19 Nisan , 2024, 13:54:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KIZLAR NOLCAK BU İŞİN SONU???

Başlatan *•.¸♥gonca♥¸.•*, 05 Mart , 2012, 00:13:08

« önceki - sonraki »

*•.¸♥gonca♥¸.•*

DOĞUM YAPALI 6 AY OLDU HALA BU GÖBEK GİTMİYOR BÜYÜKLER NEYSEDE COCUKLAR YANIMA GELİPP YİNEMİ BEBEK VAR NİE KARNIN ŞİŞ DİE SORUYOLARR OKADAR BUNALDIM Kİİ ANLATAMAM ARTIK YAAA...OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF NEFRET EDİORUM BU GOBEKTENN...
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

aynı dert bendede var
hamilemisin diyen olmuyor ama aynada görünce ben  diyorum kenidme
5 aylık hamileyken böyleydi göbüşüm hele bu ara çok fena  :cildir:
sanırım adet olmam yaklaştı,ondan şişti iyice,hala olmadım doğumdan sonra çünkü

*•.¸♥gonca♥¸.•*

BN OLDUM 4.AYDA AMA 5.AYDA OLMADIM 6.AYDA TEKRAR OLDUM DÜZENSİZ OLDUM YANİİ BU GÖBEK GITSIN ARTIK YAAA :((((( :cildir:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

neler yapıyorsun gitmesi için bi çaban varmı canım

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ayni dert bendede var kizlar yaa  :sad1: gerci dogum yapali 3hafta oldu ama genede rahatsiz oluyom cok büyük deil ama ortada ayva göbegi gibi duruyo  :cildir: :cildir: bide isin kötüsü gelecek ay kaynim evlencek abiye filan almam lazim napcam bilmiyom 13kilo verdim cok kalmadi ama göbekte düz olmadi  :-\ korse giyiyom ise yariyo gene ama baska ne yapilir  :dontknow: mekik cekemem dikislerim var bidee herkes diyo normal dogursaydin hic kalmazdi göbegin dogrumu  ??? ??? zaten 2hafta kanamam oldu onunda etkisi olurmu  ???
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Aytii

adet olamayınca göbeğin gitmesi daha zor kızlar

sabredinn azıcık

bikaç ay sonra düzene girecek

stres yapıp yıpratmayın kendinizi  :opucuk:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

yok valla bnm gıdecek gıbı deıl gıtmesı ıcın hıcbısı yapmıorum daha cok zorlayınca dıkıs yerlerım agrıo mekik cekemıorum ben..6 ay oldu doguma 75 kg ıle gıtmıstım sımdı 64 kg...

Dilara Ebrar

hamilelikte toplam 13 kg aldım doğumda 9 kg gitti.sonrada sadece 1 kg verdim  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: hala 3 kg fazlam var.gerçi fazlam çokta en azından başladığım yere döneyim diyorum.bendede göbek çok sinir oluyorum bu duruma.adetim düzene girdi çok şükür.4,5 aylık oldu oğlum.adet düzenli olsada göbek yerinde duruyor.normal doğum yada sezeryan bence farketmiyor.çünkü 9 ay  boyunca göbek derisi sünüyor resmen.kazağın içine top koysan o bile sarkıyor kiiii göbekte ole bişi.zamanla toplayacak.ama kilo vermek gerek. :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

KONYALI

ben adet olamıyorum..benım halimi dusunun bırde :cildir: :cildir: :cildir:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: KONYALI - 09 Mart , 2012, 01:15:38
ben adet olamıyorum..benım halimi dusunun bırde :cildir: :cildir: :cildir:

aaay allah şükür ben ekim 20 de doğum yaptım ocakta adetim düzene girmişti.oooooooy oooooooy bide hiç olmadığı kadar  yoğun :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

susanna

hamile kaldigim kiloya inmeye 8 kilo daha var yavas yavas gidiyo kilolar
aklima geldikce 5-10 mekik cekiyorum acelem yok yaza kadar zaman verdim kendime  ::)
karin cevresinin eski haline donmesi (catlak yoksa) 1 seneyi buluyomus kizlar eger kilonuz eskiye donduyse gevseklik icin korse giymeyi ihmal etmeyin  :icon_thumright:

susanna

bazen esiyolar bana hazir gobek bir tane daha yapip cocuk sayfasini kapatsam da ondan sonra estetikli guzeller tayfasinami katilsam  :ehi: :toothy10: gobegimi gerdirip derileri thy ye bagislarim  :toothy10:

Aytii

Sezen mekikmi çekiyosun  :sad1:

çok tehlikeli olduğunu bilmiyomusun canım ya

sezaryan öyle basit bişey değil tatlım

dikkat et  :-\

susanna

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 12 Mart , 2012, 15:50:30
Sezen mekikmi çekiyosun  :sad1:

çok tehlikeli olduğunu bilmiyomusun canım ya

sezaryan öyle basit bişey değil tatlım

dikkat et  :-\

canim dr 4 aydan sonra cekebilirsin dedi bende 5. ay bittikten sonra once egil kalk yapmaya basladim baktim sorun yok mekik cekmeye basladim 5-5lik perler halinde yapiyorum sukur sorun yaratmiyo
nolur nolmaz abanmiyorum tabiki sonra acisini bir omur cekmekte var allah korusun

susanna

aytim bide tam mekik degil mide kaslarina yonelik yarim mekik varya hani onlardan  :icon_thumright: :laughing7: