13 Mayıs , 2024, 17:05:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bende pkoluymuşum arkadaslarrr :(

Başlatan Belgink., 23 Şubat , 2012, 19:35:50

« önceki - sonraki »

Belgink.

mrb kızlar pazartesı gun dr gıttım adetlıytdımm.dr muayene ettğinde pko oldunu söledi vee sasırdım dr mu değiştirdim daaha önce böle bışey dememıştş drrum .hormon tahlıllerı yapıldııı cumartesı gunu rahım filmi cekılcek ne olur dua edirrr .pkolu olup hamıle kalan arkadaslar nasıl kaldınızı anlatırmısınızzz neolurrrrr :y25: :y25: :y25: :y25:

melek100lü

iyi akşamlar selin cim çok geçmiş olsun canım :flowers: inşallah Rabbim çok bekletmezde hemen olur  :binkybaby:

Sır_Çiçegi

cok gecmiş olsun cnm ımarım güzel sonuclanır tedavin  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Belgink.

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 23 Şubat , 2012, 19:53:35
cok saolun kızlarr inş tuplerde bı sorun cıkmazda bıdahakı ay tedavıme başlarım iğnelı tedavı olucak kısmetse drmua guvenıyorumm ınş herşey cok gusel olucakkk :amin: :amin: :amin: :amin:

Belgink.

Alıntı yapılan: melek100lü - 23 Şubat , 2012, 19:47:59
iyi akşamlar selin cim çok geçmiş olsun canım :flowers: inşallah Rabbim çok bekletmezde hemen olur  :binkybaby:
inşş cnm cokkk saolll

melek100lü

duygu nasılsın canım görüşmeyeli :opucuk:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: selin22 - 23 Şubat , 2012, 19:55:41
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 23 Şubat , 2012, 19:53:35
cok saolun kızlarr inş tuplerde bı sorun cıkmazda bıdahakı ay tedavıme başlarım iğnelı tedavı olucak kısmetse drmua guvenıyorumm ınş herşey cok gusel olucakkk :amin: :amin: :amin: :amin:

inş. cnm hakkında hayırlısı olsun  :opucuk:

iyim melekcim sen nasılsın cnm  :opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

canım şükür iyiyim biraz miğdemi üşütmüşüm :icon_pale: onunla uğraşıyorum

Sır_Çiçegi

ayy cnm benim cok gecmiş olsun sıcak süt iç gecer inş. ben öle yapardım  :opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

sağol canım ben çıkıyorum kendine iyi bak tatlım ALLAH A EMANET OL :opucuk: :love9: :love9:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: melek100lü - 23 Şubat , 2012, 20:17:10
sağol canım ben çıkıyorum kendine iyi bak tatlım ALLAH A EMANET OL :opucuk: :love9: :love9:

:wave: sende cnm  :opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

°•.ℓανιηуα.•°

geçmiş olsun....

malesef pko ömür boyu geçmeyen bi hastalık. onla yaşamaya alışmak zorundasın...

hamile kalmaya gelince. benden ala pko lu yoktur herhalde. yumurtlama bende hiç yoktu. ama nasıl olduysa oldu işte hamile kaldım kendiliğinden,tedavisiz. şimdi 8 aylık oğlum. oluyo yani merak etme.

*•.¸♥gonca♥¸.•*

ÇOK YAKIN BİR ARKADAŞIMDA PKO LUYDU...4 YILDIR BEBİŞİ OLMUYODU TÜP BEBEK AŞILAMA HEPSİNİ DEFALARCA YAPTIRDI VE DÜN DOĞAL YOLLARLA HAMİLE KALDIGINI ÖĞRENDİKKK....OKADAR UĞRAŞ ÇABA VE SONUNDA ALLAHIN HİKMETİ KENDİ KENDİNE OLDU HERŞEYİN BENCE BİR ZAMANI VAR İNŞALLAHH EĞER İSTİYOSAN ALLAHIM SANADA NASİP ETSİNN :amin: :amin: ŞİMDİ 2 HAFTALIK HAMİŞŞŞŞ :nazar:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

Belgink.

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 23 Şubat , 2012, 20:34:20
geçmiş olsun....

malesef pko ömür boyu geçmeyen bi hastalık. onla yaşamaya alışmak zorundasın...

hamile kalmaya gelince. benden ala pko lu yoktur herhalde. yumurtlama bende hiç yoktu. ama nasıl olduysa oldu işte hamile kaldım kendiliğinden,tedavisiz. şimdi 8 aylık oğlum. oluyo yani merak etme.

allah bağışlasın cnmm inşş bende ogunlerı görürümmmmmm :amin: :amin: :amin:

Belgink.

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 23 Şubat , 2012, 20:34:54
ÇOK YAKIN BİR ARKADAŞIMDA PKO LUYDU...4 YILDIR BEBİŞİ OLMUYODU TÜP BEBEK AŞILAMA HEPSİNİ DEFALARCA YAPTIRDI VE DÜN DOĞAL YOLLARLA HAMİLE KALDIGINI ÖĞRENDİKKK....OKADAR UĞRAŞ ÇABA VE SONUNDA ALLAHIN HİKMETİ KENDİ KENDİNE OLDU HERŞEYİN BENCE BİR ZAMANI VAR İNŞALLAHH EĞER İSTİYOSAN ALLAHIM SANADA NASİP ETSİNN :amin: :amin: ŞİMDİ 2 HAFTALIK HAMİŞŞŞŞ :nazar:
istiyorumm cnmm 2 yıldır korunmuyoruz ama hiç hamile kalmadımmm :y25: :y25: