29 Nisan , 2024, 00:57:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Patik kardeşliği :)

Başlatan Balböceği, 02 Mart , 2012, 12:09:12

« önceki - sonraki »

ღ♥ Nilda♥ღ

yanlız renklerde ahenkle dans ediyoo özge süpperrr  :ehi: :ehi: :ehi:

valla koymam koyarsan daha kalıcı sağlam bişi koyarım eda oaaa göree   :toothy10: :toothy10: :toothy10:
.   

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:occasion5: özgem gule gule giy güzel patığın  :occasion14: :occasion5:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Balböceği

Ozge boyle bir patik bendede vardi sanirsam  :k06:

Nildos bak 2 3 aya kadar kis gider bahar ardindan yaz gelir  :k06:

senin icin o zaman don kardesligi kurarim  :toothy10: :toothy10:

hüzünden_gelme

o patiğide ananem örmüştü bana geçen yaz bu sende gıyıyorum ıste aslında çok var ördugu de hepsini ceyıze koydu anacugum gıymelık bısı bırakmadı karı  :ehi:

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: Siyαнıη Mαtєmi - 02 Mart , 2012, 13:40:14
o patiğide ananem örmüştü bana geçen yaz bu sende gıyıyorum ıste aslında çok var ördugu de hepsini ceyıze koydu anacugum gıymelık bısı bırakmadı karı  :ehi:

bak kadıncaaazzda giymelik bişi bırakmamış anlamıyosun  evlende git diyoo artık  :ehi: :ehi:
.   

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ALLAH sizi ne etmesin deliler sizin yüzünden kahvaltı sofrasını toplayamadım daha bi susun ya :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: benim olduğum zaman siz olmuyorsunuz sizin olduğunuz zaman benim işim oluyor yukarıda yığınla çamaşır beni bekliyor katlanmayı ütülenmeyi yerleştirilmeyi :cildir: :cildir: ıspanaklı börek yapılacak ohoooooooo yanmışım ben dağılın uleynnnnnnn :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

ananeyi sevmiyon bide cadoloz  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: ღ♥ Nilda♥ღ - 02 Mart , 2012, 13:44:36

bak kadıncaaazzda giymelik bişi bırakmamış anlamıyosun  evlende git diyoo artık  :ehi: :ehi:

yokk ben anlıyorum onun amacını da ne yapayımmm koca olmayıncaa gıdemıyorummm :ehi: :ehi: :ehi:

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 02 Mart , 2012, 13:46:21
ananeyi sevmiyon bide cadoloz  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

sadece bu yönunu sevim edAM yoksa emın ol yanına yaklasmak dahı ıstemem :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: burcum - 02 Mart , 2012, 13:45:50
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ALLAH sizi ne etmesin deliler sizin yüzünden kahvaltı sofrasını toplayamadım daha bi susun ya :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: benim olduğum zaman siz olmuyorsunuz sizin olduğunuz zaman benim işim oluyor yukarıda yığınla çamaşır beni bekliyor katlanmayı ütülenmeyi yerleştirilmeyi :cildir: :cildir: ıspanaklı börek yapılacak ohoooooooo yanmışım ben dağılın uleynnnnnnn :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
zaten cikacam ben oglan hazirda bekliyor  :ehi: :ehi:

kolay gele sana ama varya bi makiina bulup cesit cesit cekecem ayaklarimi  :ehi: :ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

kolay gelsın nüküm  :k06: :k06: biz tutmayalım senii sen gıt ısını gör aslında benımde var ıslerım camasır asılcak yerler sılıncek ama eda burda patık matik dıyorrr ne yapalım :ehi: :ehi:

Balböceği

Hadin bakalim hep beraber kaciyoruz  :ehi: :ehi: :ehi:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:ehi: :ehi: kızlar benim patiklerim bir sürü ama niye bunu koydum hadi aradaki farkı bulun  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

yazdiklariniza koptum valla  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: hatunlardaki patik fantazisine bak heleeee  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

fıstık

ARANIZDA PATİK FETİŞİSTİMİ VAR DOĞRU SÖYLEYİN ULEYNNNNNNN

KİM AÇTIRDI BU SAYFAYI HANGİ GÜÇLERİN

KİMLERİN YÖNETİMİ ALTINDASINIZ DÖKÜLÜÜÜÜÜÜÜNNNNNN

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Kevser renkler yani model ayrı bacim  :ehi:

Hadi ya arttıran yok mü?  :hieyt: