19 Nisan , 2024, 19:10:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum Günün Kutlu Olsun Balkızzz :)

Başlatan hüzünden_gelme, 26 Şubat , 2012, 01:47:19

« önceki - sonraki »

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

βαlκιz

çooooooooook teşekkür ederim canlarım sağolun çook öpüyorummmmm :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

tuana16

doğum günün kutlu olsun gülşahcım  :flowers: evlatların ve eşinle nice mutlu uzun senelere   :)
ve bir ayetin sıcaklığı sarıyor yüreğimi 'Allah sabredenler ile beraberdir'

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Lă_Tăhzen!

BALKIZIMMM KUTLAMISTIM AMA BURDAN DA KUTLIYIM  :k06:

DOGUM GUNUN KUTLU OLSUNNNN KENDISI KUCUKK YUREGII KOCAMANNN ARKADASIMMMMM
:opucuk:

βαlκιz

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 28 Şubat , 2012, 08:06:37
BALKIZIMMM KUTLAMISTIM AMA BURDAN DA KUTLIYIM  :k06:

DOGUM GUNUN KUTLU OLSUNNNN KENDISI KUCUKK YUREGII KOCAMANNN ARKADASIMMMMM
:opucuk:
sağol canıııımmm benimmm nerem küçük 22 oldum  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :flowers: :flowers: :flowers:

Lă_Tăhzen!

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hala 19 lu yasların gözumde de oyuzden şeyetmiştim  :ehi:

harbıden okadar oldunmu kız sen masallahh nıce nıce guzel yaslara canım  :opucuk:

Balböceği

ilahi Nur ne komik kadinsin ya  :ehi: :ehi:

Canlarım benim hep Gül'ün  :love9:

✿گสЯเ_ќĮż✿

BALKIZIM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.İYİKİ DOĞMUŞSUN  :flowers: :flowers: :flowers:
SEVDİKLERİNLE BERABER DAHA NİCE MUTLU SENELER YAŞARSIN İNŞALLAH  :love9: :love9:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

βαlκιz

teşekkür ederim kızlar sağolun  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ah nur evet ne çabuk 22 oldum kendiimi daha 18 sanıyorum  :toothy10:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

nice güzel yaşlara sevdiklerinle,Allah sağlık,sıhhat mutluluk huzur versin yeni yaşında
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

βαlκιz

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 03 Mart , 2012, 14:14:25
nice güzel yaşlara sevdiklerinle,Allah sağlık,sıhhat mutluluk huzur versin yeni yaşında
amin inşallah teşekkür ederim  :flowers: