ŞERİFENİN OĞLU ZEKİ MERT İÇİN DUA EDİYORUZ

Başlatan Sır_Çiçegi, 29 Şubat , 2012, 17:10:58

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

Alıntı yapılan: burcum - 07 Mart , 2012, 18:10:58
şerifeyi aradım ciğerleri gelişsin diye ilaç vermişler paşaya bekliyorlarmış ilaç etkisini göstersin diye adı ZEKİ MERT olmuş paşamızın adıyla yaşasın ALLAH anasına babasına bağışlasın vatanına milletine hayırlı evlat olsun :amin: selamı var hepinize :icon_thumright: bugün sesi kötü yorgun geliyordu :y25: ALLAH yardımcıları olsun :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

eksigi tamamlayıp duasını bugün yapıorum inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

tweety0555

allahım kabul etsın  :amin: herkesın agzına yuregıne saglık :flowers: :flowers: :flowers:

bu arada haber alan arkadaslar burayada yazsalarda bızde haberdar olsak komsum bıle merak edıyor ona okutmustum yasını ne oldu bebek dıye :D

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

burcum

mutluluk

Alıntı yapılan: tweety0555 - 09 Mart , 2012, 10:47:55
allahım kabul etsın  :amin: herkesın agzına yuregıne saglık :flowers: :flowers: :flowers:

bu arada haber alan arkadaslar burayada yazsalarda bızde haberdar olsak komsum bıle merak edıyor ona okutmustum yasını ne oldu bebek dıye :D

BENCEDE

FeHi

Siteye girmeyince yeni haberim oldu durumun içeriğini pek bilmiyorum :honk: Rabbim yar ve yardımcısı olsun Minik yavruya tez vakitte hayırlı şifalar versin İnşALLAH :amin: :amin: :amin:
Tüm dua eden arkadaşlardan Rabbim razı olsun gönlünüze göre versin İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin:
Keşke biliyo olsaydım bende dahil olmak isterdim :(

burcum

kızlar başka ne yapabiliriz :dontknow: yeni bir duaya başlayalım diyorum?

Sır_Çiçegi

YA ŞAFİ esmasını cekebiliriz nüketcim  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

burcum

duygucum anlatırmısın nasıl olucak kim kaç defa okucak :dontknow: duayı da burada paylaşırsan bilmeyenler de görmüş olur ve konuyu açalım :icon_thumright:

Sır_Çiçegi

bu duayı bize ayşegül arkadaşımızda tesbihletmişti

her tesbihte bi YA ŞAFİ deyip cekecegiz

herkes istedigi kadar okuyup yazacak okunanlar toplanıp duası yapılacak inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

burcum

burcum

kızlar şerifeyle görüştüm makinadan ayırmamışlar daha ciğerleri gelişmemiş daha 1.050 gram olmuş şerife yanına girmiş o kadar küçük ki diyor 1 gözünü açmış anladı sanırım yanına girdiğimi diyo o kadar tatlı ki diyor sizin dualarınız sayesinde kalıcak bizimle ALLAH ın izniyle diyor :amin:

nazo-58

Alıntı yapılan: burcum - 12 Mart , 2012, 14:09:15
kızlar şerifeyle görüştüm makinadan ayırmamışlar daha ciğerleri gelişmemiş daha 1.050 gram olmuş şerife yanına girmiş o kadar küçük ki diyor 1 gözünü açmış anladı sanırım yanına girdiğimi diyo o kadar tatlı ki diyor sizin dualarınız sayesinde kalıcak bizimle ALLAH ın izniyle diyor :amin:

RABBİM ŞAFİ ismiyle acil şifalar versin inş...RABBİM minik meleği annesine babasına bagıslasın.. :amin: :amin: :amin: