27 Nisan , 2024, 22:30:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

rahim filmi

Başlatan ayse_etiskenece, 25 Şubat , 2012, 13:35:06

« önceki - sonraki »

ayy

kızlar bende soracağım reglim bitince bende rahim filmi çekileceğim ama narkozlu olsun istiyorum bu hastanın isteginemi bağlı.ve narkozlu olunca ücrette çok fark oluyoormu...bişey daha sorucam şu kan pıhtılaşması için test nezaman yapılır kaç günde belli olur regl bitincemi yoksa regliyken yapılı acaba ve bunu ssk karşılıyormu dur ben aşılama öncesi pıhtılaşma varmı onuda öğrenmek isteiyorum eger inşallah hamiş kalırsam sıkıntı yaşamayalım diye

HASRET!M S@N@

o senin isteğine baglı cnm narkoz meselesi egerki adet sancı ceken biriysen korkma illaki canın yanıyor ama deli narkoz alıp bayılmaya değecek kadar değil acı esiğin yüksekse hiç korkma ben dedim buna dayanamıcaksam cocugu nasıl dogurucam dedim ve narkoz almadım evet ücrettede fark oluyor ben arastırdıgımda 100 tl fark vardı 5 dk sürüyor zaten

ยรlคภ๓คz göภlüm

ah canım benim acı eşiğim çok düşüktür... çocukken bileğimi burkuldu doktor verdiğim tepkiyle kesin kırık dedi lif ezilmesi çıktı :ehi: midem ağrımda kesin ülser dediler gastrit , ödem çıktı :k06: :k06:
doktorum sen normal doğumu nasıl istiyorsun diye şaşırmıştı hatta boyun uzun olmasa kesinlikle sezaryan demişti...

HASRET!M S@N@

CANIM ACIYOR CANIM İLLAKİ AMA BU ACIYA 5 DKA DAYANACAKSIN

ยรlคภ๓คz göภlüm

dayanırım anam... sonuç temiz çıksın da

HASRET!M S@N@

CIKAR CIKAR MERAK ETME SEN HEM DAHA KOLAY HAMİLE KALIRSIN İNŞ

ยรlคภ๓คz göภlüm

ayy

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 08 Mart , 2012, 09:40:03
o senin isteğine baglı cnm narkoz meselesi egerki adet sancı ceken biriysen korkma illaki canın yanıyor ama deli narkoz alıp bayılmaya değecek kadar değil acı esiğin yüksekse hiç korkma ben dedim buna dayanamıcaksam cocugu nasıl dogurucam dedim ve narkoz almadım evet ücrettede fark oluyor ben arastırdıgımda 100 tl fark vardı 5 dk sürüyor zaten
anladım canım aslında bende zamanında çok acılar cektim kürtajlarımı saymazsam tam 4 yıl böbrekte taş sancısı cektim (sonunda kurtuldumda)taş sancısı için 9 doğum sancısı derler gercektende ölüyorum sanırdım haftanıın hergünü acildeydim zaten ilk bebişimi taş yüzünden kaybettim...dr a da danışırım narkozlu uygun görürse öyle yaparız yok gerek yok derse yapmam.perşembe günnü inşallah yapıyoruz canım çok saol

ayy

yaaa kızlar bişey sorcam daha perşembe çekildim rahim filmini çok şükür bişey çıkmadı..dr iki ayı iyi degerlendirin dedi ama benm biraz orda agrım var gıcıklayıcı bir agrı bu ayı kaçırcam galiba benm gibi ağrı yaşayan varmı filmdn sonra ..eşimle birlikte olmayada korkuyorum salı gününe kadar gecmezse dr gitcem

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ayy - 18 Mart , 2012, 23:07:56
yaaa kızlar bişey sorcam daha perşembe çekildim rahim filmini çok şükür bişey çıkmadı..dr iki ayı iyi degerlendirin dedi ama benm biraz orda agrım var gıcıklayıcı bir agrı bu ayı kaçırcam galiba benm gibi ağrı yaşayan varmı filmdn sonra ..eşimle birlikte olmayada korkuyorum salı gününe kadar gecmezse dr gitcem

canım biraz ağrı hatta kanama bile olabiliyor.. korkma, ilişki de sadece iki gün yasak, ilişki sırasında canın acımıyor

@@@gözde@@@

canım 2 güne kadar o ağrıda geçer ilişkide hiç bu sorun ağrı sızı olmuyo için rahat olsun  ;)

tuba_alanya

kızlar bişey sorabilirmiyimn benim rahim filmime 5 yıl önce bakıldı gayet güzel dedi doktor zaten ondan öncede bi hamileliğim oldu ama şimdi bebeğim olmuyo tüpler tıkanmış olabilirmi

ยรlคภ๓คz göภlüm

doktorun ne söyledi... kürtaj olduysan yapışıklık olabilir... tüpler de enfeksiyon  olunca tıkanabiliyormuş...

doktorum bana tüplerim %90 açık ama yapışıklık var mı diye çektirelim dedi... sonuçta iyi çıktı film çekilirken de hiç ağrı olmadı

ayy

yaa kızlar öyle tüpler hemnecik kapanmıyormuş yaaa benm filmimi çeken dr dediki all sakla bu filmini yıllar sonra yine isterler bak dedi ikincide falan dedi hatta sonuc kagıdının fotokpisini bile çek sakla dedi..daha bisürü şey söyledii ama ben anlamadım bayılıp bayılıp ayılmakla meşguldum çünkü

serserim

Alıntı yapılan: ayy - 22 Mart , 2012, 13:22:20
yaa kızlar öyle tüpler hemnecik kapanmıyormuş yaaa benm filmimi çeken dr dediki all sakla bu filmini yıllar sonra yine isterler bak dedi ikincide falan dedi hatta sonuc kagıdının fotokpisini bile çek sakla dedi..daha bisürü şey söyledii ama ben anlamadım bayılıp bayılıp ayılmakla meşguldum çünkü

ben çocuğu olanların bile sonradan tüplerinin tıkandığını duydum canım sen nezaman çektirmiştin