28 Nisan , 2024, 01:12:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Şükürler olsun Allah*ıma bebeğim geldi...

Başlatan senayy88, 02 Mart , 2012, 13:28:50

« önceki - sonraki »

senayy88

Alıntı yapılan: elfo - 02 Mart , 2012, 13:40:43
aa şenay nasıl oldu ne ara oldu yaa inanamıyorum.
elifcim valla oldu bende inanamadım  4 gün gecikmeyle test yaptım anında çift çizgiyi gördüm sonra doktora gittim keseyi gördü nokta kadardı meleğim bugünde tekirdağa geldik kalp atışlarını duydum şükürler olsum gümbür gümbür atıyodu sağlıklı gebelik dedi Rabbim bizi korusun inşallah...VALLA SOĞAN SUYUNU İÇMİŞTİM GEÇEN AY BİLİYOSUNUZ OMU VESİLE OLDU BİLMİYORUM ARTIK KİSTİM HALA BİLE DURUYO SOLDAKİ UFAK OLAN ENGEL OLMAMIŞ RABBİM SİZLEREDE EN KISA ZAMANDA NASİP ETSİN İNŞALLAH DUALARIMDASINIZ. :amin:

elfo

canım o kadar ümit oldun ki şimdi. Rabbim bizlere de verecek inş. bu sabah ilk soğan kürüme başladım gün içinde sabahtan beri arasıra kasık ağrım oluyor bu kadar çabuk etki eder mi bilmem ama inş. tez zaman da bizlerin de olur. duanı hiç eksik etme  :opucuk:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

senayy88

Alıntı yapılan: serserim - 02 Mart , 2012, 13:54:51
hadi gözün aydın canım Allah tamamını erdirsin kalp atışını duyana kadar anlamamışmıydın canım hamileliğini ayyyyyy darısı başımıza senin duaların kabul olmuş inşallah bizimkilerde en kısa zamanda kabul olurda bebişlerimiz gelir  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
SAĞOLASIN CANIM DARISI BAŞINIZA İNŞALLAH GERÇEKTEN BEKLEMEDİĞİM AY GELDİ BEBEĞİM YOK ANLAMIŞTIM DA KESEYİ FİLAN GÖRDÜK İŞE BEN GEÇEN HAFTA ÇOK GRİP OLDUM ÇOK KÖTÜYDÜ HİÇBİŞEY YAPAMADIM ŞÜKÜR ATLATTIM BİRAZ BİRAZ DAHA İYİYİM.BUGÜNDE AIŞLARINI DUYDUK İÇİM RAHATLADI DARISI SİZE OLSUN İNŞALLAH

_inci_tanem_

canım hayırlı olsun RABBİM sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

senayy88

Alıntı yapılan: elfo - 02 Mart , 2012, 14:00:50
canım o kadar ümit oldun ki şimdi. Rabbim bizlere de verecek inş. bu sabah ilk soğan kürüme başladım gün içinde sabahtan beri arasıra kasık ağrım oluyor bu kadar çabuk etki eder mi bilmem ama inş. tez zaman da bizlerin de olur. duanı hiç eksik etme  :opucuk:
HER ZAMAN CANIM DUALARIMDASINIZ GERÇEKTEN RABBİM OL DEDİKEN SONRA OLUYOMUŞ OKDAR KİSTLERİ KAFAMA TAKTIM OLMUYCAK GİBİ DÜŞÜNDÜM HEP AMA ENGEL BİLE OLMAMIŞ SOL TARAFTAKİ KİST  HALA DURUYO BENCE SOĞAN SUYUNUN FAYDASI OLUYO BİLMEM ARTIK VESİLEMİ OLDU BANA AMA BİDE BEN 9 GÜN İÇMİŞTİM

