kızlar bugün biraz daha mutluyum...

Başlatan aşkitoom, 11 Mart , 2012, 21:13:19

« önceki - sonraki »

aydinays

Canım nasıl bir duygu ikiz gebelik olabilme ihtimali??? İlk çocuğun zor bir bebek miydi??? benimde 4 aylık oğlum var şimdi ikinci çocuk bana çok zor geliyor. Maşallah sana   :nazar: :nazar: rabbim meleklerini sana bağışlasın canım.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aşkitoom

Alıntı yapılan: aydinays - 13 Mart , 2012, 18:17:11
Canım nasıl bir duygu ikiz gebelik olabilme ihtimali??? İlk çocuğun zor bir bebek miydi??? benimde 4 aylık oğlum var şimdi ikinci çocuk bana çok zor geliyor. Maşallah sana   :nazar: :nazar: rabbim meleklerini sana bağışlasın canım.

cnm ilk çocuğumun maşallahı var,yaramaz değil,aksi değil :nazar: o yüzden 2.çocuğa cesarte ettim,ama ben 2-veya 3 hiç düşünmemiştim.hayırlısı artık,pazartesi belli olacak inşallah :amin: biraz yorulcam,uykusuz kalcam ama onlarıda büyütmüş olcam.öyle üçüz falan olursa bidaha çocuk yapmam,çünkü 4 olacak  :k06:

@@@gözde@@@

aşkitoomdan haberi olan varmı kıslar sonucu noldu acaba   :dontknow:

Mavikelebek

bende merak ediyorum nasıl çıktı sonucları acaba  ;)

<<<peri masalı >>>

DENİZGÖZLÜM81

vallah merak edilmeyecek gibi değil ben şimdi okudum konuyu ben bile şaşırdım bir beklerken 3 aman allahım hayal bile edemiyorum inşallah güzel haberlerle gelir

@@@gözde@@@

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 19 Mart , 2012, 12:35:17
Alıntı yapılan: <<<peri masalı >>> - 19 Mart , 2012, 12:33:00
inşallah iyi haberlerle gelir  :amin:
inşAllah canım  :amin:

aşkitoomu en iyi sen anlıyorsun galiba canım eee nede olsa ikiz anne adayısın sende

nasıl kızlarımız iyilermi

@@@gözde@@@

birazönce aklıma geldi baktım dün falan aktifmiş ama bu konuda bişey yazmamış  merak  ettim bende  :D
çok şükür canım iyiyiz rahmimde ve karnımda kaç gündür ağrı vardı az miktarda idrar yolu enfeksiyonu var diye tek kullanımlık toz vermişti dünde etki edyodu heralde ağrım bayağı çoktu çok şükür bugün iyiyiz siz nasılsınız  :love9:

<<<peri masalı >>>

çok geçmiş olsun canım bendede vardı toz işe yaramıştı bende inşallah sendede işe yarar
bizde iyiyiz şükürler olsun  :amin: