim... :nazar: :nazar: :nazar:
SAĞOL CANIM  :opucuk: İNŞALLAH BEBİŞLEREDE BİZEDE UĞURLU GELİR SAYFAMIZ  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

dilkan

merhaba bende aralık annesi olucam herkese sağlıklı günler

asuela

:occasion5:  :occasion5: :occasion5: bende geelldim benm doğumda 3 aralık meleğimden bi gün önce :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :love9: :love9: :love9: :love9:

melek100lü

dilkan hoşgeldiniz canım  :flowers: bebişinle kaçında nasipse  :dontknow: sağlıcakla gelsin inşallah  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

melek100lü

:love9: :love9: asuela hoşgeldin tatlım :love9: :love9:  inşallah rabbim  göstersin o günleride  :amin:  :amin: 1 büyük olcaksınız bizden  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

toluarzu

MERHABA ARKADAŞLAR. BEN YENİ ÜYE OLDUM VE ÇOK HEYECANLIYIM. BUGÜN GEBE OLDUĞUMU ÖĞRENDİM  :k06: AMA HENÜZ ÇOK YENİ  :) RABBİM İSTEYEN HERKEZE NASİP ETSİN İNŞLLH VE ARATMASIN. :nazar:

melek100lü

ÖNCELİKLE HOŞ GELDİN CANIM  :flowers: BEBEĞİN HAYIRLI UĞURLU OLSUN RABBİM KOKUSUNUDA ALMAK NASİP ETSİN İNŞALLAH  :amin:KAÇ HAFTALIK BEBEĞİN  :love9:

toluarzu

:) ALLAH ARZI OLSUN TATLIM, DEDİĞİN GİBİ İNŞALLH KOKUSUNU DUYMAYIDA NASİP EDER RABBİM  :amin: 2 HAFTALIK HENÜZ  :D