bi bakarmısınız

Başlatan cute552, 21 Mart , 2012, 15:27:30

« önceki - sonraki »

cute552

kızlar size bişey daha sorucam bazen adet olucak gibi sancın giriyor kasıklarıma arda oluyor normal dimi bu kaynanam o iyi değil dedi benide korkuttu zaten hep yatıryorum ama arada kalkmam gerekiyor herhangi bir rahatsızlığım yok uyku hali dışında bu sancı normal dimi salı günü doktora gideceğim için sadece size sorabiliyorum

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

muhribe

tatlım çok normal. vücudun hala adet olacağını sanıyor o yüzden kasılmalar yapıyor. adet sancısına benzetiyoruz o kasılmaları. sen içini rahat tut, benim bebeğim 3-4 aylık olana kadar her adet periyodumda o tür kasılmalarım olurdu. endişe edilecek bişey yok  :icon_thumright: ama yine de dikkat et kendine  :opucuk:

Sır_Çiçegi

cok normal cnm hatta hamilelik boyunca tüm adet tarihlerinde agrıma olur adet olacakmışsın gibi bende de bazen oluyo :) endişe etme sen herkesin her lafınada inanma :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

cute552

çok teşekkür ederim ilk defa hamile kaldığım için bilmiyorum acilde dokdor beni pek bilgilendirmedi ve hiç bişey bilmiyorum haftaya salı günü doktora herşeyi sorucam yaa bişey daha sorucam size pazar günü doktor kan tetinde 2 haftalık falan dedi şimdi ben hafta atlarken pazar günüdenmi hesap yapıcam yoksa doktor kesedenmi kaç haftalık olduğunu anlıcak doktorun dediği günden sayarsam 2+4 oluyorum doğrumu acaba

Sır_Çiçegi

cnm doktorun kesenin gelişimine göre sana söler zten
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

gökçe58

Alıntı yapılan: cute552 - 22 Mart , 2012, 16:46:25
kızlar size bişey daha sorucam bazen adet olucak gibi sancın giriyor kasıklarıma arda oluyor normal dimi bu kaynanam o iyi değil dedi benide korkuttu zaten hep yatıryorum ama arada kalkmam gerekiyor herhangi bir rahatsızlığım yok uyku hali dışında bu sancı normal dimi salı günü doktora gideceğim için sadece size sorabiliyorum

aynısını bende bugün doktora dedim kese yerleştiği için olur dedi normal dedi korma dedi ama istersen progestan yazayım onu kullan dedi.

cute552

saol duygucum sizde olmasanız ben kime sorucam bilmem inşallah gittiğimde bebeğim gözükür  :amin:

cute552

Alıntı yapılan: gökçe58 - 22 Mart , 2012, 17:02:21

aynısını bende bugün doktora dedim kese yerleştiği için olur dedi normal dedi korma dedi ama istersen progestan yazayım onu kullan dedi.
bakalım bana salı günü ne dicek inşallah bi aksilik çıkmaz  :amin:

Sır_Çiçegi

üzmeyin kendinizi cnm :) rabbim nasip etti ise birşey olmaz bebeğinize Allahın izni ile :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

canim son regl gunun neydi :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

]

serserim

benimde kasıklarımda ağruı ve batma oluyor canım sen nerden karar verdin kaç haftalık olduğuna yani adetinden hesapladın amannn çok biliyor şu kaynanalar nerden bilicekler 30 40 yıl evvel doğum yapmışlar şimdiki devirle birmi ben 1 sene önceki hamileliğimi hatırlamıyorum boşver sen onu canım normalmiş ağrılar bende araştırdım ama benim merak ettiğim kaç haftalık olduğunu nasıl anladın canım

ayten

ben adet gecikmesinden 2 hafta sonrasinda gorunmutu benim kesem kacinci haftan bilimiyorum ama erkense gorunmez

cute552

Ben pazar günü gittiğimde kan tahlilime göre 14 günlük yani 2 haftalık falan dedi bende kendimce 3 haftadayim diye düşünüyorum bilmiyorum artık gittiğimde bakalım ne dicek

cute552

Alıntı yapılan: kelebegimm - 22 Mart , 2012, 17:12:23
canim son regl gunun neydi :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
canım benim 16 sindaydi 6 gün geçti adetim

ayten

daha erken icini ferah tut benim dedgim gibi adetim 15 gun geckince gozukmustu