28 Nisan , 2024, 03:19:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KIZLAR ÇOK ÜZGÜNÜMM:((

Başlatan *•.¸♥gonca♥¸.•*, 05 Mart , 2012, 00:09:21

« önceki - sonraki »

hümeyra_t_e

benim oğlumda 5ay emdi bıraktı snra biberona alıştı napalım canım hiç emmemesindn iyidir

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

arkadaslarin dedigi gibi en azindan 6ay emmis  :opucuk: benim daha simdiden yok gibi nedenide kizima hep pompaylan verdim sütüm az oldugu icin bende mama veriyom ikisindede veriyom oldugu kadar napim saglik olsun Almanyada inan bi ay süt verenler seviniyo valla banada diyolar bi kac ay icsin yeter  :dontknow: ben ama isterim en az 6ay icsin  ::)
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

KONYALI

üzülme gonca sen son damlasına kadar ver sonrasında nasibi o kadarmıs diceksin.. ay emmiş en azından ek gıdalara geçtiyseniz zaten doyacak ek olarakta mama verırsın bısı olmaz..hiç anne sutu emmeyen cocuklar var üzme kendını

Dilara Ebrar

hakkında hayırlısı tatlım.bende 7.ayımda işebaşlıcam o zaman sanırım benimkide bırakacak.sadece en fazla 300 ml sütümü içerse içer.ondanda emin deilim.yani iş yerinde sağmama bağlı.geçmişler olsun
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

susanna

hiiccc uzulme goncacim massallah yagmura 6 ay gul gibi emdi sukur hem besine cok guzel gectiniz takviye mamada verirsin misler gibi saglikla sihatle buyur kuzucuk  :aferin:
sen gene sutunu sagmaya devam et arkadasim ciktigi kadarini icsin yeter yagmusa  :nazar: