bebeğimbenim(şerife) ve oğlu için lütfen dua edin:(((

Başlatan sweetrose25, 26 Şubat , 2012, 08:41:16

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

Allahım sen o minicik yavrumuza yardım et ya rabbim  :amin: hayata sıkı sıkıya tutunsun inşallah.. ALlah annesine de yardım etsin sabır versin inşallah  :amin:

CAN TANEM

Benim kız kardeşim prematüre servisinde hemşire ne erken doğan bebekler var orda minicik minicikler Allahın izniyle küvez de zamanını tamamlar ve evine döner inşallah annesinin kucağına :amin: :amin:

suzannn

allahım bebeğinizi size bağışlasın ona şifa versin çabucak toplasın kendini inşallah sağlıklı bi şekide kucağınıza alıp çıkmak nasip olur hastaneden dualarım seninle bebeğinle inşallah herşey çok iyi olur

rusta

allah yardımcınız olsun,rabbim acil şifalar versin..inşallah atlatacak ve sağ salim evinize döneceksiniz canm allahımn izniyle,sanada sabırlar diliyorum şerifecm..dualarımız sennle :amin:

<<<peri masalı >>>

allahım yardımcısı olsun inşallah sağlıcakla annesine bağışlasın bebeğini  :amin: :amin: çok üzüldüm

kelebegimm

allah yardimcin olsun canimm bende dun 6 7  aylik dogan bebeklerin videolarini izliodum haberi gorunce sok oldum
ins. hemencecik toparlanir bebisin ve saglikla donersiniz evinize :amin: :amin: :amin: rabbim meleginizi size bagislasin yardimciniz olsun dualarimdasiniz  :amin: :amin: :amin:

]

bebeğimbenim(şerife)

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:ARKADAŞLARRRR ALLAH HEPİNİZDEN RAZIOLSUNNNN COK SAOLUNNN HAYATIMIN KABUSUNU YAŞIYORUMMM ALLAHIM KİMSEYEEE YAŞATMASIN YAŞADIKLARIMIIIII :amin: :amin:
OGLUM KUVEZDEE MİNNACIK YAŞAMA TUTUNMAYA ÇALIŞIYOR BEN ÇARESİZ HARAB BEKLİYORUMMM KAPIDAA  :crybaby2: :crybaby2::crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:EVİMDENDE  UZAGIMMMM OLDUGUMM ŞEHİRRRDE YOKTU YENİ DOGAN YOGUN BAKIMMMMII SUYUM BOŞALDIIII BİRDENN O GECEE YAŞADIKLARIM HELEEE ÖMRÜMDEN ÖMÜRR GİTTİİİ :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

DUALARNIZIII EKSİKETMEYİNNN ARKADAŞLARR :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

bebeğimbenim(şerife)

NETE GİREMİYORUMM DURUMUMDANN DOLAYIII ARKAŞLAARRR ALLAHAA EMANETOLUNN İNŞALLAHHHH COK GÜZEL HABERLERLEEE TEKRAR GİRMEKKK NASİP OLURRRR :amin: :amin: :amin: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

CAN TANEM

Rabbim yar ve yardımcın olsun canım hiç kötü bişey düşünme bebeğin hayırlısıyla kucağında yuvasına dönecek dualarımız sizinle  :amin:

HASRET!M S@N@

TATLIM İNŞ GÜZEL HABERLE DÖNERSN RABBM EVLADINI SANA BAGSLSN

kelebegimm

guzel haberlerini bekliyoruz canim allah yardimciniz olsun  :amin: :amin: :amin: :amin:

]

tweety0555

mutluluk

ALLAHIM YARDIMCINIZ OLSUN BEBEĞİNİZİ SİZE BAĞIŞALSIN İNŞ. :amin: :amin: :amin:

_inci_tanem_

RABBİM yar ve tardımcınız olsun inşşallah canım :amin: :amin:inşallah güzel haberlerle gelirsin RABBİM bebeğini hayırlısıyla sağlıkla kucağına alacağın günleri nasip etsin :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

sweetrose25

canım inş çok daha iyi olcak yeterki umudunu yitirme oğluşun tez zamanda inş kendini toparlıcak :amin: :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA