20 HAZİRAN DA SEZERYAN LA DOGUM

Başlatan helen20, 10 Haziran , 2008, 15:06:55

« önceki - sonraki »

Annesinin_bitanesi...

Alıntı yapılan: duyguseli_25 - 12 Haziran , 2008, 17:02:12
helencim çok sevindim senin adına inş bizde senin gibi bu duyguları yaşarız rabbim bizede göstersin bu tatlı telaşları inş annelik başka birşey dir eminimki bunu hamıle kalınca daha çok anlarım belkide ama inan ki helen ben şimdiden anneliği tadıyorum inş çok az kaldı benımde olcak  öptüm kendıne ve beebgıne iyi bak  :k06: :k06:

Annesinin _Bitanesi senın adına da cok sevındım ne çok hamişiz var rabbım hepinizi bir havazda kurtarsın sag salim bebiişlerinizi kucagınıza alın senın kızmı erkek mı olcak çok yigenlerimiz olcak bu sene çok ben şimdiden teyzoş oldum zaten sude var forumda onunda zor aşamalardan sonra tüp bebek oldu şimdi dogum yaptı bildigim kadarı ile o şimdi bir ikiz annesi bende teyzoşlarıyım hadı senın kının de teyzoşu olcam öptüm canım kendıne ve bebişine iyi bak  :k06: :k06: :k06:

COK SAGOLASIN CANIM ALLAH IM ELIMIZE ALDIGIMIZ GUNLERIDE GOSTERIR INSALLAH...BEBISIMIN CINSIYETIDE ERKEK CANIM...ALLAH IM ISTEYEN TUM HERKESE YASATIR INSALLAH BU GUZEL DUYGUYU... :amin: :amin: :amin: :amin:

oozge

ohhhhh ne gusel bı paşa dha gelıoooo demekkk :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz:

ismi hazırmı pekiii paşamızınnn

helen20

KIZLAR YARIN SON KEZ DOKTORA GİDİYORUM :hieyt:
BAKALIM DOKTOR NE DİCEK
MELEĞİM NASIL ACABA COK ÖZLEDİM :love7:

oozge

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
son gıttgnde kaç kıloydu boyu fılan kaç tıı cnmm????
ayhhh ne heyecanlı yaaaa :muzz: :muzz:

helen20

DÜN DOKTORA GİTTİM KİLOSU 3 KİLO 300 GR CANIM BENİM ASLINDA BİRAZ DAHA DAYANSAM MASALLAH HIZLI KİLO ALIYOR AMA SABIRSIZIM
DOKTOR HEM TOMBİŞ HEMDE UZUN DEDİ COK MERAK EDİYORUM KAVUSMAYA SADECE SAATLER KALDI :love8:

oozge

cnm 3.300 gram da cok ıyıı hem uzun boylu olması dahada ıyı sanırm sen ve eşinde uzun boylusnuz fotodan bıras cık bellı oluooo  ama eminimmm kartanesı gbı bı melegı alıcaksın kucagınaaaa saattler sonraaaa (bıkaçgun sonra da dgl artıkkk)
gerı sayım basladııı  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

BANU

CANLARIM benim ilk çocuğum Aleynayı normal doğumla dünyaya getirdim ikincisini  ise son gün belli olmuştu arda paşamın duruşu  makattan geliş olduğu için mecburen sezeryan oldu ikisininde farklı yönleri var ama bence öncelikli normal doğum olmalı eğer benim gibi bir sebep varsa sezeryan düşünülmeli bu benim nacizane fikrim ama ne olursa olsun hepiniz sağsalim doğum yapın ve güzel meleklerinizi dünyaya getirin Allahım olmayan arkadaşlarımada tez vakitde bebek versin haberlerinizi bekliyorum dualarım sizlerle... :k06:

tubis

helen doğum yaptımı acaba. dün yapıcaktı.inşallah kurtarmıştır . Allahım sağ sağlim almıştır bebeiğini kucağına. :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: