kızlar kavanoz mamalarını ve şu kutuda olan tahıl mamalarından veriyormusunuz

Başlatan izemsevi, 05 Mart , 2012, 09:41:28

« önceki - sonraki »

oslemturgay

bende hero baby nin tahıllı mamalarından kullanıyorum kızımda herhangi bi alerjik reaksiyon göstermedi tavsiye ederim tokta tutuyor

karapnr

hero baby nin kavanoz mamaları (meyve püresi ve muhallebisini ) bir de suyla hazırlananından kullanıyoruz dışarı çıkarken , emzirmenin zor olacağı zamanlarda kurtarıcı oluyor, bebişim de aç kalmamış oluyor o arada

duygusay

Bende sadece degisik tatlar alsin diye kavanoz muhallebisi veriyorum yani milupanin.sutlaci var cok nadirende olsa veriyorum farklilik adina,yine milupanin sabah ve gece tahillilarini kullaniyorum onlarida arada cunku kiziminda degisiklige ihtiyaci var bunlar bebeklere uygun hazirlandigi icin kesinlille allerjik bi durum yok yani rahatlikla kullanabilirsiniz ben.milupanin.sitesinede uyuyim bolbol soru sorup rahatliyorum :)

xxcansuxx

hero baby nin meyveli 8 tahıllı ve sütlü ballı irmiklisini aldım birde  heronun yine sütlü pirinç ununuda arada muhallebi yapıp gece yatmadan veriyordum bu aralar aksadı kızım hasta olduğu için iyice kesildi iştahdan inş. yine yer...

meyve püresi kavanozdakilere bayılıyor hiç allerji vsde yapmadı bir beslenme uzmanına sordum sağlıklı mıdır diye inanın evde yaptığınızdan daha sağlıklı hormonsuz ilaçsız sizin evde hazırladıklarınızda ilaç kalıntısı vs olabilir dedi yinede ben evde taze hazırlıyorum gittiğimiz yerlere yanımda hazır götürüyorum sadece oda düzeni bozulmasın diye...

Balböceği

Hazır olarak meyve puresi ve böyle yoğurtlar bisküvili falan veriyordum ben.

burcum

kavanoz mamalarına hiç güvenemedim hiç vermedim 1 tl ye satılan kavanoz maması bana pek sağlıklı gelmiyor milupanın tahıllı kaşık mamalarından verdim :icon_thumright:

xxcansuxx

meyve püresini hergün versem yer benım cadı ama bende vermiyorum 1 tl değil artık fiyatları  :k06: :k06: 1 tl deme burcum ayda bez parası kadar gideri olur hergün verilse  :ehi: :ehi:

burcum

iyi de canancım evde meyve kendin yap yedir yanında meyve taşı gittiğin yerde çatal ez yedir ne gerek var o kavanoz mamalarına raf ömrü uzun olsun diye illa ki içine birşeyler koyuyorlar :icon_thumright:

bnsroni

Ben Hip'in kavanoz meyvelerinde ve 8 tahilli kahvaltilardan veriyorum...
Artik meyveler hormon dolu yedigim zaman resmen tadini aliyorum..
Organik urunlerden siparis verdim onlarida cok eksi buldu ve yemedi..
Kavanozlarda o eksilik olmuyor..
Hero baby ve milupanin kavanoz mamalari tatli mesela ve kizim hemen ayirt ediyor ve yemiyor.
İcim rahat bir sekilde veriyorum Hip'i :icon_thumright:

laracroftt

herzaman corbasını,yogurdunu,meyvesını yapıyorum kendım ama dısardaysam yapamamıssam yada yanımda yoksa kavanoz mamalarından verıyorum. Olur okadar bence sonucta onlarda bebek ıcın. Tahıllı mamalardan kahvaltısına katıyorum bıde.

xxcansuxx

genelde aynı demek ki evde kendimiz dışardaysak kavanoz mamaları kurtarıcımız

memlekete gittik burcum cam rendemi yanımda götürdüm  :k06: :k06: her şey onlar için ama her çeşit meyveyi bulamıyorsun mesela bende aldım kavanozlardan bayram bayram severek yiyor kimi bebede bunları yemiyormuş  :dontknow: :dontknow:

burcum

bir bebek için en doğru kararı annesi verir :opucuk: afiyet olsun yarasın kuzuna :nazar:

seda87

dişarıda emzirecek yer bulamadığım zman hero baby nin kavonoz meyva pürelerinden veriyorum mecburen.gece yatarkende hero babynın 8tahıllı meyvalı mamasından veriyorum az da olsa tok tutuyor.evde isem keinlikle kavonoz maması vermem..
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

xxcansuxx

Alıntı yapılan: seda87 - 10 Eylül , 2012, 16:32:52
dişarıda emzirecek yer bulamadığım zman hero baby nin kavonoz meyva pürelerinden veriyorum mecburen.gece yatarkende hero babynın 8tahıllı meyvalı mamasından veriyorum az da olsa tok tutuyor.evde isem keinlikle kavonoz maması vermem..
8 tahıllı meyvelisini 1 kutu bitirdik 2.yi dün aldım bazen onu bazen yine heronun sütlü pirinç unlusundan muhallebe yapıp veriyorum tabi ölçülerin yarısından dahada azını yapıyorum 50 cc suya falan 75lik bile yiyemiyor az mı  :dontknow: :dontknow:

seda87

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Eylül , 2012, 20:41:50
Alıntı yapılan: seda87 - 10 Eylül , 2012, 16:32:52
8 tahıllı meyvelisini 1 kutu bitirdik 2.yi dün aldım bazen onu bazen yine heronun sütlü pirinç unlusundan muhallebe yapıp veriyorum tabi ölçülerin yarısından dahada azını yapıyorum 50 cc suya falan 75lik bile yiyemiyor az mı  :dontknow: :dontknow:
canm benim oğlumda çok yiyemiyor yaa bende 50cc bazen 65 falan yediriyorum ancak o kadr o yüzden tok tutmuyor gece sürekli kalkıyor memeye  :dontknow: :dontknow:zorlamıyorum zaten bu mamalar hiç kilo falan yapmıyor bende fazla vermiyorum
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))