28 Mart , 2024, 23:28:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

4+4+4 Sistemi İle Bebelerimiz 5 Yaşında Okula Başlayacak !!!

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 02 Mart , 2012, 10:15:43

« önceki - sonraki »

Aytii

bu konuyu başka biyerde konuşmuştuk

sütlerin kesin eski tarihli olacağını demiştim

yanılmadım

kim kime bedavaya iyi bişey vermiş bu memlekette

Balböceği

o konuyu bulamadım...

Alacan bastakilere içirecen...  :cildir: :cildir:

мiŁenα.

Bende içirtmezdim ve içirtmemde.

Yani olcak gibi değil..

:love9: :love7: :love9:

ferruh1234

bence 7 yaş iyi gelişimin tamamlandığı zmn ve bence anaokulu da anne babanın evde çocuk yalnız kalmasın diye olabilecek gzl alternatif ama evde insan varsa anaokulu yerine evde bahçede bildiği insanların arasında sıkılmaz diyorum naçizane görüş..

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

almanyada 3yasinda krese basliolar mecburi olarak keyfe deil ve 6 yasinda okula basliyolar
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ferruh1234

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 16 Mart , 2013, 23:04:35
almanyada 3yasinda krese basliolar mecburi olarak keyfe deil ve 6 yasinda okula basliyolar

oldu olcak kreşte doğum yapsaydı bu arada ben bebekken kreşi sakal kesme işlemi sandım uzun süre amcalar traş köpüğüyle sakallarını keserek kreş yapıyolar sanmışım ta 7 yaşıma kadar kreşe gitmediğim için olabilir mi.. :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: ;D :D
bence ev eğitimi daha sıcak..

bu arada önce 3 çocuk sonra 5 yaşında okul enteresanmış..!

lagrima

gayet süper bir sistem 7 yaş zaten cok geç. çocukların öğrenme yaşı 3 ila 5 yaş arası ve değerlendirişllmiş olacak.
hatta aslında 0 ila 3 yaş arası asıl öğrenimlerini tamamlıyorlar. kullanılmayan beyin hücreleri ölüyor. o sebeple 0 3 yas da kaliteli zaman geçirilmeli aile bireyleri ile sonrada okulda öğrenmime devam edilmeli. sistem süper ve mantıklı..