28 Nisan , 2024, 18:59:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kaçıncı Ayda Kaç Kilo Aldınız?

Başlatan zeyno, 29 Ocak , 2007, 16:39:01

« önceki - sonraki »

**Gül**

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 08 Ocak , 2011, 13:39:29
Alıntı yapılan: **Gül** - 08 Ocak , 2011, 13:25:39
Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 08 Ocak , 2011, 12:22:41
31. hafta 64,5 kilo, geçen aya göre 2 kilo almışım, onun 800 gr. bebiş almış  :k06: hamile kaldığım kilomu şuan 1,5 kilo geçtim...  :hieyt: :hieyt: daha iki ayım var, sizce kaç kilo alırım??

31. hafta ve 1.5 kilomu  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
Ne yaptin arkadasim sen.  :icon_scratch: :icon_scratch: Baslarda kilomu vermistin yoksa. Boyle giderse 2 kiloyla tamamlarsin da Guinnes rekorlar kitabina girersin  :k06: :k06: :k06:
Saka bir tarafa bebegin iyi saglikli olsunda ister 2 ister 30 kilo al. Yeterki o saglikli olsun  :nazar: :nazar: :nazar: Bence en fazla alsan 4 kilo daha alirsin belkide o kadar bile olmaz  :laughing7: :laughing7:

:k06: ilk aylarda 3-4 kilo verdim canım, onuda çook zor geri aldım... daha bu ay almaya başladım... ben hamile kaldığımda 90 kilo olurum sanıyodum aslında, ona göre hazırlamıştım kendimi  :k06: :k06: normalde iyi yerim ve çokda zayıf sayılmam... ama hamilelikte pek iştahlı değilim...  :sad1: ama bebişimin gelişimi ve kilosu çok iyi çok şükür  :nazar: :nazar:

Aynen bende oyle saniyordum. Ilk kontrole gittigimde hastanede hamile bir kadin vardi yusyuvarlak duruyordu. Gozumu kadindan alamamistim bende mi boyle olacagim diye  :-ooo :-ooo :-ooo Amaaaa oyle olmadi son 10 gun kaldi ve toplamda 9 kilom var  :muzz: :muzz: :muzz: ki benim istahim da acik 8 aydir. Agzim hiiic bos durmuyor  :k06: :k06: 3-4 ogun yemek aralarda da ne bulursam. sut meyve suyu meyve kraker Allah ne verdiyse   :k06: :k06: :k06: bebisin kilosunu bilmiyorum suan Dogumda ogrenecegiz. Insallah ona da yariyordur da saglikli olur.
Maasallah senin bebegine de  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: hep boyle iyi saglikli olur insallah  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

dirtymoom

Alıntı yapılan: zeyno - 31 Ocak , 2007, 22:14:25
SUNNY BENIM ANNEMDE 1 TANE CATLAK YOK.ZATEN 48 KILO ILE HAMILE KALMIS 58 ILE DOGURMUS.BEN SIMDI 74 UM. HERKESIN HAYRAN KALDIGI BI ANNEM VAR.BIRAZ CEKMEMISIM VALLA :y25:
vallahı benım annemde benı 48 kıloda dogurmus bakalım ben kac kıloya cıkıcam sımdılık aynıyım cunku daha cok yenıyım=)
S&D

hümeyra_t_e

slm arkadaşlar ben 17+5 haftalık hamileyim 3 kiloya yakın kilo almışım normal mi fazlamı

aysev

normal bence.. dert etme.
ben tartıya çıkmaya korkuyorum kızlar. şu an kaç kilo aldığım belli deil. tam allahlık gidiyorum. önüme ne gelirse yiyorum..
oysa ki normal hayatımda asla abur cubur yemem, kiloma dikkat ederim.
korkuyorum valla..

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: BaLböceği..❤❤ - 06 Ocak , 2011, 23:35:12
Kilo o kadar onemli degil..

Ben hamilelikte aldigim 6 kiloyu verdim

ustune hamile kaldigim kilonun altina dustum  :ehi:

tabi eda,senin tuzun kuru,konuşursun rahat rahat :caca: :caca: :caca:biz ne olacağız belli değil.11kg almışım yaa.keşke bende senin kadar kg almış olsaydım.neyse artık hayırlısı olsun.çok almasam artık...

ygs

ay kızlar sormayın ya hamile kalmadan 3 ay önce felan sigarayı bıraktım...zaten alıyodum bide hamile kalında 22 haftadayım 10 kilo geçtim valla bide normalde minyon tipliyim boyda kısa yuvarlanmadan doğururum işallah ilk hamilelikte kızımda almamıştım hiç 8,9 kilo anca almıştım bakalım ne olcak :icon_pale: :icon_pale:
sizi veren rabbime şükür ediyorum....yavrularım

SUsKuN aNnE

selam kzılar bende ilk hamileliğimde 20 kilo almıştım ve kurtulmak pek kolay olmamıştı..şimdi 2 aylık hamileyim ve 1 kilo aldım 58 kiloyum dikkat etmeye çalışıyorum haftanın 5 günü yarım saat yürüyüş yapıyorum ilk hamileliğimdeki gibi şişmek istemiyorum bebiş kilo alsın istiyorum .... :binkybaby: :binkybaby:

Aytii

12 HAFTALIK OLDUM 1 2 KİLO ALMIŞIMDIR HERALDE  :icon_scratch:

**yeşim**

kızlar doktorlardan dinlediğim kadarıyla alt sınır 12 üst sınır 20 kiloymuş bile bile kilo almamaya dikkat eden annelere şiddetle karşılar çünkü bebeğin ileride klap akciğer gibi sorunlarının temelleri bu dönemde atılıyormuş benim doktorum sakın kiloyu dert etme yemene bak önemli olan bebeğin dedi

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: **yeşim** - 18 Ocak , 2011, 21:31:43
kızlar doktorlardan dinlediğim kadarıyla alt sınır 12 üst sınır 20 kiloymuş bile bile kilo almamaya dikkat eden annelere şiddetle karşılar çünkü bebeğin ileride klap akciğer gibi sorunlarının temelleri bu dönemde atılıyormuş benim doktorum sakın kiloyu dert etme yemene bak önemli olan bebeğin dedi
ne güzel moral oldu bana 20ye daha çok var oh oh

serife26

11 kg-20 kg arası ben de öyle biliyorum.ama incecik insanların 8 kg 9 kg alması inanın bebeğe zarar verir,bebeğinizi düşünün,kilolarınızı değil,abartmamak kaydıyla herkes lütfen alması gereken kilodan aşağıda kalmasın.

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

33 bitti çok şükür  :nazar: :nazar: :nazar:
sabah aç olarak aynı kıyafetlerimle çıkıyorum.hamile olduğumu öğrendiğim zaman 61.2 çıktım.bugün de 70.1 çıktım.toplamda 8900gr almışım.son iki haftada yürüyüş yaptım ve 400gr almışım. :nazar: :nazar: :nazar:doktorum günlük 1 saat yürü dedi.ben de yürümeye çalışıyorum...iyi de gelmiş yürümek

cigdems

19.haftam bitmek üzere 4,5 kilo almışım

**YeŞiLzEytİN**

35 haftalık hamileyim 11 kilo aldımm :)
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

elif nisa

bebegim saglikli olsunda gerisi önemli deil bence .kizim benden ve herseyden daha önemli zorlada olsa yemeye  calisiyorum  :hungry: :hungry: