ŞERİFENİN OĞLU ZEKİ MERT İÇİN DUA EDİYORUZ

Başlatan Sır_Çiçegi, 29 Şubat , 2012, 17:10:58

« önceki - sonraki »

gül-i rana

bende 2 tane okurum inşallah.
rabbim sen ayırma onları :amin: :amin:

xxcansuxx

bende okudum  :amin: :amin: rabbim bu mübarek günde onları sevindirsin şifa bulsun zeki mert bebek  :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

kızlar 1 tane oğlumun bakıcısına okuttum. ben müsait değilim. Allah kabul etsin :amin:

burcum

22 Mayıs , 2012, 23:06:12 #453 Son düzenlenme: 23 Mayıs , 2012, 09:46:44 burcum
ŞERİFENİN OĞLU ZEKİ MERT İÇİN 41 YASİN OKUYORUZ
1- NÜKET okundu
2- CANAN
3- CANAN (KAYINVALİDESİ)
4- CANAN
5- CANAN
6- CANAN
7- CANAN
8- CANAN
9- NÜKET (ANNESİ)
10- AYBÜKE
11- EDA okundu
12- NEZ
13- NEZ (KOMŞU)
14- SUZAN
15- NÜKET (AKRABA) okundu
16- ŞULE (DESTİNA06) okundu
17- AYŞE (AYDINAYS) okundu
18- NAGEHAN
19- MELEK
20- NAZAN (NAZO-58)
21- NÜKET (AKRABA)okundu
22- YYELİZ okundu
23- CANSU okundu
24- GÖZDE
25- NEZ (KOMŞU)
26- NUR
27- ÖZNUR(TANIDIK)okundu
28- GÜL-İ RANA
29- ÖZLEM
30- ZEYNEP
31- AYŞEGÜL
32-
33-
34-
35-
36-
37-
38-
39-
40-
41-

burcum

Alıntı yapılan: gül-i rana - 22 Mayıs , 2012, 19:54:41
bende 2 tane okurum inşallah.
rabbim sen ayırma onları :amin: :amin:

canım herkes 1 tane okuyor o yüzden 1 tane yazdım sana :icon_thumright:

meliss

merhaba kızlar bi oğunuz  tanımıyabilir beni bebeğim olduğundan beri girmiyodum   bu konuyu gördüm şerife hangi arkadaşımızdı bebeğin nesi var :-\ :sad1:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

tweety0555

nuket cım ben de yarın okurum ınsaalllhh allahım sıfa versın...eger tamamlancaksa cevrendende okutabılırım....

zeynep0655

Balböceği

*•.¸♥gonca♥¸.•*

offf kızlarr yaaa konuyu daha yeni görüyorum içim parcalandı yemin ederimm allahımm şerife ne durumda o bebek daha minicik yaşama tutunmya çalışıyoo butun dualrımm onlarlaa allahımmm sen büyüksün ya rabbim...nolur yardımcıları ol...bebeğini anasına babasına bağışla... :amin: :amin: :amin:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

_inci_tanem_

Okudum RABBİM tez vakitte acil şifalr versin...Annesine Babasına bağışlasın,Yuvalarına dönsünler sağlıklı,sıhhatli mutlu bir şekilde  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

aydinays

Canım ben okudum. Okundu yazabilirsin. Rabbim dualarımızı kabul eder inşalllah. Zeki Mertten haber var mı? İnşallah güzel haberler alırız bu mübarek günlerin hatrına.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

burcum

Alıntı yapılan: meliss - 22 Mayıs , 2012, 23:18:49
merhaba kızlar bi oğunuz  tanımıyabilir beni bebeğim olduğundan beri girmiyodum   bu konuyu gördüm şerife hangi arkadaşımızdı bebeğin nesi var :-\ :sad1:

arkadaşımız 6.5 aylık doğum yaptı geçen cumaya kadar hastanedeydi bebek cuma taburcu etmişler cumartesi morarmış dr a götürmüşler dr gaz giderici verip geri evlerine göndermiş pazartesi şerifenin elinde nefessiz kalmış :y25: şerife vura vura resmen evladımı dövdüm diyor nefesini yerine getirmiş hasteneye götürmüşler yoğun bakımda şuan bağırsaklarında genişleme varmış kanında enfeksiyon :y25: ALLAH ın izniyle atlatıcak hepsini :amin:

ALLAH kabul etsin kızlar :amin: