İkizlerden Sonra Yeniden Anne Olmak İstiyorum.

Başlatan ikizannesi26, 21 Şubat , 2012, 04:16:01

« önceki - sonraki »

mutluluk

ben şahsen evlendiğim gibi hamile kalmış oluverseydim şimdi belki 2.sini düşünürdüm.ben çok çocuk isterim 4 tane falan ama baabileceğime emin olamam.beni hem maddi hem manevi yönden etkiler o bakımdan düşünemem bir tane olması kafi.ama sen kendine belliki çok güveniyon bence hiç tereddütsüz yap derim evin cıvıl cıvıl olur :muzz:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ikizannesi26

Alıntı yapılan: sekerlik - 21 Şubat , 2012, 13:22:37
Valla maşallah cesaretine hayranım  :k06:
Benimde 3.5 ve 1 yaslarında iki kızım var 3. Ye hamile kalacam diye ödüm kopuyo  :icon_pale:
İkinciside kazayla oldu zaten 3.yü düşünmüyorum  artık
Yoksa Bakırköyun yolları tastan  :)
Maddi olarak cok sukur sorunum yok ama. Manevi olarak kaldıramam gibi geliyor
Seninde hakkında hayırlısı canım  :k06:
RabBim isteyen herkese nasip etsin ins  :amin:

CANIM BNM IKIZLERIM USLU BEBEKLERDI HIC OLE SORUNLARIMIZ OLMADI COK UZMEDILER BENI BELKIDE BUNDANDIR CESARETIM MASALLAH DEYIMDE NAZAR DEGMESIN  :nazar:

CANIMIN 3Ü SİZİ ÇOK SEVİYORUM...

ikizannesi26

MUTLULUK VE SIR CICEGI SAOLUN KIZLAR HAKKIMDA HAYIRLISI OLSUNM BIR TANE OLSUN INSS :)
MUTLULUK CUM EWIM CIVIL CIVIL OLUCAK HERKAPIDAN BIR COCUK CIKICAK YEMEK MASAMIZ DOLACAK BUNLARI HAYAL EDIYORUM  :hieyt: :occasion14:
INS GENE IKIZ OLMAZ AMA OSLADA SORUN OLMAZ BIR TANESINI ALDIRMAYI ZINHAR DUSUNMEM INS TEZ VAKITTE 3.VE TEK BEBEM YOLA REVAN OLA  :hieyt: :ehi:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

asya81

BEN TEK BEBEKLE BAŞEDEMİYORUM BAZEN ÇILDIRIYORUM SEN MAŞALLAH 2TANE BÜYÜTMÜŞ 3.YÜ İSTİYON VALLAHİ BEN CESARET EDEMEM TEBRİK EDİYORUM SENİ :basardim: İNŞALLAH SAĞLIKLA BİR BEBEĞİN DAHA OLUR OZAMAN DİYORUM.BEN İSTERMİYİM ACABA İLERDE DİYORUM ŞUAN HAYALİ BİLE BENİ BÖLE YAPIO :cildir: :cildir:

@@@gözde@@@

canım hoşgeldin  :flowers: bende Raabim nasip ederse ikizannesi olucam  :love9: :love9:seninki büyük cesaret ama sen hazırım diyosun ne mutlu sana Rabbim en kısa sürede gönlündekini nasip etsin inşAllah  :amin:

ikizannesi26

AYY KIZLAR SIZIN YORUMLARI OKUYUNCA BENDE KENDIMI CESARETIMDEN DOLAYI TEBRIK ETMEDEN CEMEDIM  :hello2:
GOZDECIM HAYIRLI OLSUN IKIZ ANNELIK ZOR BIR DONEM AMA ISLER RAYINA OTURUNCA KOLAY GELIOR BEN TEK BASIMA BUYUTUOTUM 3.OLURSA BIR SUREDEN SONRA< YANLIZ YOLA DEVAM  :love7:"

ikizannesi26

ASYA_81 OLUR OLUR INS :) BEBEYE KARDES GEREK KARAMSAR OLMAYIN KIZLAR COCUK COK OLUNCA INANIN ALLAH SABRINI VERIYORN :amin: :nazar:

HASRET!M S@N@

bencede veriyordur benm amcamın kızının ilk cocugu 3-4 yaslarındaydı hamile kaldı ikiz onlar bir yasına girdi birdaha oldu masallah hepsinide büyüttü sayılır gerci kendide bitti ama sonucta büyüdüler hep der allah gücünü kuvvetini veriyor diye

ikizannesi26

İNŞ.TABBIM HEPIMIZIN GONLUNE GORE VERSIN. :nazar: SABIR ISI HEPIMIZ BILIORUZ ANNELIGIN ZORLUKLARINI BIYERLERI AGRISA ICIMIZ YANIYO.AMA BI OKADARDA TATLI VICIR VICIR OLSUN ISTIORUM BEBEK AGLAMASI HUZUR VERIYO BNA :) IKIZLERDEN SONRA SESE ALISTIM BUYUDUKCE SES AZALIOR BUNYE KALDIRMIYOR TABI  :ehi:

βαlκιz

maddi manavi yönden hazırsan yardım etcek insan varsa yap
ama rahim alıncak demişsin yap ozaman tabi öyle birşey olsa bende yapardım hemen
ama bak benimkilerde o aylarda çook uslulardı taki 3 yasa girene kadar hiç zorlanmamıştım diyordum ben yaparım yine çocuk bunlar çok uslu bi zorlugu yok diyordum ama artık öyle demiyorum  :toothy10: :toothy10: :toothy10: zaten bebegin olursa kreşe falan da verirsin ikizleri kolayda olur
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ikizannesi26

balkız bız zaten dusunuyorduk 3.yu ama saglık sorunum yuzunden acele edıyorum dr bır bebek daha yaparsan rahım yenıden dogmus gıbı olucaktır dedı.yoksa rahmı alıcaz dedı.rahmı aldıramam esımde zaten ızın vermıyo.ılk dedıgımde tamam hemen yapıoruz 3 numarayı demıstı  :ehi:

βαlκιz

yasın kaç nerelisin benim adım gülşah erzincanlıyım 3 gün sonra 22 olcam ikizlerim 3 yasında :flowers:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ikizannesi26

eskısehırlııyım temmuzda 25 ım bıtıyo 26 ya gırıyorum