KAPLICA SULARI HAMİLE KALMAYI HIZLANDIRIYORMUŞ.

Başlatan zola, 24 Aralık , 2008, 01:11:57

« önceki - sonraki »

elfo

ben de erzurumda felan gideyim olmazsa. mart 15 den sonra gidilebilir herhalde. çok severim sıcağı ohh bayılıyorum yaa. biçok akşam sıcak tuğlaya oturuyorum kendimi kuluçkaya yatmış gibi hissediyorum. bi de yumurtlayınca tam oluyor  :ehi:

Alıntı yapılan: beynâ - 22 Şubat , 2012, 13:25:53
bugünlerde olmam lazım canım,geçmiş sayılmaz daha..ama 1 hafta öncesinden kasık ağrılarım gelip gidiyo ara ara..olcam herhalde diyorum bakıyorum yok..dün gece o kadar sancı vardı ki kasığımda..sabaha olurum kesin dedim..bişey yok.sancı da yok şimdi..göğüslerim çok hassas,dokununca acıyor ve çok dolgun çıkardım iç çamaşırımı rahatsız ettiği için..arada da batma oluyor anlayamadım :dontknow:

canım inşaAllah hamilesindir Rabbim bekletmeden nasip etsin. belirtilerin hamilelik belirtisi gibi duruyor etraftan duyduğum kadarıyla
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

beynâ

inş elfocum,sırasıyla hepimizin başına..alırız inş güzel,hayırlı haberlerimizi de altın saçarız avluya :k06: :k06: :k06:

elfo

bi adağım var zaten şöyle şöyle olursa şunu yapacam diye adak adadım Rabbim nasip etsin inş. üzerine adak adanan dualar daha çabuk kabul oluyormuş inş.  haberini merak ediyorum beyna hamileysen mutlaka yaz
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

beynâ

yazmaz mıyım canım hiç..o anı bekliyorum ne zamandır.. ;D ;D ;D

esracım

beynâ

inş canım,bu ay bi var,bi yokmuş gibi hissediyorum,hadi hayırlısı inş müspettir..heyecan yaptım tarih yaklaştıkça :hieyt: :hieyt: :hieyt:

esracım

beynacım eğer hamişsen bizde önümüzdeki ay soluğu kaplıcalarda alırız ;D

kuzucuk

inş hamişsindir canım   :amin: öyleyse ben de bu yaz tatilinde soluğu kaplıcalarda alsam iyi olur  :laughing7:

beynâ

bu ay almayın canım,bende bişey yok :dontknow: gelecek ayki sonuca göre bakarsınız artık..