27 Nisan , 2024, 12:13:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

değerlerimi yorumlar mısınız?

Başlatan nescafe, 23 Şubat , 2012, 21:41:29

« önceki - sonraki »

DoctorGunel

RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

mutluluk

hayırlı olsun canım darısı başımıza  :amin: :amin: :amin:

nescafe

arkadaşlar evett hamileyim çok şükür hepinizden allah razı olsun. rabbim isteyen kimsenin elini boş çevirmesin. biz de tam beklemediğimiz bir anda aldık haberini. 5 aydır evliyim ve eşimde varikosel vardı tam doktora gidelim derken aldık bebeğimin haberini. inşallah sağ salim sağlıklıı bir şekilde kucağımıza almayı nasip eder allahım. artık duam isteyip de hala bebek sahibi olamayanlar için allahım isteyen herkese hayırlı bir evlat nasip etsin.

nescafe

Alıntı yapılan: KONYALI - 24 Şubat , 2012, 00:07:56
tebrıklerrr hamılesın

evet adet günümden bir gün önce yaptım testi. ertesi gün de doktora gösterdim. ultrasonda keseyi gördük 15 gün sonra tekrar çağırdı. sanırım ben yumurtlama döneminin başlarında hemen hamile kalmışım değerler bana da çok yüksekmiş gibi geldi ama doktor çoğul demedi. öyle olabilir mi ki?

ayy

:nazar: :nazar: :nazar:tebrikler canım değerlerin çoğul gibi duruyor belki dr keseyi görünce kesin söylemek istemiştir Allah gönlüne göre versin sağlıklı bi hamilelik yaşar ve meleğini yada meleklerini kucağına alırsın tatlım  inşallah :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
sizin bi sıkınıtnız varmıydı canım 5 ay demişsin çünkü...vardıysa nasıl bi süreç yaşadın yani nasıl hamile kaldın belki ışık olursun bize...darısı herkese olsun inşallah :amin: :amin:

nescafe

Alıntı yapılan: ayy - 25 Şubat , 2012, 19:17:54
:nazar: :nazar: :nazar:tebrikler canım değerlerin çoğul gibi duruyor belki dr keseyi görünce kesin söylemek istemiştir Allah gönlüne göre versin sağlıklı bi hamilelik yaşar ve meleğini yada meleklerini kucağına alırsın tatlım  inşallah :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
sizin bi sıkınıtnız varmıydı canım 5 ay demişsin çünkü...vardıysa nasıl bi süreç yaşadın yani nasıl hamile kaldın belki ışık olursun bize...darısı herkese olsun inşallah :amin: :amin:

arkadaşlar vallahi doktor çoğul gebelikle ilgili hiç birşey söylemedi ama burda duyunca kafama takıldı bakalım hayırlısı. ya ben evlendikten sonra 3. ayın sonunda doktora gittim acele etme 6 aya kadarolmazsao zaman gel dedi. ilk başlarda takıyordum kafama. ama bu ay eşim doktora gideceğini söyleyince nasılsa o zaman herşey belliolur deyip beklenti içine girmemiştim belki etkisi olmuştur. onun dışında hala şaşkınım zaten. bakalım 10 gün sonra tekrar gidicem doktora orda belli olucak artık hayırlısıyla herşey.çok sağolun bu arada allah her isteyene nasip etsin inşallahhh :nazar:

burcum

ALLAH sağ salim yavrularını kucağına almayı nasip etsin canım :amin: bence dr kesinleşmesini beklemiştir ve bana her nedense üçüz gibi geliyorlar :muzz: dün de yazmıştım buraya üçüzler geliyor diye ama nasıl olduysa mesaj gelmemiş güzel haberlerini bekliyoruz :opucuk:

ayy

tatlım haberlerini bekliyorum takip ediyorum seni...ayy ben hep ikiz yada olmdı üçüz olsun isterdim seninde gönlünde ne varsa o olsun inşallah :amin:..vee bana da ikiz versin üçüzde olur herkese versin inşallah :amin: :amin: :amin:

ayy

tatlım haberlerini bekliyorum takip ediyorum seni...ayy ben hep ikiz yada olmdı üçüz olsun isterdim seninde gönlünde ne varsa o olsun inşallah :amin:..vee bana da ikiz versin üçüzde olur herkese versin inşallah :amin: :amin: :amin:

nescafe

burdaki çoğul gebelik iddialarından sonra doktorumu aradım. öyle bir ihtimal var mı diye sordum bu her zaman olabilecek bi durum sadece değere bakaak söyleyemeyiz takip edicez dedi. hayırlısı bakalım inşallah allahım her şeyin en iyisini bilir ve verir bize.

pinarors

ohhh bebek geliyo hatta belkide bebekkklerrr  hakkında hayırlısı olsun :) darısı başımızaa