29 Nisan , 2024, 02:12:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kızımın sesi kısıldı

Başlatan xxcansuxx, 05 Mart , 2012, 20:35:36

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

canlar ya kızımın sesi kısık bugün... dün çok ağladı bir ara emerken ne oldu anlamadım genzine süt kaçması değildi bir anda ağlamaya başladı susturamadım morardı ağlamaktan  :crybaby2: :crybaby2: sonra normale döndü ama saatlerce ara ara çığlık çığlığa ağladı uykusu var uyuyamadı... neyse bugün sesi kısık halada ağlama telaşında kıyamıyorum gık dese ağlatmayaya çalışıyorum ama yok ağlıyor... burnu tıkalı değil, ateşi vs yok emior güzelde... sizce nedendir başına böyle bir şey gelen var mı  :dontknow: :dontknow: ama dünden beri öyle gülmüyor huzursuz sanki...

Balböceği

kiyamam kuzuma  :sad1: canan hic bir bilgim yok canim  :dontknow:

insallah duzelir  :amin:

xxcansuxx

offff edam ya böyle bir  konuda yok nette doğru düzgün sesi çok kötü  :y25: :y25:
sırf ağlamasın uyusun rahatlasın diye yıkadık  :sad1: :sad1:

ღ♥ Nilda♥ღ

önemli bişi diildir inş...

çok ağladıysa ondan olmuştur onun canı neki yavrumm  :love9: :love9:

geçmiş olsun  :amin:
.   

Balböceği

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Mart , 2012, 20:48:23
offff edam ya böyle bir  konuda yok nette doğru düzgün sesi çok kötü  :y25: :y25:
sırf ağlamasın uyusun rahatlasın diye yıkadık  :sad1: :sad1:
gecmis olsun canim  :opucuk: :amin: :amin: :amin:

cok agladiysa belki nilda'nin dedigi gibi ondadir belki..  :'( :'(

✿گสЯเ_ќĮż✿

CANANCIM GEÇMİŞ OLSUN.BENİMDE BİR BİLGİM YOK BU KONUDA.SESİNİN KISILMASI ÇOK FAZLA AĞLAMSINDAN OLMUŞTUR.HUZURSUZLUĞUDA ACABA KARNI FİLANMI AĞRIYORKİ YADA GAZIMI VAR Kİ  :dontknow: :dontknow: RABBİM ŞİFA VERSİN KUZUYA  :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ Nilda♥ღ - 05 Mart , 2012, 20:48:33
önemli bişi diildir inş...

çok ağladıysa ondan olmuştur onun canı neki yavrumm  :love9: :love9:

geçmiş olsun  :amin:
inş. nilda önemli bir şey olmasın da...  çok yaygaracı zaten nilda saniyede kendini baktırıyor ağlamasıyla böyleyken bile huyundan vazgeçmiyor nasıl düzelir bu ağıtıyla  :y25: :y25: başka derdi olmasında  :amin: :amin:

ღ♥ Nilda♥ღ

ilgi istedii için yaygara yapıyoo bazı çocuklar bu şekilde ilgi çekmek iztiyoo yapcak bişi yok biraz zor olcak seninkisi  :k06: :k06:

benim hiç öyle olmadı öok uslu çok sakin neşeli bi bebektii  :love9: :love9:

ama şimdi tam bi cadı herşeyi bilmişş büyümüşte küçülmüşş sankii   :k06: :love9:
.   

xxcansuxx

aysen sağol kendi kendine çıkarıyor gazını emdikten sonrada çıkarıyor, gaz damlasınıda veriyorum ya aslında gazından değil benimki huy edindi... rahat uykuya dalamıyor akşamları başlıyor ağlamaya... yarın bakacağım eşimde çalışıyor olmaı çarş dr götüreceğiz

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ Nilda♥ღ - 05 Mart , 2012, 20:57:20
ilgi istedii için yaygara yapıyoo bazı çocuklar bu şekilde ilgi çekmek iztiyoo yapcak bişi yok biraz zor olcak seninkisi  :k06: :k06:

ama şimdi tam bi cadı herşeyi bilmişş büyümüşte küçülmüşş sankii   :k06: :love9:
nilda aynen ilgi hep onda... inan uyusada yanında istiyor sensör var sanki odadan çıkayım basıyor çığlığı dün bir çayı 2 kere ısıtmak zorunda kaldım... bugün duşa girdim eşim sesleniyor çabuk ol nerde kaldın ben wcye gideceğim bu ağlıyor diye halimizi bir gör iyicede huysuzlaşıyor 40ında iyiydi... kalabalığı seviyor  gezmye gidelim gelen olsun herkes seviyor ya uykusu gelsede ağlamıyor kendiliğinden uyuyor

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Mart , 2012, 21:07:26
Alıntı yapılan: ღ♥ Nilda♥ღ - 05 Mart , 2012, 20:57:20

nilda aynen ilgi hep onda... inan uyusada yanında istiyor sensör var sanki odadan çıkayım basıyor çığlığı dün bir çayı 2 kere ısıtmak zorunda kaldım... bugün duşa girdim eşim sesleniyor çabuk ol nerde kaldın ben wcye gideceğim bu ağlıyor diye halimizi bir gör iyicede huysuzlaşıyor 40ında iyiydi... kalabalığı seviyor  gezmye gidelim gelen olsun herkes seviyor ya uykusu gelsede ağlamıyor kendiliğinden uyuyor

gezentii  :k06: :k06:
.   

burcum

nazar olmuş olabilir oku canım bol bol
bir de morardı ağlamaktan yazmışsın gerçekten morardıysa dr kontrolünüze gittiğinizde dr una söyle bence :icon_thumright:

ecrin.su79

canım çok geçmiş olsun inş. te zamanda seside keyfide yerine gelir kuzunun  :amin: :amin:bol bol oku derim bende :opucuk:

KONYALI

canancım bencede egerkı aglamaktan morardıysa muhakkak doktoruna sor..bırde eger sesi kısılacak kadar agladıysa bu ilgi istediğinden falan değil kesinlikle bır sıkıntısı oldugundan aglamıstır..gazı olabılır,sancı yapmıstır..bazen ilaç yeterli olmuyor cnm zerende gazını kendı cıkarırdı..gaz ilacı takvıyesı hep yaptım ama kucukken..eger cıkaramazsa tekrar verıyordum..gaz sancısı vurmus olabılır..zerende bırgun hıc susmamıstı...önemlı bişi değildir umarım ama huzursuzlugu devam ederse doktora göster..idrarıyla ilgili olabılır huzursuzlugu

HASRET!M S@N@

canım gecmiş olsun ama bugleme nazar değmiş olabilir bence bol bol oku sen