2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

GALİBA BU AY HAMİLE KALANLAR BU SAYFADA TOPLANACAK
İNŞ İSTEYEN HERKESE GRMEK BURDA GÜZEL PAYLASIMLAR YAPMAK NASİP OLURRRR

Balböceği

Hayirli olsun yeni sayfaniz kizlar hadi bakalim bu aylar kime kismet olacak  :love9: :love9:

beynâ

bu sayfaya yazmak istiyoruuuummmmmmmm :hungry: :hungry: :hungry: çok feci istiyoruumm.. ;D

Balböceği

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

HASRET!M S@N@

bende cok istiyorum artık 2.5 yıldır
tam yaz annesi olacaktım girmiştim ama kısa sürdü dursa bebeğim 6 aylık olacaktı inş buraya girmek nasip olurr

elfo

ben de buraya yazmak istiyorum inşaAllah Yüce Mevlam nasip ediverir bana ve isteyen herkese  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

serserim

bende geldimmmmm :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: Allah ım nasip kısmet eder inşallah benimde doğumum aralık başına geliyor inşallah görürüm o günü hayırlısıyla :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

serserim

benim 29 kasım diyor ama 3 5 gün oynama veriyor hayırlısı inşallah görürürz o günleride :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

cute552

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

melek100lü