29 Nisan , 2024, 12:51:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kaçıncı Ayda Kaç Kilo Aldınız?

Başlatan zeyno, 29 Ocak , 2007, 16:39:01

« önceki - sonraki »

mavili

:love7:merhaba ben 9 haftalık hamileyim ve 1 kilo aldım genelde bu haftalarda kilo alınmıyor hatta veriliyor ama ben alıyorum bu gidişle kimbilir kaçkilo ile tamamlarım hamileligi :'(

yeşil

boşver takma kafanı yiyemesen kussan bebeğin beslenemese dahamı iyi alınsa bile verilir kilo ama çatlak olmasın yeterki

handan

ben 35 haftalık hamileyim 12  kilo aldım. ama son 1  aydır hiç almıyorum. ayda 3 kilo aldığım olmuştu 6. ayımda ama bu ay almadım. herhalde  bu ay 1-2 kilo daha alsam durum vahim olmayacak demektir.6 aylık hamileydim 7 kilo almıştım.

mavili

selam arkadaşlar kilolar ne alemde kaçar kilo aldınız kaçıncı aydasınız ben 12 haftadayım 2 kilo aldım şimdiden  :hungry:iştahım öyle çokki nasıl dur diyebilirim bu gidişle fena kilo alıcam :icon_pale:

yeliz&osman

Alıntı yapılan: mavili - 06 Şubat , 2008, 15:35:25
selam arkadaşlar kilolar ne alemde kaçar kilo aldınız kaçıncı aydasınız ben 12 haftadayım 2 kilo aldım şimdiden  :hungry:iştahım öyle çokki nasıl dur diyebilirim bu gidişle fena kilo alıcam :icon_pale:
aman dikkat arkadaşım bende hamileyken homini gırtlak yedim durduramadım kendimi 45 kiloyla hamile kaldım 72 kiloyla doğuma gittim  yrın oğlumun 6. ayı biticek ve halende istediğim kiloya ulaşamadım gerci saglıkla bebegini kucagına alda gerisini boşver  :opucuk:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Kızlarrr bende tüm hamileliğimde 17 kilo aldım kızım 2 aylık oldu ama 4 kilo yapıştı bana, son aylar inanılmaz kilo alınıyoo benden söylemesii ama çok kafaya takılcak bişi değil bebişiniz ve siz sağlıklı olunda gerisi boş bide hamileliğin tadını çıkarın bu fırsat insanın eline fazla geçmiyorrrrrrrrr  :k06:  :k06:   :k06:

emosum

merhaba kızlar bende 17 haftalık hamileyim 2 kilo aldım ilk baslar diyodum kilo almıyorum dişye üzülüyodum ama yavas yavas almaya baslıyorum galiba...17 haftalık hamileyim ve toplam 2 kilo aldım ama dr normal dedi :muzz: :hungry:

sevda

Canım ben seni korkutmayayım ama 20 kilo almıştım... :suclu:

mavili

14 haftalık hamileyim ve ben şimdiden 3 kilo aldım ama ne yapalım benim suçum degil hormonların suçu canım :suclu:olsun önemli olan bebegim o iyi olsun ben nasılsa veririm ben 2 sene önce tam 17 kilo vererek rekor kırmıştım dogumdan sonra yine inat eder veririm şimdi hamileligin tadını çıkarıyorum abartmıyorum ama düzenli yiyorum okadar ama nasıl oluyor anlamıyorum kilolar geliyorrrrrrrrrrr

sevda

Canım benim inanki bende kendimi bildim bileli taki hamileliğime kadar 52 bazende 53 olurdum ama hiç 55 bile görememiştim hayatımda ama bu hamilelik başka bir olay ve 71 e kadar çıktım biliyormusun bn hiç çok kötü olucam veremiycem diyeyememezlik yapmadım canım ne isterse yedim hatta dahada abarttığım zamanlarda oldu fakat oğluşumda 4kilo doğdu yaramış sıpama...

Vee şu anda 52 kiloyum yine yani insan istrse veriyor ben rejim yapmadan verdim bu arada kendiliğinden gitti... ;)

mavili

tanıdıgım bir çok kişi de dogum sonu kilolarını zorlanmadan verdi olabiliyor demekki diye düşünüyorum yada inşallah öyledir normal dogum mu yapmıştın sezeryanmı çünkü sezeryanda daha zor oluyor diyolar kilo vermek bakalım hayırlısı ah şu 9 ay dolsa biran önce bebegime kavuşmak istiyorum herkesi öpüyorum :flowers:

emosum

mavili bende aynı senin gibi düşünüyorum ya bir an önce dokuz ay dolsada bebeişimize kavussak yaa :hello2:

nihalim

canım kılo vermenın sezeryanla bır ılgısı yok ben sezeryan oldum ama verdım kıloları cokda almamıstım gercı ama yınede verdım fazlalıkları  bunun emzırmeylede ılgılı oldugunu dusunuyorum emzıren anneler daha hızlı kılo verıyorlar dıye bılıyorum ınsallah sızde hayırlısıyla bebeklerınızı kucagınıza alın kılo sonrakı ıs kendılıgınden gıder zaten merak etme canım...

sevda

Maviş ben normal doğum yaptım hayatım... ;)

mavili

herkes nerde merak ediyorum kaçar kilo aldınız bakalım ben 16 haftalık oldum ve 4 kilo aldım ya ama kabızlık sebebiyle sanırım ve dikkatli yiyorum artık abur cubura son saglıklı ve hafif şeyler yiyorum inşallah çok kilo almam benim kilo kompleksim var :cildir: :BangHead: