09 Mayıs , 2024, 10:17:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kaçıncı Ayda Kaç Kilo Aldınız?

Başlatan zeyno, 29 Ocak , 2007, 16:39:01

« önceki - sonraki »

mavili

ben 20 haftalık hamileyim ve 5 kilo aldım son 3 haftadır hiç kilo almamışım galiba stresten bu ara çok sıkıntılıyım bende başlarda hızlı aldım ama sonra düzene girdi ve yavaşladı kilo almam merak etme hem çok degilki normal gidiyorsun bebekler iyi olsun da verirsin dert etme handancım aslında azıcık kilo almışsın 13 kilo gayet iyi acele etme daha 2 ay olmuş verirsin biraz dikkat et o kadar hem resminde çok tatlı görünüyorsun bence hiçde kilolu gibi degil hem manken mi olacagız canım bu yaştan sonra ne olacak dogum yaptık da aldık deriz :toothy10:

sedaaaa

evet bu defa veremediğimiz kiloların masum bir açıklaması olacak;anneyiz biz...:)

mavili

evet anneyiz başka zaman olsa kilo aldıgım için günlerce yemezdim o kiloyu fazlasıyla verene dek ama şimdi sadece bebegimin saglıklı gelişimi için dünyayı ye deseler yerim hatta agzın hiç boş kalmamalı deseler yine yerim bebegim saglıklı olsun yeter sadece dış görünüşüm için güzel olabilmek için onu üzmek istemem nasıl olsa sadece 9 ay ondan sonrası hep bana ait istedigim kadar vaktim var yememek için zor olmasa gerek sadece kararlı olmak lazım

handan

arkadaşlar  aslında bi yerde size katılıyorum  amaaaaa
doğum yaptıktan sonra bakalım aynı şeyleri ne kadar düşünebileceksiniz. tabi allah sağlıklı bebek nasip  etsin herkese ama abartmanın da alemi yokmuş diyorsun bi müddet sonra.  herşeyden yeteri kdar yemek gerekiyormuş abartmışız diyorsunuz. bebeğinizi Allah size bağışlasın inşallah ama dikkat edin siz  yinede... herşeyden az az yiyin.

emosum

ben 6. ay  oldu 8 kilo aldım ya cok gibime geldi simdi...

handan

benim  gözüme çok görünmedi aslında ama yine de  dikkat et.
son ayda  ben hiç kilo almadım. 7 ve 8  de toplam 5 kilo aldım ve 13 kiloyla tamamladım. yani  6. ayın bitiminde bende 8 kilo almıştım.
ama yarısı kaldı kiloların ona göre... 

emosum

mayısta işi bırakırsam evde düzenli spor yaparım yürüyüşe yani cıkarım.....bide sürekli iş yerinde oturuyorum işim geregi hep masa basında canım oyuzden cok hareketsizim yemek yiyorum yerimden kalmıyom galiba ondan kilo alıyorum

mavili

emoşcum dert etme ya bebegin saglıklı olsun yeter zaten faydalı şeyler yemeye çalışıyoruz ben halen 5 kiloda kaldım 21 haftalık oldum 5 kilo aldım bakalım moralim daha iyi olunca daha iyi beslenirim artık ben zaten kendim için yemiyorum :suclu:
kzım için :k06:

Annesinin_bitanesi...

bende 21 haftalik hamileyim daha dun doktora gittim 4 kilo almisim doktor iyi dedi heralde normaldir çunku bebisimin gramida normalmis haftasina gore

emosum

evet dr normal dedikten sonra kafana takma demekki hep senin bebişin alıyo kiloları sen almıyon

Annesinin_bitanesi...

Ayy insallah bebisim aliyordur ben almim zaten çok var bende kilo hiç geregi yok

mavili

ben de 5 kilo aldım 22 haftalık hamileyim bakalım kaç olcaz sona dek son 1 aydır ben almadım ama bebegin kilosu yerindeymiş çok şükür doktor normal demişse sen kafanı takma zaten gebelik öncesi kiloyla da alakalı ben çok zayıftım belli bile olmuyor şuan hala hamile oldugum şuan 52 kiloyum bebekler saglıklı olsunda ne kilolu hamişler gördüm küçücük bebiş dogurdular aksine zayıf birkaç arkadaşımda tostoparlak bişey dogurdu bebek alıyordur alcagını dert etme sen canım

semra

VALLAHI ARKADASLAR BEN BÜTÜN HAMILELIK BOYUNCA 18 KILO ALMISTIM BEN CE COK ALMISIM SIMDI ZOR GIDIYOR O KILOLAR :tongue3:

emosum

canım sen 18 kilo aldın peki bebişin kaç kilo dogdu :nazar:

yeşil

ben toplamda 9 kilo almıştım kızımda 3.500 gr doğdu ben son ay kilo bile vermişim :)