Dedikodu Yapar Mısınız ?

Başlatan Balböceği, 25 Şubat , 2012, 13:24:10

« önceki - sonraki »

Dedikodu Yapar Mısınız ?

Evet
10 (33.3%)
Hayir
1 (3.3%)
Arada bir..
19 (63.3%)

Toplam Oy Verenler: 30

bnsroni

Çevremde malzeme çok olunca maalesef annemle görüştüğümde yapıyoruz :dontknow:
Aslında bir nevi terapi bizimkisi :laughing7:
Önemli olan bunu adet edinip önüne gelen her insanla yapmamak diye düşünüyorum...

melek100lü

eveeet hangimiz yapmıyoruz ki  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Kız öyle deme, ben bir yonden bu yüzden taşınmak istiyorum  :cildir:

Artık bunaldım  :cildir:

:cildir: :cildir:

laracroftt

fıstık

Eveeeeeeeeeeeetttt sürekli seni çekiştiriyorum eda  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

tweety0555

KADIN OLACAK VE DEDIKODU YAPMAYACAK TIRT :tongue3: :toothy10: :toothy10:
HIC YAPMASAK HERGUN KOCAMIZI CEKISTIRIYORUZ SANALDA BILE GERCEK HAYATI DUSUNEMIYORUM :toothy10:

♣ ђคtเςє ♣

yaparım tabi türk kahvesinin tadi çıkar mı başka türlü :D

mavişim80

YAPMADAM OLMUYOR .
EN AZINDAN BU YOLLA ATIYORSUN SÖYLEYEMEDİKLERİNİ İÇİNDEN  :ehi:

Aşkk

kadın=dedikodu arkadaş bunu bilir bunu söylerim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

@Melek Yüzlüm@

Aşkk

fıstık

ende katılıyorum bu kızlar çok dedikoducuuuu

özellikle ceylanla fatma çok fenalaaaaaarrrr  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :ehi:

Aşkk

evet evet bende katılıyorum canım çok fenalar çok  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

@Melek Yüzlüm@

aaaaa onlarda kim kiii  :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

öyleyizdirrr  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Aşkk

eeee insanın kendisini bilmesi de güzel dimi ama  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

hatta bak orda hayır oyu var onu ben kullandım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: