anne sütü artırma yöntemlerimizi paylaşalım..

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 02 Mart , 2012, 13:08:37

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

kızlar mesela ben sütlü irmik tatlısı yiyince sütüm ii oluyor  :nazar: :nazar:  kesinlikle deneyin ben 2günde 1yaparım tarifi

2,5 su bardagı süt
5 yemek kasıgı irmik
1 adet vanilya
3 corba kaşıgı şeker 
ocakta puding kıvamına gelene kadar karıstırın ve yiyin  :hungry:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

evet aytenim ben günde 2,5 litre su içiyorum unutmusum sölemeyi  :k06: :icon_thumright: :icon_thumright:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ยรlคภ๓คz göภlüm

Rezene
Anason
Ihlamur
Isırgan Otu (uzmanlar tarafından sürekli kullanımı önerilmiyor 20 gün kullanıp 10 gün ara verilmeli) (Sütün kalitesini de arttırır.)
Kefir
Meyve Suları
Pekmezi
Vişne kompostosu
Kayısı Hoşafı

bir de çörek otu arttırıyormuş

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

valla cok yemiyom su cok iciyom bide wc derdi yüzünden kayisi incir yiyom bol bol bide bugdayli cornflakes yiyom sükür idare ediyoz
:nazar: :nazar:

Balböceği

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

sütüm yok diyen arkadaşlar
3gün arka arkaya günde 5-6 dilim baklava yiyin
bana haber verin bakem artmayan olcekmi anacım

EnDuruYanım

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 04 Mart , 2012, 21:56:22

baklava kesinlikle artırıyor hatta baklava yuzunden bi göğsün tıkandı  :toothy10: :toothy10: :toothy10: lahanayla zor çözdük :ehi: :ehi: :ehi:

komposto vs hepsı aldatıcı bosu bosuna kılo alınıyor bence .. hepsı zaten sıvıya baglanıyor bol bol su ıcıcen bıde duşş alıcaksın ... :k06:(sen ıstıyor bir duş :occasion5: :occasion14: :toothy10:

emzıren annelerde genelmıdır bılmıyorum ama cıkolata ve tatlı cok ıstıyoruz  :k06: :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 04 Mart , 2012, 21:56:22

dogrudurdaaa kilo yapiyo iste biz kurtulmaya calisiyoz baklava bize yaramaz anamm  :k06: :k06: :k06: su iciyom okadar  :suclu:

ยรlคภ๓คz göภlüm

bende de ısırgan otu ve rezene işe yaramıştı... oğlum 21 ay anne sütü almıştı

GELSQMİNQ

kızlar benim sütümde çok az maalesef ilk zamanlar çoktu ama nedense azaldı sütüm 20cc anca çıkıyor iki saat sonunda mama veriyorum ekstra bebeğime 1 öğün başka önerileri olan varmı süt arttırıcı

SABIRTAŞI

kızlar benim de sütüm bugün azaldı strese bağlıyorum ben ne zaman stres yapsam yorulsam sütüm azalıyor.....

Dilara Ebrar

oğlum büyüdükçe benimde yetmemeye başladı.ben her gün rezene içiyorum.artık bünye alıştı bence süt oluşumuna bi faydası yok ama psikolojik olarak yinede içiyorum  :honk: :honk: :honk:

suyu gün içinde fazla içen biri deildim zorla anca 2 lt kadar içebiliyorum.ama mesane çok küçük sanırım sürekli wc deyim  :k06: :k06: :k06:

bence evet yediklerimizde önemli ama ben bi gün sadece salata yemiştim ama allahım müthiş bi salataydı öle içime sine sine yemiştimki memikler doldu taştı.ve su falanda içememiştim o gün dışardaydık çünkü.bi tek salatayı keyifle yedim galiba o yaptı.evet dönerken üzerime akmıştı.hatta saklayarak eve çıkmıştım :k06: :k06:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

nurefşanelif

canım hurmaaaaaaaaaa yüzde yüz etkili mucize bişi ve booolll su da lazım tabiii  :opucuk:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: nurefşanelif - 08 Mart , 2012, 22:43:53
canım hurmaaaaaaaaaa yüzde yüz etkili mucize bişi ve booolll su da lazım tabiii  :opucuk:

aaaay hemen hurma çıkarıp deniyorum  :icon_thumright: :icon_thumright:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...