serserim

Alıntı yapılan: senayy88 - 02 Mart , 2012, 14:02:49
Alıntı yapılan: serserim - 02 Mart , 2012, 13:54:51
hadi gözün aydın canım Allah tamamını erdirsin kalp atışını duyana kadar anlamamışmıydın canım hamileliğini ayyyyyy darısı başımıza senin duaların kabul olmuş inşallah bizimkilerde en kısa zamanda kabul olurda bebişlerimiz gelir  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
SAĞOLASIN CANIM DARISI BAŞINIZA İNŞALLAH GERÇEKTEN BEKLEMEDİĞİM AY GELDİ BEBEĞİM YOK ANLAMIŞTIM DA KESEYİ FİLAN GÖRDÜK İŞE BEN GEÇEN HAFTA ÇOK GRİP OLDUM ÇOK KÖTÜYDÜ HİÇBİŞEY YAPAMADIM ŞÜKÜR ATLATTIM BİRAZ BİRAZ DAHA İYİYİM.BUGÜNDE AIŞLARINI DUYDUK İÇİM RAHATLADI DARISI SİZE OLSUN İNŞALLAH

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:amin canım inşallah kalp atışını duyduktan sonra gerisi çorap söküğü gibi geliyor inşallah hepimizin bebişleri gelir bende bu ay aşılama olucam dua et bizede olurmu hamilelerin çok duası tutarmış dikkate et kendine çalışıyosan sakın yorma kendini ay gerçekten sevindim umut oldun hepimize :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

senayy88

inşallah seninde yüzün bu ay güler canım gerçekten öyle çünkü benim kist gibi problemlerim varken kalabildim bak etmeye çalışıyorum bakalım bulantılarda hafif hafif başladı şuan pek yok ama dayanabildiğim yere kadar dayancam işyerinde oturduğum yerde sonuçta

serserim

Alıntı yapılan: senayy88 - 02 Mart , 2012, 14:09:52
inşallah seninde yüzün bu ay güler canım gerçekten öyle çünkü benim kist gibi problemlerim varken kalabildim bak etmeye çalışıyorum bakalım bulantılarda hafif hafif başladı şuan pek yok ama dayanabildiğim yere kadar dayancam işyerinde oturduğum yerde sonuçta

inşallah canım süpriz yapmış bebişin ne güzel inşallah bizde seviniriz bu ay tabi dayanabildiğin kadar çalışmak zor olur ilerde evde oturanlar hamilelikte tadını çıkarsınlar valla çalışmak çok yorucu oluyor bazen hayırlısı canım inşallah sağlıklı hamilelik geçirirsin  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

ayy

:nazar:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :flowers: :flowers:tebrikler tatlım Allah sağlıcakla kucağına almak nasip etsin bebeğini inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

hümeyra_t_e

rabbim sağlıkla kucağına almanı nasip etsin inş canım :amin:

senayy88

Alıntı yapılan: hümeyra_t_e - 02 Mart , 2012, 14:14:47
SAOL CANIM HEPİNİZ ÇOK SAĞOL İNŞALLAH TÜM BEKLEYEN ARKADAŞLARIMDA TEZZAMANDA YAŞASIN BU DUYGUYU

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: senayy88 - 02 Mart , 2012, 14:18:13
Alıntı yapılan: hümeyra_t_e - 02 Mart , 2012, 14:14:47
SAOL CANIM HEPİNİZ ÇOK SAĞOL İNŞALLAH TÜM BEKLEYEN ARKADAŞLARIMDA TEZZAMANDA YAŞASIN BU DUYGUYU

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

Dilara Ebrar

Allah yar ve yardımcın olsun tatlım Allahım sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin inşallah :amin: :amin:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

<<<betty>>>

gözün aydın canım, Allah sağsalim kucağına almanı da nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin:

melek100lü

SENAYIM CANIM ARKADAŞIM ŞÜKÜR OLSUN KALP ATIŞINIDA DUYMUŞSUN İNŞALLAH RABBİM SAĞLIKLI HAYIRLI BİR BEBEK NASİP EDER ÇOK SEVİNDİM İNANKİ SESİN ÇIKMADI BUGÜN AKLIM SENDE KALMIŞTI ÇOK ŞÜKÜR DARISI BAŞIMIZA ARTIK TEBRİKLER TEKRARDAN CANIMBENİM :opucuk: : ARTIK KUTLAYA BİLİRİZ YAŞAAAAAAAASIIIIIIIIIN :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :basardim: :basardim: :basardim: :hello2: :hello2: :basardim: :basardim: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :basardim: :basardim: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: ALLAH NAZARDAN SAKLASIN İKİNİZİDE  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar